מחפשת כבל VGA צד אחד ו-RCA צד שני - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת כבל VGA צד אחד ו-RCA צד שני

morans

Recommended Posts

שלום חברים :)

אני מחפשת בשביל חברה של אמא שלי כבל כדי שהיא תוכל לחבר את הנייד שלה לטלוויזיה.

יש לה במחשב VGA ובטלוויזיה RCA.

1. האם יש כבל אחד שיכול לחבר את השניים ללא מתאמים או עם מתאמים? (עדיפות כמובן ללא מתאמים אבל אם אין אז אין ברירה)

2. איפה ניתן להשיג כבל כזה \ מתאמים לכבל כדי שיעבוד?

3. האם הכבל הזה מעביר גם או רק וידאו?

תודה!

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודעת.... אני רוצה לדעת רק איפה לקנות את הכבל RCA VGA אני יודעת שיש כזה

אני יודעת שהוא מוציא רק , אני מכירה את הכבל שאני צריכה בשביל אודיו

רק הצעות לחנויות טובות בהן אני יכולה למצוא את הכבל הנ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת..כבל כזה לא יעבוד כי זה אות שונה, אני לא מבין גדול בזה אבל אני יודע ש-VGA ו-קומפוזיט לא משדרים בדיוק אותו אות

מה שחברה של אמא שלך צריכה זה איזהשהוא ממיר שעלותו היא כ-300 שקלים, כבל VGA ל-VGA שיילך מהמחשב לממיר, וקומפוזיט לקומפוזיט שיילך מהממיר לטלויזיה

להמלצות יותר ספציפיות תאלצי לחכות לשאר חברי הפורום כי אני לא מכיר דגמים ספציפיים או אולי אפילו פתרונות אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=pc%20to%20tv

התעלמי מכל הדברים האלחוטיים, ואל תקחי מכשיר שלא מצויינת הרזולוציה המקסימלית שלו.. לא הייתי לוקח משהו פחות מ1280x 1024.

ואם מדובר בטלויזיה איכותית, קרי full hd אז תקחי אפילו משהו עם רזולוציה כזאת, למרות שהVGA לא מושלם למטרה זו, עדיין שווה את תוספת ה70 ש"ח (בערך)..

תתחדשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטלויזיה רגילה הרזולוציה ממש לא חשובה.

רוב הטלויזיות תומכות רק ב-1024X768 וגם את זה לא רואים טוב, כי הרזולוציה האמיתית במסך היא בערך חצי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl - זה בדיוק מה שרציתי, שתביאו לי דוגמאות :)

תודה זה עזר מאוד!

עכשיו אני מקווה שהבנתי... אם יש לה כבר כבל של RCA משני הצדדים, היא יכולה לקנות את המתאם העליון באתר שנתת לי

ואז את ה-VGA היא תחבר לנייד שלה?

(מקווה שהבנתי נכון:))

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת לא נכון.

ב-99 אחוז מהמחשבים זה לא יעבוד. ומה שצריךה זה מתאם אקטיבי(כמו התוצאה השלישית בלינק של iakovl).

בלי הדגם הספציפי של המחשב המדובר לא ניתן לקבוע אם המתאם הפסיבי(הראשון) יעבוד.

(מה שכאמור, לא סביר שיקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא מבינה אותם..

כבל VGA מעביר את התמונה בצורה שונה מ-RCA, אין שום דרך שבה החלפה פשוטה של "הברזל בקצה" תשנה את זה.

כבל VGA מעביר את התמונה בהפרדה של 3 צבעים (RGB), חוט נפרד לכל צבע. בדיוק מאותה סיבה, בהחלט קיימים מתאמים פשוטים מ-VGA ל-Component (שהם 3 חיבורי RCA).

אבל בשביל "להכניס" את התמונה לכבל RCA בודד - אי אפשר פשוט לחבר את כל החוטים ביחד (...), צריך רכיב אלקטרוני שיעשה את ההמרה הזאת באופן אקטיבי.

כבל רגיל שבקצה אחד שלו יש VGA ובקצה השני יש RCA - פשוט בלתי אפשרי טכנית. טכנולוגית זה לא קיים, אלו שתי שיטות שונות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי!

תודה רבה על ההסבר המפורט :)

חבל שאף אחד עד עכשיו לא הסביר את זה ככה....

הבנתי גם עד שהסברת שכבל אחד כזה לא יעזור לי, ולכן רציתי שתסבירו לי איך כן אפשר לחבר את המחשב שלה לטלוויזיה בכל מקרה

כלומר, תתנו לי ממש אתרים ותביאו על פריטים שהיא צריכה לרכוש כדי שזה יעבוד

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...