2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

גם שינוי תחמושת יהרוג את האופי הארקיידי של המשחק... עד הלום אחרי שאני מנקה קן צלפים אני בא אליו בשביל לשים קליימור בכניסה ולאסוף לרובה שלי קצת תחמושת... בשרתים בארץ זאת לא בעייה, אם יש קמפרים אז כולם באותו מקום אבל שרתים מאירופה זה משו... אני בא ואני לא מוצא תחמושת מתאימה והסנייפינג גיים ניגמר דיי מהר וכל הכיף נהרס...

מה שאני אודה למפתחים מאוד הוא שבמפות פתוחות כאלה יהיו חדרים עם דלתות שניתן לפתוח ולסגור, לצלף תיהיה אפשרות לתקוע רימון בין הידית לקיר במקום הCLY MORES והSPEC OPES יוכלו לנטרל דברים כאלה... אישית הייתי משאיר גם עמדת מקלע אחת בכל מפה, ואזור אחד מוגן ממנה... עוד דבר קטן אבל משמעותי הוא המרטידום... אמנם הוא באמת הורס במצב שחל בו שימוש כיום אבל אם הם היו עושים את החרא הזה כמו בסינגל (אתה הורג חייל, הוא שוכב גוסס על הרצפה ומוציא את ניצרת הרימון, כל התהליך לוקח מספר שניות) אז היה הרבה יותר כיף... אבל עדיף להוריד את הפרק המסריח הזה, כמו את האפשרות למטול רימונים לכל ASSAULT ומשתיק לכל SPEC OPS... בHARDCORE MOD במפות דיי גדולות כשמשחקים 5X5 ונישארים רק כמה וכולם עם משתיק ניהיה משעמם.. או שמישהו מתקמפר כאילו שניתקו לו את המיקלדת או שמסתובבים סתם כך במפה...

עוד דבר שעדיין לא תוקן הוא הAIR STRIKES... או יותר נכון ההשפעה שלהן, לא פעם הייתי מוצא את עצמי מת מהפצצה כשאני כבר בערך כדקה בתוך ביניין כשיש מעלי גג... די דיבילי האמת כשאין מערכת הרס... אם הם יוסיפו לDEMOLITIONS עוד כמה סוגי מטעני חבלה ולMG הדף רצחני יהיה עוד יותר נחמד.

גם כוונת במולטי לא תפריע (בסינגל יש למה שבמולטי לא תיהיה?) ובשביל לייצב את המצב שלמי שיש כוונת יש דיוק גבוהה יותר הוא להגביל את התוסף הזה רק לכמה רובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניראה לי שאין לך הרגשת התרגשות בגלל חוסר המוסיקה, או בגלל שכשCOD4 נחשף היה בו חידוש דיי משמעותי, משחק שעושק במלחמה מודרנית בסדרה משובחת, כיום החידושים הניראים מהסרטון קטנים כמו בולבול של אמבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרגשות שלי נפגמה כתוצאה מבגרויות :P

לא דיברתי על זה, תיראה את הטריילר, יש שם חלקים שניראים ממש כמו עולם פתוח. נגיד החלק עם האזרחים שרצים מרגיש מאוד פתוח בהשוואה למה שהיה ב COD4. השאלה אם זה באמת יהיה במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה צפויה מראש- לא.

עולם פתוח מידי יפגע בליניאריות=יפגע בעלילה=זה כבר לא COD...

ניראה לי שזה יהיה כמו שהיה קודם רק יותר מפותח, בCOD4 יש לך 2-3 דרכים להגיע לצ'ק פויינט ועכשיו יהיו לך יותר דרכים... משהו כמו 5-6 ואזורי הקרב יגדלו (ניראה לי שקרב בינוני יהיה בגודל של הקרב בCOD בו זאקייב שולח את הטילים ואתה צריך לחדור ללוח הבקרה בשביל להשמיד את הטילים במעופם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הדיון הזה הפך לדיון בקו"ם של חיילי מארינס?

תפתחו דיון חדש על נשקים ריאליסטיים במשחקים,

יהיה מעניין Wink

בקו"ם = נוסטלגיה.

מארינס = גלגול הבא..

ם שינוי תחמושת יהרוג את האופי הארקיידי של המשחק... עד הלום אחרי שאני מנקה קן צלפים אני בא אליו בשביל לשים קליימור בכניסה ולאסוף לרובה שלי קצת תחמושת... בשרתים בארץ זאת לא בעייה, אם יש קמפרים אז כולם באותו מקום אבל שרתים מאירופה זה משו... אני בא ואני לא מוצא תחמושת מתאימה והסנייפינג גיים ניגמר דיי מהר וכל הכיף נהרס...

מה שאני אודה למפתחים מאוד הוא שבמפות פתוחות כאלה יהיו חדרים עם דלתות שניתן לפתוח ולסגור, לצלף תיהיה אפשרות לתקוע רימון בין הידית לקיר במקום הCLY MORES והSPEC OPES יוכלו לנטרל דברים כאלה... אישית הייתי משאיר גם עמדת מקלע אחת בכל מפה, ואזור אחד מוגן ממנה... עוד דבר קטן אבל משמעותי הוא המרטידום... אמנם הוא באמת הורס במצב שחל בו שימוש כיום אבל אם הם היו עושים את החרא הזה כמו בסינגל (אתה הורג חייל, הוא שוכב גוסס על הרצפה ומוציא את ניצרת הרימון, כל התהליך לוקח מספר שניות) אז היה הרבה יותר כיף... אבל עדיף להוריד את הפרק המסריח הזה, כמו את האפשרות למטול רימונים לכל ASSAULT ומשתיק לכל SPEC OPS... בHARDCORE MOD במפות דיי גדולות כשמשחקים 5X5 ונישארים רק כמה וכולם עם משתיק ניהיה משעמם.. או שמישהו מתקמפר כאילו שניתקו לו את המיקלדת או שמסתובבים סתם כך במפה...

עוד דבר שעדיין לא תוקן הוא הAIR STRIKES... או יותר נכון ההשפעה שלהן, לא פעם הייתי מוצא את עצמי מת מהפצצה כשאני כבר בערך כדקה בתוך ביניין כשיש מעלי גג... די דיבילי האמת כשאין מערכת הרס... אם הם יוסיפו לDEMOLITIONS עוד כמה סוגי מטעני חבלה ולMG הדף רצחני יהיה עוד יותר נחמד.

גם כוונת במולטי לא תפריע (בסינגל יש למה שבמולטי לא תיהיה?) ובשביל לייצב את המצב שלמי שיש כוונת יש דיוק גבוהה יותר הוא להגביל את התוסף הזה רק לכמה רובים...

שינוי קטן בתחמושת לא יהרוג שום "אופי ארקיידי" במשחק..

ההיפך ! הוא יהפוך את המשחק לראליסטי ברמה שלא היתה !

צלפים או קלעים למינהם משתמשים רק רק בסוג אחד של תחמיש ? לא..

קח למשל את האפשרויות הפראקים;

*נזק ממשי http://img206.imageshack.us/img206/1904/639.jpg

*חדירה לעומק http://img206.imageshack.us/img206/2609/629.jpg

חוץ משניהם,אני חושב שרובם מיותרים (חוץ מהפראקים הכחולים).

יש דברים מעצבנים שחייבם אותם במשחק,אבל בכל זאת הם דחפו אותם בתור פראקים מחורבנים...

זה מה שהרס את ה-MP.לכל צד טוב יש צד לא כל כך טוב..

air strike מצויין,מקווה שיגדילו את ההזמנה של המסוק אחרי 7 הריגות,זה בלתי נסבל !

שמישהו יתנדב ויעלה את ההצעות לאתר הרישמי שלהם..לא רשמנו סתם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך את דעתי, אתה צלף במשחק, יש לך dragunov 7.62*54, יש לך 70 כדורים, ביזבזתה את כולם, הסיכוי שתמצא לעצמך תחמושת ותמשיך לצלוף כאשר יש חוץ מ5-6 סוגים של רובי צלפים גם 2 סוגי תחמושת לכל אחד שואף לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך את דעתי, אתה צלף במשחק, יש לך dragunov 7.62*54, יש לך 70 כדורים, ביזבזתה את כולם, הסיכוי שתמצא לעצמך תחמושת ותמשיך לצלוף כאשר יש חוץ מ5-6 סוגים של רובי צלפים גם 2 סוגי תחמושת לכל אחד שואף לאפס.

נכון.

אם הבנת אותי נכון,הכוונה שלי היתה לבחור מלכתחילה את הסוג תחמושת שאתה רוצה להשתמש.

לא אהבתי את הדרגונוב במשחק.. הוא בא בלי הכוונת המקורית שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 16 עמודים של דיון בא לי לרטון בנוגע לבעיה שלא הוזכרה עדיין: העילגות בשפות שאינן אנגלית.

בעיה זו קיימת בכל משחק כמעט בו יש "שפות זרות", אך מסדרה כמו COD באמת שציפיתי ליותר. אני לא מדבר על זעקות שבר אקראיות ששומעים פה ושם, אני מדבר על מלל עם תוכן - ובפרט הדיבורים ברוסית בMW המקורי. היו שם לא מעט כאלה, ואני מאמין שכל דוברי הרוסית כאן ששיחקו בו העוו את פניהם לא פעם למשמע המשפטים העילגים, או המגוחכים, או סתם כאלה שנאמרו במבטא כבד ביותר. מה, קשה למצוא דוברי רוסית נורמאליים? עדיף כבר להשאיר את הכל באנגלית אם לא מוצאים אנשים שמדברים כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לאף אחד לא משנה מה הם אומרים ברוסית :nixweiss: זה לא חשוב :lol: בדרך כלל יש כתוביות בשפה ברורה בכל מקרה.

חוץ מזה שבחלק קטן מהמדינות הסאונד של המשחק מוחלף באחד מקומי. אני חושב שגם 1C מחליפים אבל אני לא בטוח אז תושבי רוסיה לא יודעים שהרוסית במשחק מוגבלת :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, כשאתה נתקל בסרט (לא ישראלי) שבו יש דמות ישראלית שמדברת מתישהו בעברית עילגת, זה לא מציק לך באוזן?

אין דבר יותר מצחיק מלשמוע שחקן אמריקאי מדבר בעברית :lol: במיוחד שיש מילים עם ח' ;D

אתם צריכים להבין שזה את רוב העולם זה לא כזה מעניין. מספר האנשים שיודעים עברית ורואים את הסרטים האלה ניתן להזנחה. אותו דבר עם , בהשוואה למספר האנשים שיש להם COD מספר הרוסים זניח. תלך ללמוד אלקטרוניקה ותיראה איך תורת ההזנחה תראה לך הגיונית :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...