עדכון קטן על הפרויקט שלי. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון קטן על הפרויקט שלי.

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

עבודה לא רעה בכלל עד עכשיו...

אני לא יודע אם תכננת אבל מדובר בהרבה שיוף ידני אח"כ ע"מ לקבל תצורה ממש טובה... (אחחחחח היבלות... ;D)

לגבי הראשים - קודם כל ה409 הם בסדר גמור פשוט צריך להקפיד אתם על עבודה מאוד איטית וללא לחץ בכלל - לתת להם לכרסם - אחרת הם באמת נשברים מאוד בקלות, לחיתוכים קשים/קטנים במיוחד הייתי מליץ לך על ראש 9909 אין כמוהו בדברים האלה.

לגבי 545 - אני לא הייתי הולך עליו אלא אם קנית ממש בזול כי במחיר קטן בהרבה ניתן לקנות 40 דיסקיות 420 אני חושב והן חותכת בקלות ומחזיקות המון - פשוט עלות מול תועלת - אבל מעולם לא השתמשתי בו ואשמח לשמוע...

אגב - למה דווקא האלחוטי? הוא גם מגיע "רק" ל25000 סל"ד אם אני לא טועה מה שמקשה בעיקר בחיתוכים כאלה וגם צריך לטעון הרבה לא?

לא שאני שלילי רק תהיתי בעצמי אם לקנות אותו כשקניתי את שלי ומכיוון שאין לי נסיון איתו אשמח אם תוכל לתת קצת נתונים - בכל מקרה - שוב, סחטיין על העבודה ובהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-545 מעולה,לא עד עכשיו השתמשתי בו די הרבה(לא על המארז) והוא לא נשחק בכלל.

וקניתי את האלחוטי כי יש לי צורך ב"חוסר בחוט" ;D(עבודות מחוץ לבית),וה-25000 RPM הם לא מגבלה של ממש,ב-20000 (8) הוא פורס את את המארז בקלות למרות שהוא עבה יחסית(1.5 מ"מ).

החסרון היחיד עם הכלי זה אורך הסוללה והטעינה,במהירות מקסמלית הוא מחזיק בקושי חצי שעה וזמן הטעינה הוא 3 שעות :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'( באסה... 3 שעות טעינה על כל 1/2 שעה עבודה... נו לא נורא - מחיר הניידות...

אשמח לשמוע בהמשך עדכון על ה545 התלבטתי רבות אם לקנות...

בכל מקרה אני מדגיש את ההמלצה על 9909 - הראש שזוכה להכי הרבה שימוש אצלי...

ו... סט טוב של פצירות (שופינים) קטנות... כאן לא להתפשר על איכות כמו שאני עשיתי בתחילה והידיים שילמו מחיר כבד... :-[

שוב בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :),ובשביל מה שופינים?

קיבלתי עם הכלי תוספת של 14 Bits נוספים בנוסף ל-25 שכלולים ויש שם גם כמה ראשים שאני די בטוח שהם לשיוף :-X.

עריכה:עוד משהו קטן על ה-545,גיליתי שהוא מסוגל לחתוך מנעולים( :-X) מאסיביים למדי בלי להתבלות בכלל :D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש מקומות קטנים ועדינים מדי בשבילו, ובנוסף יש צורות שרק עם היד תוכל להוציא בדיוק מה שרצית - אבל גם אני משתמש בראשי השיוף לרוב העבודות - הם מעולים.

ודפי השיוף העדין כמו 411-413 שווים לת*ת בכל מה שקשור למתכת... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...