בעיה בDUAL BOOT עם חלונות 98SE וחלונות XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בDUAL BOOT עם חלונות 98SE וחלונות XP

mulderfox

Recommended Posts

היה לי DUAL BOOT בין שתי המערכות האלה, ועקב בעיה בXP נאלצתי להתקין אותו מחדש, לא באותה מחיצה בה הוא היה מותקן, אלא באותה מחיצה בה מותקן ה98 (מחיצה C).

אחרי שהתקנתי, הXP עבד, אבל בתפריט אתחול הופיע פעמיים וגם כשתיקנתי את ההפניות בBOOT.INI 98 עדיין לא עולה.

הוא פשוט מאתחל אחרי שמנסים...

אני אשמח לעצה. אולי לערוך את הBOOT.INI בצורה מסוימת? אם יש למישהו מערכת מקונפגת דומה, אני אשמח אם הוא/היא ישימו כאן את תוכן הBOOT.INI שלהם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי DUAL BOOT בין שתי המערכות האלה, ועקב בעיה בXP נאלצתי להתקין אותו מחדש, לא באותה מחיצה בה הוא היה מותקן, אלא באותה מחיצה בה מותקן ה98 (מחיצה C).

אחרי שהתקנתי, הXP עבד, אבל בתפריט אתחול הופיע פעמיים XP וגם כשתיקנתי את ההפניות בBOOT.INI חלונות 98 עדיין לא עולה.

הוא פשוט מאתחל אחרי שמנסים...

אני אשמח לעצה. אולי לערוך את הBOOT.INI בצורה מסוימת? אם יש למישהו מערכת מקונפגת דומה, אני אשמח אם הוא/היא ישימו כאן את תוכן הBOOT.INI שלהם.

תודה.

התקנת את ה-XP לאותה מחיצה של 98. דרסת את ה-98 חביבי.. למה אתה מצפה שהיא עוד תעלה ? גם התקנה נקיה של XP וגם התקנה נקיה של 98 יוצרת תיקיה ראשית בשם ואם הקבצים בהתקנה האחרונה שעשית (XP) הועתקו לאותה תיקיה הרי שהם השמידו את החלונות 98 או לפחות פגמו בה בצורה כזו שהיא כבר לא עובדת. לא עושים דברים כאלה ובטח שלא מתקינים שתי מערכות הפעלה ל-DUAL BOOT לתוך אותה מחיצה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... אני לא עד כדי כך מפגר.. התקנתי לתיקיה נפרדת בשם WINXP

כל קבצי 98 עדיין בספריית . שום דבר לא נדרס...

רעיונות אחרים?

אין רעיונות אחרים.

אסור בצורה מפורשת להתקין שתי מערכות הפעלה שונות על אותה מחיצה !

כמו שנאמר - נדרסו קבצים חיוניים, לדוגמא בספריה Program files.

אין מנוס - פורמט, ניקוי, והתקנה מחדש בשתי מחיצות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל זו שטות גמורה...

כבר עבדתי בעבר יותר משנתיים עם DUAL BOOT.

98 ו2000. באותה מחיצה. עבד בלי שום בעיות..

ספריית PROGRAM FILES *לא* נדרסת. קבצים נוספים לאן שצריך, ולא מרגישים בשום הבדל באף אחת ממערכות ההפעלה..

אולי הבעיה היא עם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת לעבוד עם 98 ו 2000 באותה מחיצה מפני ש 2000 מתקין את עצמו תחת ספרית WINNT ו אילו XP מתקין עצמו תחת ספרית בדיוק כמו 98.

אם אתה רוצה ש ו 98 יחיו תחת אותה מחיצה אתה חייב לשנות את שם אחת מספריות ההתקנה - מכיוון שיש צורך קודם להתקין את 98 בזמן ההתקנה של שנה את שם הספריה ל WINNT או כל שם אחר שבא לך (עובד- ברשותי מחשב שמותקן כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהתגובה הראשונה שלי... (תקראו את התכתובת לפני שאתם מגיבים סתם..):

"לא... אני לא עד כדי כך מפגר.. התקנתי לתיקיה נפרדת בשם WINXP

כל קבצי 98 עדיין בספריית . שום דבר לא נדרס...

רעיונות אחרים? "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...