כמה שאלות בנוגע להחלפת משחה טרמית למעבד ותקיעות עקב כך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע להחלפת משחה טרמית למעבד ותקיעות עקב כך

Kirma

Recommended Posts

החלפתי משחה טרמית למעבד ולאחר ההחלפה שאני מדליק את המחשב הוא מתכבה ואחרי כמה שניות נדלק. ככה בלי סוף. חשוב לציין שכאשר הוא נדלק לא ראו כלום במסך.

לאחר שלחצתי טיפה על הגוף המחשב נדלק וכאשר הוינדוס עלה ( כבר טען את התוכניות אתחול) המסך נתקע לאחר מכן מסך כחול ורסט

ככה 3 פעמים

לחצתי טיפה יותר חזק על הגוף והוא לא מתכבה או נתקע עכשיו

עכשיו לשאלותיי

1) הגיוני שהטמפרטורות נעות בין 15-20 מעלות

2) מה גרם למסכים הכחולים ולזה שהמחשב נדלק ונכבה בלי סוף

3) איך זה יכול להיות שהגוף יכול לזוז למרות שהרכבתי אותו טוב וחזק (הוא יכול לנוע מצד לצד) Zalman CNPS9500 Led

4) כאשר שמתי את המשחה לא מרחתי אותה עם שקית, פשוט לקחתי מקל אוזניית פיזרתי אותה טיפה בצורת עיגול וסובבתי מס פעמים את הגוף מצד לצד, זה בסדר ?

אשמח לקבל תשובות..

ואני כניראה יראה אותם רק בחמישי הבא, חוזר לבסיס אז אל תתבישו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוחץ את גוף הקירור והמערכת עולה..זאת אומרת שהוא לא מספיק מהודק ללוח האם..תתקין מחדש את הקירור..והפעם לפני מריחת המשחה תבדוק את ההידוק שלו לפני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף יצאתי לחג :)

טוב לבעייתנו,

לאחר שהתקנתי את הקירור מחדש אותם בעיות

לפי הרעש של הרמקול אני חושב שהבעיה היא הוא בלוח אם או בזכרונות

שמדליקים את המחשב הוא עושה ביפ ארוך ומתכבה לאחר כמה שניות, ועד פעם נדלק .. ככה בלופים (כל פעם שהוא נדלק הוא עושה ביפ אחד ארוך)

אז אני צודק בקשר לבעיה ?

איך בודקים תקינות במקרה שהבעיה היא אכן שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי בחוברת של הלוח אם, זה או שגיאה בזכרונות או בלוח אם

והטמפ' של המעבד לא עוברת את ה 30 ב IDLE ו 50 במאמץ

אני לא חושב שזה הבעיה, אתה מוכן לבדוק עוד פעם לפי הדגם של הלוח אם שלי?

וחוץ מי זה איך זה יכול להיות שלא נגעתי במחשב כמה ימים, אני מדליק אותו והוא מתכבה לאחר כמה שניות.. איך הוא מתחמם מהר ולא POST ?

אני חושב שהבעיה היא דווקא בזכרונות,כי לחצתי עליהם טיפה וזה כן ביצע POST לאחר מכן.

נ.ב

זה לא פעם ראשונה שאני מחליף משחה, אבל זה הפעם הראשונה שיש בעיות :x

תודה רבה על העזרה

חג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..אני מציע לך לפני הכל נתק את המערכת מהחשמל..תרכיב/תהדק מחדש את כל הרכיבים (זיכרון/כרטיס מסך וכו)..

תראה מה קורה..אם הקירור תקין..נסה להוציא סטיק (במקרה ויש לך שני סטיקים) אחד..נסה להחליף מקומות וכו..

ניסת לאפס את הביוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...