295GTX or 285GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

295GTX or 285GTX

yarost

Recommended Posts

ה295GTX הוא הכרטיס הכי חזק..

אבל לא משתלם ומיועד לרזולוציות גבוהות(מעל 1920x1200) ותוך שנה כבר יצאו כרטיסים שלא רואים אותו..

ו הוא דורש ספק כח חזק ואיכותי..

בעיקרון אתה יכול להספתק ב285GTX ואפילו חלשים ממנו הם יריצו הכל כמו שצריך, אבל אם אתה מאלה שרוצים את ההכי חזק ויש לך כסף לשדרג תוך שנה+ מכרטיס כזה ואתה רוצה להריץ את המשחקים בצורה הכי טובה שאתה יכול היום אז זה בשבילך...

יציאו לך פה לקנות כרטיס יותר משתלם וחלש ואחריי שנה באותו הכסף לקנות אחד חדש(שכבר יהיה יותר חזק מ295GTX) זה כבר שיקול שלך ואם לא חסר לך כסף אז אפשר ללכת על 295GTX..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תכלס היה הכל טוב ויפה עם 260GTX

אבל אז יצא העדכון ללפט פור דד עם הסרווייואל מוד :yelclap: ויש לי דרופים רציניים באףפיאס, גם לחבר שלי עם 4870X2 שעד היום המשחק עבד לו חלק, יש דרופים, והוא עם I7 אוברקלוקד.

חוץ מזה עוד שנה אלוהים גדול, השאלה שלי הייתה לא אם משתלם, השאלה היא אם הוא ינוצל הוא שלא שווה להשקיע כי הוא ייתן ביצועים של 285 עם מערכת כמו שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תכלס היה הכל טוב ויפה עם 260GTX

אבל אז יצא העדכון ללפט פור דד עם הסרווייואל מוד :yelclap: ויש לי דרופים רציניים באףפיאס, גם לחבר שלי עם 4870X2 שעד היום המשחק עבד לו חלק, יש דרופים, והוא עם I7 אוברקלוקד.

חוץ מזה עוד שנה אלוהים גדול, השאלה שלי הייתה לא אם משתלם, השאלה היא אם הוא ינוצל הוא שלא שווה להשקיע כי הוא ייתן ביצועים של 285 עם מערכת כמו שלי

וגם 285 וגם 295 לא ינוצלו אצלך , אתה עם מסך 22" , יותר מ260/216 או 4870 אתה לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהחנות, חיברנו שם את שני הכרטיסים, ה295 הראה כמעט פי 2 בביצועים במשחקים שאני משחק, הבדל של שמיים וארץ, לקחתי את ה295.

מבחינתי, אני מנצל אותו מצויין

תודה ליועצים בכל מקרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהחנות, חיברנו שם את שני הכרטיסים, ה295 הראה כמעט פי 2 בביצועים במשחקים שאני משחק, הבדל של שמיים וארץ, לקחתי את ה295.

מבחינתי, אני מנצל אותו מצויין

תודה ליועצים בכל מקרה!

שיהיה לך לבריאות , כזה בזבוז לא ראיתי בחיים שלי , זה כמו לגור צמוד למכולת ולנסוע אליה עם פרארי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ממש לא נכון!

אם מראה לא יותר ביצעוים אז למה לא?כשהוא יצתרך משו חזק יותר הוא ישדרג...בכל מקרה...תעלה אני סקרן לראות :smile1:

התגובה שלך מראה עד כמה אתה לא מבין , הוא עם מסך 22" , גם אם הוא מקבל 100 FPS ולא 75 הוא לא ירגיש בהבדל...

להוציא כמעט 3000 ש"ח על כרטיס מסך שאחד בפחות ממחצית המחיר נותן ביצועים "פחותים" אבל עדיין מעל הממוצע זה בזבוז כסף.

כל עוד משחקים רצים על 60FPS ולא יורדים במינימום מתחת ל30 זה כבר לא משנה איזה כרטיס אתה קונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...