זקוק לחוות דעת על שתי מערכות קולנועיות ביתיות... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לחוות דעת על שתי מערכות קולנועיות ביתיות...

The Shark

Recommended Posts

דוד שלי מעוניין לרכוש מערכת ביתית והוא בוחן מס' אפשרויות.

הוא ראה שתי מערכות קולנועיות ב- P1000 ומתלבט האם ללכת על אחת מהן, ואם כן - אז איזו.

החלטתי לנסות לעזור לו ולשאול אתכם, כי לדעתי אתם מבינים עניין ואפשר לסמוך עליכם...

אז בקיצור, הייתי רוצה חוות דעת כללית על שתי המערכות הבאות:

מערכת ביתית מבוססת Yamha -

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=1082573

מערכת ביתית מבוססת JVC & Pioneer -

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=1079201

א) מה אתם בכללי חושבים על המערכות הללו?

ב) האם המחיר טוב?

ג) איזו מהן עדיפה?

תודה רבה רבה מראש! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , את הרסיברים ואת הדיוידי אני לא ממש מכיר.

אבל הרמקולים ממש אומרים שלא כדאי לקנות , פירלס זה ממש עבודה בעיניים , המפעל שלהם נמצא בנצרת עילית ומייצר את כל החרא שמוכרים במכרזים תחת המותגים Peerless , ProSound וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה שמעתי פירלס שהיו מעולים אבל הם היו בני יומיים אז אולי הם נהרסו מהר או משהו

בכל מקרה שמתם לב למחיר שאתם כל כך ממהרים לאמר שזה חרא אני לא התעניינתי כבר מלא זמן אבל 3000 שקל למערכת עם כמה חלקים סבירים נשמע לי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בן אדם עם שמיעה נורמלית ידע להעריך איכותי.

פירלס זה לא איכותי, מי שאומר שזה איכותי פשוט לא שמע אף פעם אמיתי ומדוייק.

תתרחק מהמערכות האלה, עדיף להקיע יותר ולאט לאט ולקבל מערכת שתיתן תוצאות טובות יותר גם במוזיקה וגם בסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי... תודה רבה על התגובות...

אבל מישהו בכל זאת יכול להמליץ לי על מערכת ביתית איכותית יותר בתקציב הזה?

לא חייב שיהיה סופר איכותי, אבל צריך משהו טוב שיאפשר הנאה בסרטים...

אפשר לחרוג קצת... נגיד עד 4,500 ש"ח. (אם זה עדיין מעט מדי, תגידו ואני אשאל אותו אם הוא מוכן להרחיב את התקציב עוד)

ושוב, תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורפיון, אתה רכשת את הידע והנסיון שלך עם השנים ועם ההתנסויות.

בן אדם שלא השווה מערכות ולא שמע לא יודע מה יותר טוב, מה איכותי ומה לא.

ולכן אני חושב שזה לא רע אם הוא יקנה, הוא יהנה מסרטים ואולי מתישהו יחליט שהוא רוצה יותר טוב.

ואז הוא ידע מה זה פירלס וילך לשמוע משהו יותר טוב.

מה שאתה רוצה לא תמיד אחרים רואים ובמקרה שלנו שומעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים את ההודעה מעליי...? בדיוק ככה.

אבל, שווה להקשיב לניסיון של אחרים ולדעת שגם במשו סובייקטיבי לחלוטין יש דברים שלא שווים לגמרי.

למשל פירלס, משתמשים בחומרים מאוד לא גמישים לייצור הוופרים ברמקולים ומאוד אטומים מבחינת מעבר אוויר.

על מנת ליצור שיוציא צליל מדוייק ואטום החומרים שמהם מורכב הוופרים חייבים להיות גמישים מאוד (כמו הקוולר בסגמים של b&w) ומאוד נושמים.

לכן שהולכים לבדוק מומלץ לבוא עם דיסק שאתם מכירים טוב ואוהבים וולשמוע כמה שיותר בתקציב שלכם אבל לדעת שאם מישהו אומר לכם שרמקולים גרועים אז מאוד מומלץ להקשיב לו.

רמקול גם צריך להחזיק שנים אל תשכחו, חומרים מסויימים נראים מאוד טוב אחרי שנה אבל אחרי 5 שנים ישאר לך מהרמקול רק המגנט.

אני זוכר שכתבתי את ההסבר הזה איזה 3 פעמים כבר.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...