2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שהם לא מתלוננים כי הם יודעים שאין מה לעשות בנידון והמכירות שלהן סבירות.

זה עדיין לא אומר שאין להן בעיה עם .

השקעה בMP שבחיבור לשרתים בודק את חוקיות הסיריאלי או את קובץ המשחק הרבה יותר קלה מלעשות זאת בSP.

אם במשחק השקיעו את רוב המאמצים בMP והSP הוא סוג של "בונוס" אז מבחינתם אין להם בעיה שאנשים יורידו את המשחק כי גם ככה הם לא יהנו מהחלק העיקרי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו אין השקעה בSP. לדעתי הוא אמנם לא ארוך אבל הוא ממצה ביותר ומשאיר את השחקן עם טעם של עוד וכאן בדיוק מתחיל הקטע החזק יותר של המשחק והוא הMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו אין השקעה בSP. לדעתי הוא אמנם לא ארוך אבל הוא ממצה ביותר ומשאיר את השחקן עם טעם של עוד וכאן בדיוק מתחיל הקטע החזק יותר של המשחק והוא הMP.

זו ממש לא הכוונה שלי , מה שהתכוונתי הוא שיש יותר דגש על MP.

אני יושב ורואה ביקורות בGT והם לא מפסיקים לדבר על MP פה וMP שם בכל משחק.

בעבר כשהMP לא היה פופולרי הדגש היה על SP והיום המגמה משתנה כמעט בכל משחק שהMP הוא מרכז העיניינים.

כמו שרשמת , הSP הוא טעימה והMP הוא הקטע החזק של המשחק ואם לא יהיה לך משחק מקורי , לא תהנה מהחלק החזק של המשחק.

לרוב גם במשחקים כאלה לא משקיעים בהגנות מאסיביות על המשחק חוץ מסיריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש יותר דגש על MP בגלל הפיראטיות או בגלל שהבינו שזה באמת דבר שמאריך מאוד את המשחק ומושך שחקנים חדשים. מה גם שזה מפתח קהילה שלמה ויכול להכניס כסף נוסף מתוכן בהורדה.

הסיבה שמדברים על הMP כל כך הרבה היא פשוט בגלל שהיום זה מה שהשחקנים מחפשים, לא מסתפקים רק בחווית משחק יחיד (בעיקר במשחקי FPS) אלא רוצים לחוות הכל בזמן אמת ברשת עם חברים שלהם או מי שזה לא יהיה ואם מספקים להם את זה בצורה טובה ומשכנעת אז זה דבר מצוין. ואת זה הסדרה בינתיים עושה כמו שצריך, לפחות במשחקים האחרונים.

בכל מקרה אם אפשר לתת לשחקן ליהנות עוד יותר מהמשחק, פלוס על הדרך למנוע או לפחות להפחתית את הפיראטיות אז אין סיבה שהמפתחות לא יעשו זאת, מה גם שלדעתי זה לא פגע בסינגל פלייר. הסינגל מעולה ובנוי כמו שצריך, מיהנה לאורך כל הדרך והMP הוא חוויה משלימה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש יותר דגש על MP בגלל הפיראטיות או בגלל שהבינו שזה באמת דבר שמאריך מאוד את המשחק ומושך שחקנים חדשים. מה גם שזה מפתח קהילה שלמה ויכול להכניס כסף נוסף מתוכן בהורדה.

הסיבה שמדברים על הMP כל כך הרבה היא פשוט בגלל שהיום זה מה שהשחקנים מחפשים, לא מסתפקים רק בחווית משחק יחיד (בעיקר במשחקי FPS) אלא רוצים לחוות הכל בזמן אמת ברשת עם חברים שלהם או מי שזה לא יהיה ואם מספקים להם את זה בצורה טובה ומשכנעת אז זה דבר מצוין. ואת זה הסדרה בינתיים עושה כמו שצריך, לפחות במשחקים האחרונים.

בכל מקרה אם אפשר לתת לשחקן ליהנות עוד יותר מהמשחק, פלוס על הדרך למנוע או לפחות להפחתית את הפיראטיות אז אין סיבה שהמפתחות לא יעשו זאת, מה גם שלדעתי זה לא פגע בסינגל פלייר. הסינגל מעולה ובנוי כמו שצריך, מיהנה לאורך כל הדרך והMP הוא חוויה משלימה בהחלט.

מסכים.

אין שום קשר בין MP לבין .

אפשר לשחק ברשת גם אם יש לך עותק לא חוקי , תשמחו על האינטרנט שתספק מספיק פתרונות בנושא.

אין ספק שה- MP הוא מרכז העניינים אבל הייתי שמח לראות את ה- SP יותר ארוך , לפחות פי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

אין שום קשר בין MP לבין .

אפשר לשחק ברשת גם אם יש לך עותק לא חוקי , תשמחו על האינטרנט שתספק מספיק פתרונות בנושא.

אין ספק שה- MP הוא מרכז העניינים אבל הייתי שמח לראות את ה- SP יותר ארוך , לפחות פי 2.

זה היה מהלך שהיה פשוט דופק חצי מחירות של הכותר הבא מIW.

הסיבה לכך היא פשוטה, אני אתן לך דוגמא ממוזיקה. בשביל להופיע ולנגן בלי טעויות אני מתאמן ככה ש100% שלי ישמע מצויין ובהופעה עצמה אני מנגן ומשקיע משהו כמו 75-80 אחוז, זה גם נישמע מצויין כי זה יציב יפה והעיקר כל מיני גורמים כמו התרגשות ורעש לא מפריעים לי. ככה גם פה. 100 אחוז של IW זה מצויין אבל בעלילה שנימשכת פחות מ100% הסיכוי לפאשלה קטן יותר, מה גם שכשתסיים את MW2 תיהיה לך הרגשה של "אוף זה ניגמר, מתי ימכרו את החלק הבא???"

נ.ב.

אמרו היום יוצא טריילר ארוך יותר, איפה הוא? היום ה24 לא? או שזה יהיה ביוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לצאת היום אבל תזכור שיש הפרשי שעות ושבראשון בקושי בעדכנים בארה"ב (אף פעם לא הבנתי למה). תבדוק בערב או בלילה, כדאי לבדוק באתר של המשחק ולא ב GT.

נ.ב.

כניראה שהם גם יעלו אתר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :xyxthumbs:

אני לא חוץ מCOD וSUPREME COMMANDER.

אבל לזה ממש חיכיתי, לא מאכזב?

זה כמו שאמרתם , זה לא נראה כמו גיימפליי אלא יותר כמו CUT SCENES ולכן קשה לשפוט מה יהיה התוכן של המשחק.

נקווה שהם לא יאכזבו/יהפכו את הסידרה הזאת לNFS של הFPSים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...