House M.D - תהיה עונה שביעית? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

House M.D - תהיה עונה שביעית?

Screw_Master

Recommended Posts

סקיצופרניה...

מה שלא הבנתי זה אם הוא לא נגמל מהויקודן (הרי הגמילה עם קאדי הייתה הזיה בראש שלו אם הבנתי נכון) - למה הוא מאשפז את עצמו במוסד פסיכיאטרי ולא במוסד גמילה מסמים?!

אם ההזיות נגרמו עקב שימוש בסם, האם גמילה היא לא הפיתרון הנכון? אני אישית הנחתי (עד שראיתי את השלט בבירור) שהוא מאשפז את עצמו במכון גמילה ולא במוסד פסיכאטרי. הרי הוא בעצמו הבין בפרק לפני שאם הסם גורם לו להזיות גמילה היא הפיתרון ולכן הוא נכנס לתהליך גמילה (בראש שלו מסתבר בדיעבד) עם קאדי - למה לא ליישם את זה אחרי ההבנה שזו היית ההזיה? הסם גורם להזיות, הסם הוא הבעייה, הפתרון הוא גמילה מהסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני התבאסתי דווקא. שמחתי כשהוא עשה את קאדי :yelclap:

כן גם אני - זה היה חייב לקרות באיזושהי נקודה בסדרה. צחקתי כל כך כשהוא הכריז בפני כל בית החולים על זה.

מה שלא הבנתי זה אם הוא לא נגמל מהויקודן (הרי הגמילה עם קאדי הייתה הזיה בראש שלו אם הבנתי נכון) - למה הוא מאשפז את עצמו במוסד פסיכיאטרי ולא במוסד גמילה מסמים?!

אם ההזיות נגרמו עקב שימוש בסם, האם גמילה היא לא הפיתרון הנכון? אני אישית הנחתי (עד שראיתי את השלט בבירור) שהוא מאשפז את עצמו במכון גמילה ולא במוסד פסיכאטרי. הרי הוא בעצמו הבין בפרק לפני שאם הסם גורם לו להזיות גמילה היא הפיתרון ולכן הוא נכנס לתהליך גמילה (בראש שלו מסתבר בדיעבד) עם קאדי - למה לא ליישם את זה אחרי ההבנה שזו היית ההזיה? הסם גורם להזיות, הסם הוא הבעייה, הפתרון הוא גמילה מהסם.

יכולים להיות הרבה דברים - יכול להיות שמנות היתר שהוא לקח במשך שנים התחילו להשפיע על הראש שלו, יכול להיות שהמקום גם עוזר לאנשים שמנסים להגמל מסמים, יכול להיות שהוא הבין שהוא צריך השגחה 24 שעות ביממה ולכן אשפז את עצמו דווקא שם... כל מני כאלה. ככה או ככה אני מקווה מאוד שיהיה המשך טוב לסדרה.

בלי קשר עכשיו אני צריך להגמל ממנה בעצמי - הייתי מחכה כל שבוע שהפרק יצא בארצות הברית בשביל לראות אותו.

אני ממש אהבתי את השחקן של קאטנר, הוא היה מאוד מוצלח. זה היה פשוט מפחיד, מילא אמבר שמדברת אליו בלי שאף אחד אחר רואה אותה, אבל פתאום כשקאטנר הופיע זה היה כמעט מבהיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אהבתי את השחקן של קאטנר, הוא היה מאוד מוצלח. זה היה פשוט מפחיד, מילא אמבר שמדברת אליו בלי שאף אחד אחר רואה אותה, אבל פתאום כשקאטנר הופיע זה היה כמעט מבהיל.

כשזה קרה , התחלתי לצחוק וכמעט נפלתי מהכיסא , דווקא אחרי שהוא דמיין את אמבר ולא את קאטנר (אחרי שהוא התאבד) זה היה הרבה יותר מצחיק לראות בשיא של השגעון שלו את קאטנר כאילו אם מצבו לא היה גרוע עד עכשיו אז הוא הפך להיות הרבה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני - זה היה חייב לקרות באיזושהי נקודה בסדרה. צחקתי כל כך כשהוא הכריז בפני כל בית החולים על זה.

חח נכון, זה היה אחד החזקים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסד שבו הוא אישפז את עצמו זה מוסד שמתמחה בנזקי סמים...שם גם היה מאושפז האח של ווילסון מאותה סיבה בדיוק אגב.

נכון לעכשיו מתוכננות עוד 2 עונות לפחות אגב - הקרובה מצולמת בימים אלה ממש ועולה לשידור בספטמבר. בעונה הבאה ע"פ השמועות האוס יישאר בבית המשוגעים הזה ויעזור שם למאושפזים. פרט לכך כמעט ולא ידוע כלום על העונה הבאה והכל פתוח :)

אין כמו הסדרה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלהבות מהסידרה

כמו בוסטן ליגל היא הייתה מצוינת בהתחלה אבל אחרי זה ניגמרו הרעיונות הטובים וזה היה משעמם אז הכניסו גימיקים

חבל שלא סימו את הסידרה שהיא עוד הייתה בשיא

טוב לפחות אולי יעשו סוג של ריבוט בעונה הבא וזה יתרכז בבית משוגעים ולא בבית חולים

חוץ מיזה חבל שהכוסית העכברית צבע לבלונד למרות שאני מת על בלונדיניות זה בכלל לא מתאים לה ומוריד לה נקודות

הכי מתאים לה שחור כמו בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסד שבו הוא אישפז את עצמו זה מוסד שמתמחה בנזקי סמים...שם גם היה מאושפז האח של ווילסון מאותה סיבה בדיוק אגב.

נכון לעכשיו מתוכננות עוד 2 עונות לפחות אגב - הקרובה מצולמת בימים אלה ממש ועולה לשידור בספטמבר. בעונה הבאה ע"פ השמועות האוס יישאר בבית המשוגעים הזה ויעזור שם למאושפזים. פרט לכך כמעט ולא ידוע כלום על העונה הבאה והכל פתוח :)

אין כמו הסדרה הזאת!

מה בית משוגעים? :screwy:

האוס זה לא האוס אם הוא לא בבית החולים... כל הקטע זה שהצוות עושה בדיקה, ואז האוס נכנס לחדר, עושה דבר מטורף ובסוף צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע זה שהצוות עושה בדיקה, ואז האוס נכנס לחדר, עושה דבר מטורף ובסוף חושב שצודק ואז מסתבר, שהוא טועה כשהוא מגלה מה היה באמת.

תיקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוס היא באמת אחת הסדרות הטובות!

אני פשוט נשארתי עם פה פעור! כשהתחלתי לחשוש שכל משקרה עם קאדי אולי הייתה באמת פנטזיה או משהו שהויקידון גרם לכך!

בקיצר אני מצפה לעונה השישית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נשארתי עם פה פעור! כשהתחלתי לחשוש שכל משקרה עם קאדי אולי הייתה באמת פנטזיה או משהו שהויקידון גרם לכך!

ויקודין לא עושה הזיות. ויקודין זה תערובת של סוג של אופיום ואקמול. אפילו פרקוסט-5, תרופה מאוד נפוצה פה בארץ, יותר חזקה ממנו. הסיבה היחידה שיהיו לו הזיות זה אם כל האקמול שבויקודין ביחד עם הוויסקי דפקו לו את הכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...