2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק טוען שהם צריכים למצוא את הדרך לשיטה אחרת של דירוג.

לא הגיוני/מענין שאחרי שבוע/שבועיים כולם יהיו בדרגה האחרונה

הם מספיק יצירתיים לחשוב על משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלו כאן כבר את הוידאו שמנתחים את הטריילר הראשון שיצא? עם כל הירוק..

יש שם ניתוח שמראה שיהיו "פרקים" חדשים, שכנראה יהיו שלבים בברזיל, ושיהיו איסטר אגס..

אם לא אז הנה:

http://www.youtube.com/watch?v=EQ1qSQBzPjA&feature=related

אהה וכמובן הטריילר בלי השלג:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שאני פשוט מת עליו במשחקים זה אפשרויות פיתוח שיפור ובחירה אישית לדמות..וזה משהו שלצערי עדיין לא הפנימו בהרבה מאוד משחקי פעולה..

התשובה בגוף השאלה כמו שאומרים. משחק פעולה הוא משחק ארקיידי מטבעו, כאשר העלילה לינארית פחות או יותר והאקשן הוא העיקר. כאשר אתה מכניס פיתוח דמות ואפשרויות בחירה (כמו שאמר ריפר) זה כבר נהיה RPG, שבו לאקשן יש תפקיד משני לעומת פיתוח הדמות מבחינת יכולות וציוד וכן לעומת אותן בחירות אישיות שאתה מדבר עליהן.

יש כמה שילובים מוצלחים יחסית, כמו 2, אבל הם מיעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים שטויות.

אפשר לשלב את השניים בצורה מעולה ודוגמאות מעולות לכך הן ,UNDYING,WOLVERINE,FAR CRY2,ושלא נזכיר בכלל את DEUS EX המדהים.

אתם לא מתלהבים ונהנים יותר מהמולטיפלייר של באטלפילד/COD4 בגלל כל אותן אפשרויות?

אני לא מדבר בהכרח על שילוב של מערכת מסובכת ועמוקה אשר תדרוש תכנון לעתיד וטקטיקה(כמו שיש בRPG),אלא מערכת פשוטה שפשוט תגרום לשחק להרגיש שהדמות מתפתחת,שהוא מתקדם במשחק,וזה עוד יותר צורם לאור העובדה שרוב משחקי הפעולה של ימינו ממילא מצליחים להיכנס ללופ של רפטטיביות ושעמום בתוך ה10 שעות משחק שהם מציעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט

אם תשים ממש מעט אלמנטים של RPG אז אנשים יגידו שזה מעט מדי RPG וזו "מערכת לא בשלה" והאחרים יגידו שזה לא מספיק פעולה וסתם ניסיון של החברה לרצות כמה שיותר קהל.

אם תוסיף הרבה אלמנטים של RPG.... אתה כבר רואה איך זה ממשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשלב, השאלה האם צריך. בתור אחד שאוהב גם RPGים וגם FPSים למיניהם, אני לא ממש רואה צורך לשלב בין השניים. למעשה, לדעתי קיים "שילוב" אחד בדיוק: FALLOUT3. זה בערך מסכם את הרשימה - ואפילו הוא לא ממש FPS, שכן הקצב שלו נמוך בהרבה ושלושת רבעי מהזמן אתה לא יורה בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשלב, השאלה האם צריך. בתור אחד שאוהב גם RPGים וגם FPSים למיניהם, אני לא ממש רואה צורך לשלב בין השניים. למעשה, לדעתי קיים "שילוב" אחד בדיוק: FALLOUT3. זה בערך מסכם את הרשימה - ואפילו הוא לא ממש FPS, שכן הקצב שלו נמוך בהרבה ושלושת רבעי מהזמן אתה לא יורה בכלום.

איפה אתה חי? DEUS EX אתה לא מכיר?

שילב בצורה גאונית ומעולה בין RPG לFPS מבלי לוותר על טיפה מהאקשן ותוך כדי משחק בוגר,מהפנט ומרתק..וכל זה לפני 9 שנים,בשנת 2000.

אם הם יכלו,בימינו כבר אי אפשר?

JEESH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ביושוק זה FPS עם RPG

נכון,ויש עוד הרבה דוגמאות.

כמו שאמרתי,אני לא מצפה לאיזה מערכת RP עמוקה ומדהימה במשחק פעולה,למעשה אני לא מצפה לשום RP בכלל,אלא פשוט לבחור,שיתנו לך איזשהן החלטות לבצע בנוגע לדמות אותה אתה משחק..לא יותר מזה,זה לא כל כך קשה לביצוע,ולטעמי זה מוסיף מימד חדש של עניין למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...