2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לך לך דפוק על דלתות החברה שלהם ובקש מפות נוספות.

מה אני צריך את זה???

אני עדיין מבואס שאין איזכור ולו אף הכי קטן למשימות צליפה.... :'( אם הם יוציאו את הצלפים מהרשת אז אני לא קונה את המשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם דנים את המשחק ע''פ 2 טריילרים וחצי??

כל הטריילרים שיצאו ביחד בקושי עוברים את החמש דקות ומתוכם אולי, אולי 60 שניות של gameplay...

אז או שנחכה ל gameplay של לפחות דקה או שתפסיקו לשפוט את המשחק ע''פ המידע הדל שיש לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היותר עיקרי זה הארסנל של הנשקים במשחק,

למה לשים רמינגטון 700 במקום M24 ?

מי משתמש עם ה G36 הזה ??

מה רע במאוזרים גרמנים ?

מקלע PK,מאג,SR25,תבור!

מה רע ביותר משלוש תוספות ב-"פראקים" במולטי פלייר ?

כל השילוב של הנשקים,גורם להזעה קלה :)

מקווה שלא ידחפו לשם לייזרים ונשקים לא מציאותים.

אפשרות לgore,וזה יוצא המשחק המושלם !

תמשיכו לעדכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G36 לא רע בכלל.

מאג מגודל, יותר נוח נגב :P יכול להיות שיכניסו הפעם מאג ואז אולי יהיה טיפה GORE אבל לא ניראה לי.

נשקים ישראלים לא יהיו שם בטוח, בכל המדינות שהזכירו אין מדינה אחת שמשתמשת בנשקים תוצרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G36 נשק לא רע בכלל.

מאג נשק מגודל, יותר נוח נגב Tongue יכול להיות שיכניסו הפעם מאג ואז אולי יהיה טיפה GORE אבל לא ניראה לי.

נשקים ישראלים לא יהיו שם בטוח, בכל המדינות שהזכירו אין מדינה אחת שמשתמשת בנשקים תוצרת .

מה עם העוזי ? הוא מככב כמעת בכל משחק יריות מכובד..

בcod4 קצת הזוי.

g36 לא רע במשחק מבחינת ביצועים,אבל הבעיה היא שבמציאות בקושי משתמשים בו,וכל העניין שאתה רוצה להרגיש כמה שיותר קרוב למציאות-לשדה קרב שיש היום.

למשל,הרמינגטון 700 אין לו שימוש צבאי,אלא משטרתי.. הזוי!

M21 ו- M14,מה לעזאזל ההבדל בניהם במשחק ?? משתמשים ב-M14 לצלפים,ואין את האפשרות במשחק לשחק איתו..

והכי מצחיק שהוא בצבע ירוק או שחור במציאות.

זה ביזבוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם העוזי ? הוא מככב כמעת בכל משחק יריות מכובד..

בcod4 קצת הזוי.

g36 לא רע במשחק מבחינת ביצועים,אבל הבעיה היא שבמציאות בקושי משתמשים בו,וכל העניין שאתה רוצה להרגיש כמה שיותר קרוב למציאות-לשדה קרב שיש היום.

M21 ו- M14,מה לעזאזל ההבדל בניהם במשחק ?? משתמשים ב-M14 לצלפים,ואין את האפשרות במשחק לשחק איתו..

והכי מצחיק שהוא בצבע ירוק או שחור במציאות.

זה ביזבוז..

אם הייתי בור בנושא והייתי קורא את מה שכתבתה הייתי חושב שאתה שר הביטחון של , אבל מכיוון שיש לי הבנה קלה בנושא אני מודה לך על כמה דקות של צחוק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-R700 או בשמו הצבאי M24 הוא הרובה צלפים העיקרי של צה"ל ובכלל של הרבה צבאות אחרים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...