בעיה בכרטיס קול (בעיה דיי ישנה) תפנית חדשה. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס קול (בעיה דיי ישנה) תפנית חדשה.

yot

Recommended Posts

לפני כחודש התעוררה בעיה, שאני לא יכולתי לשמוע את הסאונד שיוצא מהרמקולים הקידמיים. בדקתי אותם, הם בסדר גמור. אחרי כמה ימים, אני ושאר חברי הפורום הסקנו שהבעיה היא בכניסת הרמקולים הקידמיים שעל פני הכרטיס קול. מאז עזבתי את הנושא, בתיקוו שמתישהו בקרוב אני אקנה כרטיס קול נפרד.

קודם קול, אני אציין שה-ATP3 שלי מחוברים כרגע לכניסת הרמקולים האחוריים, על מנת שאני אשמע חלק מהאודיו.

היום, כשנכנסתי לחלון הקונפיגיורציה של ה-AC97 שמתי לב שאיפה שכתוב Front Speaker Out הרקע נראה לא לחוץ (מצורפת למטה תמונה שתמחיש לכם את המצב). חיברתי את הרמקולים האחרים שלי לכניסת הרמקולים הקידמיים, וזה עדיין נראה ככה, בשונה מאיך שמתוארת הכניסה של הרמקולים האחוריים.

אני מבקש, ממי שיש לו AC97 ומשתמש בו, ושיש לו מערכת מעל ל-2.1 שיבדוק אם גם אצלו זה נראה ככה. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את זה אבל אצלי שום דבר לא מסומן ושומעים רק מהקדמיים(זה מה שיש לי) יש לי מערכת סטריאו שמחוברת ושומעים משני הרמקולים ושאני מעביר את זה ל4.1 עדיין שום דבר לא מסומן זה רק משנה לי את היציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...