אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 891
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה אבל אני נשאר בFAH

1. אתה יכול להפעיל Folding@Home על כרטיס המסך ע"י Client ואת WorldCommunityGrid על המעבד.

2. גם אני הייתי עד 2005 בF@H ואז הבנתי ששם אני תורם למשהו מאוד צר (קיפול חלבונים בלבד) ובWCG אני תורם ל8 פרוייקטים בתחומי הרפואה והמדע ובעצם התרומה של כח העיבוד שלי הולכת למספר רב של פרוייקטים. מאז החלטתי שאני אשאר בWCG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , יש מצב גם לנצל את הכוח של הכרטיס מסך כמו בFolding@Home ? כי זה יכול מאוד לשפר את התהליך .

עריכה ,עוד שאלה : מתיי הרשימה מיתעדכנת ,כי זה עדיין מראה שלא הרצתי וכבר נתתי כמה שעות .

אגב ,עם אני מישם את התוכנה הזות על שרת ישן יחסית זה יועיל ? ועד כמה ?

פשוט יש מצב אני יכול להשיג אחד כזה למען המטרה הזו בעיקר (+איחסון בלי קשר לזה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי צריכת חשמל ועלות למשתמש הקצה?

לא רוצה לקלקל את התרומה של כולם לטובת האנושות,

אבל אני מניח שלהריץ משהו כזה ובמקום שהמחשב יהיה ב idle הוא בעצם בשיא כח העיבוד שלו

סוחט עוד כמה קילוואט\שעה מספק הכח של כל מחשב, ובסוף כל תקופת חשבון חשמל התוספת הזו תהיה שווה כמה שקלים.

(כמה בדיוק לא חישבתי, את זה אני אשאיר לכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , יש מצב גם לנצל את הכוח של הכרטיס מסך כמו בFolding@Home ? כי זה יכול מאוד לשפר את התהליך .

עריכה ,עוד שאלה : מתיי הרשימה מיתעדכנת ,כי זה עדיין מראה שלא הרצתי וכבר נתתי כמה שעות .

אגב ,עם אני מישם את התוכנה הזות על שרת ישן יחסית זה יועיל ? ועד כמה ?

פשוט יש מצב אני יכול להשיג אחד כזה למען המטרה הזו בעיקר (+איחסון בלי קשר לזה ) .

- התוצאות שלך יתעדכנו 24 שעות לאחר ההתקנה הראשונה. חברים, תקראו את השאלות של החבר'ה לפניכם.

- כרגע אין Client ל WCG? זה מתוכנן לעתיד.

- בהחלט אפשרי, תקבל (תלוי בדור מעבד הזיאון) בערך 5-10 תוצאות ליום. תגדיר אותו לרוץ על 100%. הסיבה פשוטה. 2 ליבות+HT = 4 ליבות ו4 פאקטים בו זמנית.

מה לגבי צריכת חשמל ועלות למשתמש הקצה?

לא רוצה לקלקל את התרומה של כולם לטובת האנושות,

אבל אני מניח שלהריץ משהו כזה ובמקום שהמחשב יהיה ב idle הוא בעצם בשיא כח העיבוד שלו

סוחט עוד כמה קילוואט\שעה מספק הכח של כל מחשב, ובסוף כל תקופת חשבון חשמל התוספת הזו תהיה שווה כמה שקלים.

(כמה בדיוק לא חישבתי, את זה אני אשאיר לכם)

אין לך כמעט בזבוז חשמל. תחשב כמה זה עוד בערך 20-50W בשעה שהמעבד ב100 אחוז. תכפיל בזמן שתריץ אותו ע"פ תעריף של חצי שקל לקוט"ש (מזכיר 20W זה 0.02 קוט"ש) ותקבל תוספת של כמעט כלום לחודש לחשבון החשמל. גם אם כן ייצא לך משהו, תחשוב על זה כתרומה לכמה פרוייקטים בו זמנית במקום לאיזו אגודה תורנית שמבקשת תרומות למטרה אחת ספציפית.

יפה מאוד

אני מנוי ל2 פרויקטים ב BOINC כבר כמעט 5 שנים

יש סבירות לא קטנה שאני אוסיף גם את WCG עכשיו

קדימה, תוסיף. אנחנו זקוקים למחשבים חזקים. עוד מעט מתחילה תחרות בין צוותית ואני רוצה שיהיה לנו מספיק כח מחשוב להשתתף בה.

כל אלו שמשתתפים בSETI (יש אומרים שזה קיצור של סט"י-סתם טמבלים) ושאר פרוייקטים חסרי תועלת (רוצים למצוא חייזרים? הצטרפו לNASA), תעשו שיקול שנייה האם חשוב לכם למצוא חייזרים או ולקדם את המין האנושי ולחסל את האיידס והסרטן לדוגמה.

או שאתם בונים על החייזרים שיביאו איתם בחללית את התרופות ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר יום וחצי ויש לנו כבר 45 שועלים בצוות. ממחלקה הפכנו לפלוגת מחץ :yelclap:

חדשים, הצטרפו למאמץ. אני רוצה 100 תותחים בצוות עד סוף השבוע. :xyxthumbs:

כרגע אנחנו במקום ה-12 בישראל. עד סוף השנה, אני רוצה שנהיה במקום הראשון בארץ ומשם נתקדם בדירוג העולמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהמחשבים שלי לא מצליח להתחבר....

נותן איזשהי טעות בנוגע ל-CA Certificates שלא הצליח לוודא אותם או משהו כזה

כנראה לא משהו שקשור לתוכנה עצמה, אלא למחשב, כי גם ל- Update

אני לא מצליח להתחבר כמו שצריך

לפי מה שהבנתי, כנראה קשור לעובדה שהזמן של המחשב משתנה לעיתים קרובות מדי (הזמן לא נשמר לאחר שהמחשב מתנתק מהחשמל)

אז בתקווה אם אני אחכה קצת זה יסתדר לבד (כי ניסיתי כל פתרון אחר שעלה על דעתי [ועל דעת גוגל])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר יום וחצי ויש לנו כבר 45 שועלים בצוות. ממחלקה הפכנו לפלוגת מחץ :yelclap:

חדשים, הצטרפו למאמץ. אני רוצה 100 תותחים בצוות עד סוף השבוע. :xyxthumbs:

כרגע אנחנו במקום ה-12 בישראל. עד סוף השנה, אני רוצה שנהיה במקום הראשון בארץ ומשם נתקדם בדירוג העולמי.

אלכס אני רואה אתה לוקח את כל העניין ברצינות :lol: איזה שאיפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...