עזרה| מתכנן לעשות oc ל-q6700 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מתכנן לעשות oc ל-q6700

GoldenGold

Recommended Posts

טוב עד תחילת החופש הגדול אבי הבטיח לי לקנות מחשב עכשיו רוב הסיכויים שהוא יקנה לי את ה-q6700 וחשבתי לעשות לו oc ככה שיעריך את חייו ואני יצטרך בהמשך רק להחליף את כרטיס המסך, אבל אני בחיים לא עשיתי oc ואחרי קריאת 3 מדריכים הבנתי שזה תהליך די פשוט שמצריך קצת ידע במחשבים והיגיון. חשבתי לעשות oc ל-q6700 ולא ל-q9400 בגלל המכפלה מספיק לי גם זכרונות של 800MHz בשביל להגיע ל-4GHz ולא נראה לי שאני הגיע לשם.

כעיקרון אני קונה את המארז cm 690 ולא כל כך הבנתי את נושא המאווררים לפי מה שהבנתי:

1. יש לו 3 מובנים ואתה יכול לקנות עוד 3 אבל יש שניים למעלה שמצריכים להוציא את הפח העליון, האם זה נכון?

2. איזה מידות לקנות לכל אחד?

3. למעבד חשבתי לקחת את ה-AC Freezer Xtreme כמה אתם חושבים שהוכל להגיע איתו שהמעלות לא יעברו את ה-60 מעלות? כדאי להשקיע עוד 100 ש"ח ולקנות את ה-ThermalRight Ultra-120 ואיך מוסיפים לו מאוורר ואני קונה מחנות ככה שלא תיהיה לי בעיה? ואיזה גודל צריך להיות המאוור? והוא צריך להיות מיוחד הוא סתם משהו רגיל?

4. והבנתי שלוחות אם שלא מיוחדים ל-oc מגבילים את ה-oc עד כמה מגביל אותי ה-ep43-ds3l?

5. האם כדי לקחת אחר במחיר זהה של ג'יגהבייט/asus שהוכל לעשות oc יותר גדול יותר?

6. אין סיכוי שאני עושה oc ל-4GHz אז תדר הבאס יהיה 350-375 ואז הזכרונות יהיו 700-750 אז איך אני מחזיר את הזכרונות למצב הקודם? פשוט מעלה את התדר שלהם?

7. נראה לכם שברמה כזאת של oc צריך להעלות מתחים וכמה צריך שהמערכת תיהיה יציבה?

8. ה-oc נשאר לכל הזמן עד שאני מבטל אותו?

9. האם אני יכול להחזיר ידנית את המצב הקודם? ואיך? (בהסבר קצר)

10. אתם סולחים לי על החפירה?

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו... זו משימה קשה....

1. לא, המאווררים נמצאים בתוך המארז ואם תפתח אותו אתה תוכל לראות את המאוורר כולו יושב בתוך.

2. 120MM

3. אני ממליץ לך על Scythe MUGEN 2 - הוא כנראה הקירור המשתלם ביותר כיום ובנוסף אחד הקירורים הטובים כיום. http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4761

4. כ-400-420 BUS...

5. לא... 400FSB יספיקו בהחלט למעבד על מכפלה 10...

6. אני לא חושב שאתה תצליח לעשות 4GHZ... זה יותר מידי... אבל אני חושב שתצליח לעשות 3.6 ולכן 400FSB עם מכפלה 9 יהיו מצויינים כי גם הזיכרונות לא יהיו צריכים להיות ב-OC. כמה שיותר באס יותר טוב (תאורתית בכל אופן...). ממליץ לך לעשות 9X400

7. צריך להעלאת המון... ולכן אני לא חושב שתצליח 4... אני רק יכול לנחש 3.6.. וזו רק השערה.

8. כן

9. כן, דרך ג'אמפרים (שאין בכל לוח) או דרך הוצאת הבטריה הקטנה על הלוח למשך 10 שניות והחזרתה.

10. לא. :) כן אבל רק אם תתנהג יפה.

אני ממליץ לך על המאוורים - SCYTHE SLIP STREAM

אני חושב שכדאי שתקנה שני 1200RPM ואחד (שתשים אותו על הקירור למעבד) של 1600RPM.

את המאוורר שבא עם הקירור תשים במארז.

הנה קישור - http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4355

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה, ואני כבר יודע שאני לא יגיע ל-4GHz ולכן אני לא צריך יותר מ-800MHz למעבד אבל בכל מקרה 3.6GHz זה אפילו יותר מדי בשביל הצרכים שלי... ובקשר לקירור אתה בטוח שהוא כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד תחילה אני אתן ח"ח לBashash על התשובות.. ;D

לגבי המאווררים אני אישית הייתי מעדי, את הS FLEX שכן הם בעלי מנכנון ארוך יותר (וטיפה פחות בביצועים).. ;D

לגבי הקירור הMUGEN 2 יעניק לך את הMAX במחיר הכי טוב..לך עליו בלי לחשוב הרבה..

רק תתכונן להאבק עם לוח האם קצת.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...