TMS + FoxPC = TMSFOX ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TMS + FoxPC = TMSFOX ?

VooDoo3

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כבר...

חיפה

טלפון: 04-8707585

כתובת: שדרות ההסתדרות 240 צומת קרית אתא (מתחם REAL)

מגדל העמק

טלפון: 077-3232323

כתובת: המלאכה 1

מחסן ראשי להזמנות און-ליין

טלפון: 1-599-599-111

כתובת:

עפולה

טלפון: 04-6594445

כתובת: קהילת ציון 17 (מאוחרי מול מגה)

ראשון לציון

טלפון: 03-9525189

כתובת: רח' סחרוב 11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש רומנטיקה באויר אז אני רק יגיד כמה מילים וישאיר אותכם לבד...

אני מאוד מקווה שזו תהיה חנות טוב! שהם היו נפקדות שתיהן היו מצויינות!

טל, חודשים לא ראיתי אותך בפורום....

עריכה: מעניין למה TMSFOX... כי FOXTMS נשמע יותר טוב... בטח עשו הגרלה או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אז ככה כדי שהדברים יהיו ברורים יותר, TMS לא השתלטה על FOX ולא להפך, בוצע מהלך של איחוד החנויות ע"מ להגיע לרשת אמינה ומקצועית עם פריסה רחבה ארצית,

השירות והמקצועיות ישארו בחשיבות עליונה כמו שתמיד הקפדנו בTMS והמחירים יהיו תחרותיים כתמיד כמו שהתרגלתם לקבל ב FOXPC, הרעיון הוא לאחד את הטוב מ2 העולמות.

נכון שכרגע הרבה מהמוצרים באתר הינם במקור היו בFOX ואין את המגוון של TMS אך הדבר ישתנה בימים הקרובים ותקבלו גם מערכות מחשבים במחירים תחרותיים במיוחד וגם מגוון גדול של מוצרים במחירים טובים.

מה לעשות לכל מהלך יש את החבלי לידה שלו, אצלינו זה מתבטא שלא כל המוצרים באתר ושהחיתוכים \ קונפיגורטור בנה לך מחשב עדיין לא גמורים לחלוטין - מבטיחים להסדיר הכל עד אמצע שבוע הבא (משתדלים עד הסופ"ש הזה אבל יש הרבה עבודה!!!)

תנו לנו את הזמן להסדיר הכל כדי שנוכל לתת לכם הלקוחות המוערכים את המקסימום שאנחנו רוצים ומסוגלים ויודעים שמגיע לכם.

תגובות על העיצוב הצעקני (עמרי) לא ממש יעזרו אבל כל ביקורת או בקשה\שאלה לגבי אופן העבודה של הרשת ו\או מגוון המוצרים או כל דבר אחר אתם מוזמנים לשאול ונשמח לעזור לכם.

קיבלנו כבר כמה מיילים ופניות ONLINE מלקוחות שרכשו מוצרים באחת החנויות טרם האיחוד ושאלו מה לגבי האחריות אז בלי חשש, האחריות תהיה זהה לקודם, למרות שמודבר מבחינת חוקית בחברה חדשה, אנחנו אותם אנשים אם אותו מוסר שירות ורצון לספק את הפיתרון הטוב ביותר ללקוחותינו.

כל לקוח שרכש מוצר בFOXPC או בTMS יוכל להגיע לכל אחד מהסניפים של הרשת (נכון לעכשיו חיפה-מגדל העמק-עפולה-ראשון לציון) ולקבל שירות ללא כל בעיה.

המשך שבוע טוב ועידכונים בהמשך לפי הצורך

גיא גרניט

מנהל TMS&FOX - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אני ממש מופתע מכל האיחוד הזה!

אבל השאלה היא למה עשו את האיחוד? בשביל לגדול ארצית מבחינה של סניפים או

בגלל המצב במשק? :s05:

בכל מקרה לפחות אני לא אצטרך לנסוע מהמרכז בשביל תיקוני מחשב (לקריות)

בהצלחה לכם עם החנות! באמת מקווה שהשירות ישאר באותה רמה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...