מסך חדש צריך המלצות -תקציב 1000 שקל - - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש צריך המלצות -תקציב 1000 שקל -

mzlbat

Recommended Posts

היי

היי

אחרי 4 שנים המאג CRT 996 גסס ומת

עכשיו צריך מסך חדש ומבקש המלצות

הכי חשוב לי שזה יהיה 2MS ולא יותר וגם וככל שהפקסל יותר קטן יותר טוב " לי " ( אל תשכנעו אותי אחרת )

כל הזמן אני משחק על 1024-768 , השאלה על מסכי 22LCD מה היא הרזלוציה המינמלית וכמה זה ישפיע על פרימיים במשחקים ?

למי יש את המסך הזהW2261V ?

גודל נקודה 4.48 (כרטיס מסך 260-216 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב...?

"הכי חשוב לי שזה יהיה 2MS ולא יותר וגם וככל שהפקסל יותר קטן יותר טוב " לי " ( אל תשכנעו אותי אחרת )"

רק אל תתלונן אח"כ שבאותו סכום ניתן לקנות מסך עדיף כשאתה מתעקש על דברים שאולי לא כדאי להתעקש עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב...?

"הכי חשוב לי שזה יהיה 2MS ולא יותר וגם וככל שהפקסל יותר קטן יותר טוב " לי " ( אל תשכנעו אותי אחרת )"

רק אל תתלונן אח"כ שבאותו סכום ניתן לקנות מסך עדיף כשאתה מתעקש על דברים שאולי לא כדאי להתעקש עליהם...

תציב 1000 שקל

נראה לך שמישהו מתעקש על גודל הפיקסל הוא לא יודע מה הוא מבקש -צריך- רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שמישהו מתעקש על גודל הפיקסל הוא לא יודע מה הוא מבקש -צריך- רוצה ?

אין לדעת כבר,

כמות האנשים שבאים לכאן בדרישות של "רוצה רק Intel כי חבר שלי טכנאי אמר לי ש- זה חרא!!!!111!!!"

היא לא בדיוק קטנה,

ולכן בדר"כ עדיף שאנשים יגידו מה הדרישות שלהם (במקרה של מסך למשל: תקציב, ארגונומיה רצויה, גודל, חיבור ושימושים [משחקים, וכד'])

ובהתאם יתאימו להם מסך. אם אתה כבר יודע מה אתה רוצה (זמן רענון של 2MS וגודל פיקסל הכי קטן)

אז בעצם למה אתה צריך אותנו שנמצא לך מסך? אתה כבר יודע מה אתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לדעת כבר,

כמות האנשים שבאים לכאן בדרישות של "רוצה רק Intel כי חבר שלי טכנאי אמר לי ש- זה חרא!!!!111!!!"

היא לא בדיוק קטנה,

ולכן בדר"כ עדיף שאנשים יגידו מה הדרישות שלהם (במקרה של מסך למשל: תקציב, ארגונומיה רצויה, גודל, חיבור ושימושים [משחקים, וכד'])

ובהתאם יתאימו להם מסך. אם אתה כבר יודע מה אתה רוצה (זמן רענון של 2MS וגודל פיקסל הכי קטן)

אז בעצם למה אתה צריך אותנו שנמצא לך מסך? אתה כבר יודע מה אתה רוצה...

רוצה שתהיה בריא

אני אמרתי מה אני צריך והזכרתי שאני פוזל למסך הזה W2261V

הכוונה הייתה שאם למישהו וכבר ניסה אותו כמה זמן שיגיד איך הוא ובעיקר אם יש חסרונות למשל .......

תקציב 1000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...