מה נסגר עם YNET הנאצים (אופס, סליחה. התכוונתי כמובן "נצים") האלה???? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם YNET הנאצים (אופס, סליחה. התכוונתי כמובן "נצים") האלה????

Milford Cubicle

Recommended Posts

רק הגעתי וכבר שחכת מה זה תרבות דיון

בבקשה תפסיקו להתלונן על דברים שכתובים שם ופשוט אל תכנסו לאתר. תצביעו ברגליים - זאת המחאה הכי אפקטיבית שאתם יכולים לעשות. אף אחד לא מכריח אתכם לקרוא שם כלום, לא חסרים מקורות חדשותיים אחרים באינטרנט ומחוץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

exquisite,

כי פורום ציבורי ואתר חדשות פרטי זה בדיוק אותו דבר אה?

ולצורך העיניין כן, אם אדון Milford Cubicle היה עורך את HWZONE ואת הפורום הזה כרצונו ולמשל היה מאשר לפרסם רק דברים שמתאימים לדעותיו ולצורת ביטוי שלו, אז פשוט לא הייתי נכנס לכאן. אם הוא היה חתום על תקנון האתיקה העיתונאית והיה מפר אותה, אז אם זה היה כל כך מפריע לי ומעניין אותי הייתי מנסה להוכיח את זה ולפרסם. מה שבטוח לא הייתי הולך לפתוח דיון בפורום אחר שמתלונן על צורת הביטוי שלו באתר הפרטי שלו...

אבל כמו שידוע לנו, ל-Milford אין בעלות על כל התוכן בפורום ואין לו אחריות לאשר כל מה שנכתב בו. לכל אחד כאן יש קול שווה, ולכולנו יש זכות לכתוב כאן כל עוד לא עברנו על חוקי הפורום. אז כן, יש לי זכות להתלונן על דברים שאדון Milford כותב כאן, כי כשהוא כותב בפורום הזה, הוא כותב אותם בפורום ציבורי ולא באתר הפרטי שלו, ששם יכתוב מצידי מה שהוא רוצה. העובדה שהוא מאשר לעצמו לעבור על חוקי הפורום כשהוא אמור בכלל לשמור עליהם זה קטע מסריח, אבל זה לא שהקול שלו פה שונה מהקול שלי או שלך כשמדובר בדיון בפורום אקטואליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא כל כך מכיר את ההיסטוריה של האתר... מילפורד הוא אחד האבות המיסדים... האתר די שלו, לצורך העניין... :smile1:

האתר יכול להיות בבעלותו הבלעדית, אבל אין לו שום בעלות או בלעדיות על התוכן שכתוב בפורום הזה. כל עוד הוא לא מסנן אנשים או הודעות לפי מה שמתאים לו, זה פורום ציבורי, ויש לי זכות להתלונן על דברים שהוא כותב כאן, במיוחד אם הם מכוונים אלי אישית, ולא עברתי על חוקי הפורום בתגובתי אליו (מה שאי אפשר להגיד עליו למשל). לדעתי, בנושאים שהם לא אדמיניסטרטיביים בנוגע לאתר הזה, הקול שלו שווה בדיוק לקול שלי, שלך ושל כל אחד כאן. אם לדעתך כל מה שהוא אומר זה קדוש ואסור להתלונן עליו כי הוא מנהל, גם אם הוא עובר על חוקי הפורום, מה שאתה חושב נקרא פאשיזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשתי דמוקרטיה, לא ביקשתי שיתנו לי ולאחרים חופש בחירה להחליט מה יהיה ומה לא יהיה בפורום בצורה דמוקרטית. אפילו לא ביקשתי שלא יסננו אותי או יצנזרו אותי או שיחסמו אותי. אם הייתי שם לב שחוסמים פה אנשים בגלל שהדעות שלהם לא מתאימות לדעות של אחד המנהלים, פשוט לא הייתי נכנס לפה אם לא הייתי מסכים עם שיטת הניהול הזאת.

אם מנהלי הפורום כותבים חוקים לדיון בפורום, אבל אחד המנהלים מרשה לעצמו להפר את החוקים, זה אמנם מאד מסריח, אבל זאת זכותו. הדיון פה הוא האם יש לי זכות להתלונן כשהוא עושה את זה. אם אתם חושבים שאין לי זכות כזאת, פשוט תחסמו אותי כאן ועכשיו, אני מבטיח לא לחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי שם לב שחוסמים פה אנשים בגלל שהדעות שלהם לא מתאימות לדעות של אחד המנהלים, פשוט לא הייתי נכנס לפה

תודה לאל סוף סוף גילינו משהו שיגרום לך ללכת מפה!!

אתה חסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לאל סוף סוף גילינו משהו שיגרום לך ללכת מפה!!

אתה חסום.

אם באמת חסמת אותו בגלל שאתה לא מסכים עם הדעות שלו אתה לא יותר טוב מידידנו אחמידיניג'ד...

לא ידעתי שאיראן זה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...