סקר: איך אתם מקלידים אותיות גדולות באנגלית בזמן הקלדה בעברית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איך אתם מקלידים אותיות גדולות באנגלית בזמן הקלדה בעברית?

rangerman

סקר: איך אתם מקלידים אותיות גדולות באנגלית (למשל IBM, MP3, RAID וכו') בזמן הקלדה בעברית?  

2087 הצבעות

1. 1. סקר: איך אתם מקלידים אותיות גדולות באנגלית (למשל IBM, MP3, RAID וכו') בזמן הקלדה בעברית?

• מחזיקים Shift לחוץ
    • לוחצים על Caps Lock
    • עוברים לאנגלית עם Alt+Shift ואז מחזיקים Shift לחוץ
    • עוברים לאנגלית עם Alt+Shift ואז לוחצים על Caps Lock
    • שיטה אחרת
      0

Recommended Posts

ושאלת בונוס: האם הייתם מוותרים על האפשרות להקליד אותיות גדולות אנגליות במהלך כתיבה בעברית (באמצעות החזקת Shift או לחיצה על Caps Lock) עבור אפשרות קלה יותר להקלדת ניקוד עברי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מילה או שתיים מחזיק את השיפט. יותר כבר מחליף לאנגלית.

גם אני.

בנוגע לבונוס-ממש ממש לא! אנחנו גם לא מנקדים (לא זוכר פעם אחת שניקדתי) וגם משתמשים באופציה של האנגלית הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כ"כ נדיר (בשבילי לפחות) שצריך להקליד דווקא אותיות גדולות באנגלית בזמן הקלדה של טקסט עברי.

כמובן ש SHIFT לחוץ (היי, הנה הקלדתי אותיות גדולות עם שיפט לחוץ בזמן שכתבתי SHIFT).

אם צריך לשלב טקסט אנגלי שרובו לא באותיות גדולות, אז alt shift כותב באנגלית ומחזיר לעברית כשמסיים.

אפשרות להקליד ניקוד עברי היא מיותרת לדעתי כמו לדעת יוסי.

מותר לדעת למה אתה שואל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעביר לאנגלית + caps lock, תמיד.

ניצול שרשור קטן ברשותך:

יש לי 3 שפות במחשב, וכשאני צריך להעביר למעברית לאנגלית ולהפך אני צריך ללחוץ פעמיים alt+shift, וזה מאד מעצבן אותי!

יש איזהשהי דרך לפתור את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כ"כ נדיר (בשבילי לפחות) שצריך להקליד דווקא אותיות גדולות באנגלית בזמן הקלדה של טקסט עברי.

אתה בטוח? הנה כמה דוגמאות לקיצורים נפוצים שנכתבים לעיתים קרובות באותיות אנגליות: KB, MB, GB, MP, LOL, IE6, IE7, MP3, WAV, , CD, HD, VGA, ADSL, URL, AA, IDE, AGP, PCI, SATA, , CPU, LCD, LED, JPG, BMP, GIF, AVI, MPG, EXE. אתה משתמש בתעתיק עברי במקום להקליד את הקיצורים האלה?

מותר לדעת למה אתה שואל?

בעיקר מתוך סקרנות.

מי לעזאזל מנקד?!

משוררים, סופרי ילדים, כותבים שרוצים להקל על הקורא במקרים מסויימים.

מעביר לאנגלית + caps lock, תמיד.

מה הטעם לעבור לאנגלית? ה-Caps Lock מספיק כדי להקליד ביטויים שמורכבים מאותיות גדולות בלבד.

יש לי 3 שפות במחשב, וכשאני צריך להעביר למעברית לאנגלית ולהפך אני צריך ללחוץ פעמיים alt+shift, וזה מאד מעצבן אותי!

יש איזהשהי דרך לפתור את זה ?

הפתרון הוא להגדיר קיצור מקלדת נפרד לכל שפה. אני מציע שתפתח דיון בפורום "חלונות" או שתחפש בגוגל פרטים על Advanced Key Settings.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...