2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש CB

אבל היא בין חוג אנשים מצומצם מאוד והיא לא לשחקני המחשב (יש בטא למולטי MW2 למחשב אבל משחקים בו רק הטסטרים ה"רשמיים" של אינפיניטי?

יש לי קרוב משפחה שעובד באולפן אנימצייה של אקטיביז'ן, נפלה עליו ההזדמנות להשתתף בCB לבוקס

הוא אומר שאין לתבור הדף כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מוגבל רק למקורבים של החברה אז זה לא בדיוק BETA TEST, זה יותר בדיקת QA רגילה של החברה.

לתבור אין הרבה הדף (לפחות לא בהשוואה ל M16 או ל AK) אבל יכול להיות שהם לא עשו את זה מדוייק, יכול להיות שלא היה להם תבור לבדיקה אז הם עשו בערך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתכוון לזה

התבור מתנהג כמו הMP5 בCOD4, 8-10 כדורים ראשונים פוגעים במטרה ורק אחר כך מתחילים להרגיש הדף

מקווה שיתקנו את זה עד היציאה, אותו דבר אגב קורה עם הMP5K, הורידו לו 70-80 אחוז מההדף במציאות (ואת זה רואים בסרטון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ב COD4 הנשקים בסינגל התנהגו קצת אחרת מהמולטי שבו יכלת להגדיר נשק CUSTOM

בכל מקרה, שום דבר באמת לא ידוע כרגע ואי אפשר להסתמך על שום דבר.

מה שעובדתי כרגע זה שהתבור נכנס לסידרה וזה מבחינתי צעד מבורך ובכלל גאווה לאומית

תחשבו שכל הגיימרים הקטנים האלה מכל העולם נכנסים לגוגל לבדוק מה זה הנשק הזה ומקבלים אותנו-ישראל

http://en.wikipedia.org/wiki/IMI_Tavor_TAR-21

כבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שניראה לי שאחדות מאחדות יכנסו לגוגל לבדוק על התבור

בקיץ פגשתי כמה חברה אמריקאים בינהם כמה בנות, דיברנו וכאלה ואז סתם התחלנו לדבר על הצבא וכלי הנשק, הגענו לעוזי

כל הבנים ורוב הבנות חוץ מאחת התערבו איתי שעוזי הוא נטו אמריקאני

מה אני אגיד, אמריקאים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שניראה לי שאחדות מאחדות יכנסו לגוגל לבדוק על התבור

בקיץ פגשתי כמה חברה אמריקאים בינהם כמה בנות, דיברנו וכאלה ואז סתם התחלנו לדבר על הצבא וכלי הנשק, הגענו לעוזי

כל הבנים ורוב הבנות חוץ מאחת התערבו איתי שעוזי הוא נטו אמריקאני

מה אני אגיד, אמריקאים :nixweiss:

Wikipedian proof

http://en.wikipedia.org/wiki/Uzi_submachine_gun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ל FAMAS יהיה מצב BURST?

ובכלל לנשקים בכללי יהיה מצבים? משתיק ושטויות כאלה?

שיחקתי ב COD4 רק בסינגל(לא נדבר על זה..) ועכשיו שאני רואה את MW2 - אני כ"כ קונה את זה.

המולטי נראה פשוט טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה "ה"דובדבן של המשחק.

משחק במולטי עד היום ואם אהבת את המולטי בטריילר של MW2 הוא לא שונה בהרבה מהמולטי של COD4

אולי הוא לא שונה אבל אני לא חושב שאני יקנה עכשיו את COD4 בשביל המולטי, ובעצם יתקע מאחורה(הבנתי שהרוב עוברים לMW2 - קלאנים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היא באמת לא תמות מיד אבל היא תגווע למוות לאט , הרבה מאוד אנשים יעברו למולטי של MW2.

דרך אגב , מישהו יכול להמליץ על החנות/אתר שממנו הכי כדאי להזמין בהזמנה מוקדמת את המשחק?

אם יש מקום בארץ אז סבבה , אם בחו"ל אז שהמשלוח יגיע בזמן ולא חודש אחרי שהמשחק יוצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...