כרטיס קול AC97 זה מספיק? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול AC97 זה מספיק?

overload

Recommended Posts

Mickel -

http://www.tomshardware.com/game/20030405/sound_for_games-03.html#quake_3

The Realtek ALC650 and C-MEDIA CMI8738 onboard chips, on the other hand, have trouble keeping pace. This is mainly due to the fact that they operate with soft audio. This implies that the audio driver keeps addressing the CPU, causing it to waste precious time in sound management. The effects are noticeably explicit - there is a performance drop of 14 to 15% in all three games. We confirmed this with another kind of game, Rally Sport Challenge, where changing to a sound card drastically improved its performance.

I rest my case.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי ;)

לפי כל מה שכתוב הגעתי למסכנה שמדובר רק בכמה סוגי כרטיסים שהם ממש נטל על המחשב.

היו בדיקות עם הכרטיס שבא עם הNForce 2 והם גילו שהוא לוקח אפילו פחות משאבים מההרקולס פורטיסימו ומהאדג'י 2, וכמובן גם פחות מהSOUND BLASTER הרגיל.

מזה אפשר להגיע למסכנה שלי, שאי אפשר להכליל את כל הכרטיסים המובנים, בזלילת ביצועי מערכת (כפי שאתה עשית :P).

אז התשובה הסופית היא לא הכרעה בין שנינו אלה פשרה, נכון שיש כמה כרטיסים מובנים שלוקחים הרבה משאבי מערכת, אבל יש גם כאלה שהם בדיוק אם אפילו לא יותר, טובים מהבחינה הזאת מכרטיסים החיצוניים.

ובקשר לכרטיס המדובר, אני לAC97 שלי בדקתי אם הוא זולל משאבים והגעתי למסכנה שזה כל כך לא משמעותי שזה פשוט מצחיק (40 נקודות ב :-X3mark).

;)

Mickel116

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על ה SoundStorm (שמגיע רק בחלק מצומצם מלוחות ה nForce 2), שהוא רמה בפני עצמו (הוא אמנם מובנה, אך הוא שונה לחלוטין מהשבבים של RealTek ו C-Media) והוא בעצם APU בפני עצמו.

ואיך יכולת לשים לב להבדל ב , אם הבנצ'מרק ממילא לא משתמש בסאונד... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DAC ברוב הכרטיסים היעודיים טובים יותר מאלה שמובנים על הלוחות.

אבל אני לא בטוח שעבור 200 שקלים תקבל כרטיס שמפיק צליל איכותי יותר באופן מורגש מזה שעל הלוח שלך.

למי שלא ידע

DAC :

"ממיר דיגיטאלי אנלוגי, התקן הממיר אותות ספרתיים לאותות אנלוגים"

תודה לכל מי שעזר ;D אני נשאר עם הכרטיס שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שלא :'(

. I wouldn't recommend running these speakers on anything below the Live series, which is now pretty much the standard after onboard sound. Cards in the same category and above will get full advantage of these speakers. It would not be worth running such a nice set of speakers using onboard sound as you wouldn't wreak the benefits that a true hardware sound solution would give you

http://www.tweakers.com.au/

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ל 2100 יש יציאה דיגטלית?

עוד משהו ... יש לי על הלוח שלי (ASUS P4PE) כרטיס קול מובנה של 6 ארוצים ועל הקופסא של הלוח כתוב SOUND MAX האם הכרטיס המובנה בלוח הזה טוב יותר מה VIBRA 128 שלי ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ל 2100 יש יציאה דיגטלית?

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00005S8KY/ref=e_de_a_smp/102-6969700-7743312?v=glance&s=electronics&me=ATVPDKIKX0DER&vi=pictures&img=9

אני לא יודע מה זה יציאה דיגיטלית אבל הנה היציאות של ה2100

נב: מישהו יכל להסביר לי מה זה הכבל זה שמתפצל לשתי בננות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...