[שאלה]האם הלוח אם יחזיק OC למעבד ולכרטיס מסך? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה]האם הלוח אם יחזיק OC למעבד ולכרטיס מסך?

GOGOItsMe

Recommended Posts

היי,

יש לי לוח של ג'יגהבייט דגם GA-945GCM-S2L ואני רוצה לעשות OC לכרטיס מסך דגם Club3D HD4830 ולמעבד דגם E7400 של .

הספק שלי הוא מדגם Tomahawk 450W של Enermax.

האם יהיו לי בעיות כלשהן בגלל הלוח? אם לא, כמה % OC, לדעתכם, אני אצליח לבצע למעבד ולכרטיס מסך?

תודה מראש. ;D

נ.ב.

אם האשכול לא קשור לפה, בבקשה תעבירו. אני חדש פה ולא כל כך בטוח לאן לשייך כל דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות OC לכרטיס מסך לא תהיה לך בעיה, אבל למעבד כן, הלוח יגביל אותך מהר מאוד

אני אישית הגעתי לגג FSB של 295, שזה כלום.

נראה לי שהת'רד הזה מתאים יותר לאוברקלוקינג וקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה על התגובות.

על איזה לוח אתם תמליצו לי לקנות מKSP?

חשבתי אולי הEP43-UD3L של Gigabyte יתאים, מה דעתכם?

אגב, לKSP יש גם את הEG43M-S2H גם הוא של Gigabyte, מה ההבדל בין G43 הזה לבין צ'יפ P43? איזה מהם יהיה יותר טוב לאוברקלוק? הרי שהמחיר שלהם זהה.

כמעט שכחתי, על איזו חברה הייתם ממליצים לי, או Gigabyte? (שמתי לב שהלוחות של יקרים יותר, האם יש הצדקה לכך?)

תודה מראש!!

עריכה:

אם כבר מדברים, האם הסטוק יספיק לי לOC של 3.5GHz ומעלה? (פחות אבל מ4.0GHz..) אם לא ציינתי, המעבדים בKSP הם Tray, כמדומני יש להם נוסף, לא? ואם לא, על איזה הייתם ממליצים לי למעבד מKSP?

שוב תודה רבה רבה וסליחה על החפירה!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EP43-UD3L יהיה אחלה בחירה..וכמו שציינתי כבר ההבדל בבין ערכת ששבים עם G הוא שהיא מכילה כרטיס מסך מובנה..

ועם סטוק לא ממש מומלץ לבצע OC..אבל נסה למדוד את הטמפ' וכו ולראות...על כל מקרה אני הייתי ממליץ להשיקע 100+- שקלים ולרכוש את הFREEZER..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EP43-UD3L יהיה אחלה בחירה..וכמו שציינתי כבר ההבדל בבין ערכת ששבים עם G הוא שהיא מכילה כרטיס מסך מובנה..

ועם סטוק לא ממש מומלץ לבצע OC..אבל נסה למדוד את הטמפ' וכו ולראות...על כל מקרה אני הייתי ממליץ להשיקע 100+- שקלים ולרכוש את הFREEZER..

אוקיי, תודה.

התכוונת לקירור הזה: Freezer 64 Pro (754, 939, AM2) ? אגב, האם יש הבדל ממשי בינו לבין ה Freezer 7 Pro (LGA775) שעולה 20 שקלים יותר?

רציתי גם לשאול האם עדיף כבר לחסוך לקנות לוח עם צ'יפסט P45 ולא P43, האם יש הבדל משמעותי ביניהם בעת ביצוע OC?

תודה רבה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)

עריכה:

האם תוכל גם לענות לי על השאלה בנוגע להבדלים בין לג'יגבייט? האם יש הבדלים קיצוניים לטובת אסוס? כי כך זה נראה עקב המחירים של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך את הFreezer 7 Pro שכן הוא תומך בתושבת של לוח האם שלך..לעומת הFreezer 64 Pro שמתאימים למעבדי למיניהם..

וכמו שציינו כבר הP43 מוגבל לאזור ה400-420+- באס..הP45 (תלוי איזה לוח אבל בכללי) מגיע לאזור ה450 וגם 500..

לגבי החברות היום אי אפשר לעשות את ההבדלה הזו..שכן כל אחד והעדפות שלו..שכן היצרניות מעולות..ומייצרות אחלה דגמים..

זה כבר בחירה שלך..מבחינת אחריות/זמינות/דגם ומחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך את הFreezer 7 Pro שכן הוא תומך בתושבת של לוח האם שלך..לעומת הFreezer 64 Pro שמתאימים למעבדי למיניהם..

וכמו שציינו כבר הP43 מוגבל לאזור ה400-420+- באס..הP45 (תלוי איזה לוח אבל בכללי) מגיע לאזור ה450 וגם 500..

לגבי החברות היום אי אפשר לעשות את ההבדלה הזו..שכן כל אחד והעדפות שלו..שכן היצרניות מעולות..ומייצרות אחלה דגמים..

זה כבר בחירה שלך..מבחינת אחריות/זמינות/דגם ומחיר..

תודה רבה לך, אין לך מושג כמה עזרת לי!

שוב תודה וחג שמח וכשר!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...