מה נסגר עם YNET הנאצים (אופס, סליחה. התכוונתי כמובן "נצים") האלה???? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם YNET הנאצים (אופס, סליחה. התכוונתי כמובן "נצים") האלה????

Milford Cubicle

Recommended Posts

YNET שמאלנים מובקהים. במלחמת עופרת יצוקה הם הביעו יותר התחשבות בצד של האויב מאשר בצד שלנו. האתר התהדר בכתבות על הפלסטינים שספגו אבידות בגלל התקפות צה"ל על החמאס, ומצד שני בקושי היו כתבות על הילדים למשל בדרום הארץ, שעד היום בטוח חיים בטראומה מהטילים שנפלו שם ולצערינו עדיין נופלים.

חבל שאתר כזה גדול (אבל קטן) מנצל את המעמד שלו ומסית ככה כנגד ממשלה ישראלית, זה ניצול ציני וברור שהכוונה שלהם לצייר למשל את ליברמן כ"נאצי" ולא כ"נצי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאני לא מבין על מה המירמור, מדינה חופשית (בערך), ממשלה ימנית (עם ברק), מלא בעלי תפקידים שלא ממש צריכים אותם

ומה שמפריע לכם זה איך קוראים לממשלה בעיתון? למרות שזו מילה כשרה לחלוטין ומה לעשות, כך מתארים את הימין בארץ

(ואין לי אפילו בגרות באזרחות).

הינה אני עושה ספין ליוני, זה מזכיר יונים ויונים יש שליליים: המסכנה, מנורות מלח בכנסת?

יודעים מה? זה כל כך חורא לכם? תקימו עיתון משלכם ותגידו מה שבא לכם, אל תקחו את החופש לומר מה שרוצים, עוד בסוף

יהיה פה משטר חשוך סטייל מה שאתה רוצים להימנע ממנו (משהו אמר ברית המועצות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET שמאלנים מובקהים. במלחמת עופרת יצוקה הם הביעו יותר התחשבות בצד של האויב מאשר בצד שלנו. האתר התהדר בכתבות על הפלסטינים שספגו אבידות בגלל התקפות צה"ל על החמאס, ומצד שני בקושי היו כתבות על הילדים למשל בדרום הארץ, שעד היום בטוח חיים בטראומה מהטילים שנפלו שם ולצערינו עדיין נופלים.

חבל שאתר כזה גדול (אבל קטן) מנצל את המעמד שלו ומסית ככה כנגד ממשלה ישראלית, זה ניצול ציני וברור שהכוונה שלהם לצייר למשל את ליברמן כ"נאצי" ולא כ"נצי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3696713,00.html

האמ האמ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה, להביא עדויות של אנשים מהצד השני זה אומר להיות שמאלני מובהק?

או שאסור אפילו לדבר איתם?

אם קראת את הכתבה, היית שם לב שהיא פשוט מספרת מה קרה לה ואת רצף האירועים.

או שגם את זה אסור להביא? או שלחילופין, אתה טוען שזה לא באמת קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כשרוצים להאשים גוף תקשורתי בחד צדדיות נהוג לבדוק מי הם בעלי האינטרסים שמנהלים את אותו גוף ומשפיעים על תוכנו. אז כשמדובר בידיעות אחרונות, יותר מ-75% נמצאת בבעלות משפחת מוזס. בעלי המניות הגדולים ביותר בחברה הם ארנון וג'ודי מוזס, אותה ג'ודי היא גם אישתו של סילבן שלום....

יכול להיות ש-YNET נוטה שמאלה (קדימה זה שמאל?), אבל לדעתי יותר מזה הוא נוטה לפופוליזם והתלהמות. גם יותר מדאיג אותי הקשרים בין עורך YNET לחברת HOT, שזה ניגוד אינטרסים מובהק באתר כמו YNET. אם משהו מזה כל כך מפריע לכם, נסו להוכיח מעבר לכל ספק ש-YNET עברו על תקנון האתיקה של אגודת העיתונאים, פרסמו את הממצאים שלכם ותשתמשו בכל הכלים החוקיים שעומדים לרשותכם כדי לעודד אנשים לא לקורא שם חדשות.

אם אתם לא מתכוונים לעשות את זה, אז בבקשה תפסיקו להתלונן על דברים שכתובים שם ופשוט אל תכנסו לאתר. תצביעו ברגליים - זאת המחאה הכי אפקטיבית שאתם יכולים לעשות. אף אחד לא מכריח אתכם לקרוא שם כלום, לא חסרים מקורות חדשותיים אחרים באינטרנט ומחוץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה: האם מי שניסתה לבצע פיגוע נחשבת למחבלת?

אם כן אז תשימו לב לסיקור של ניסיון הפיגוע היום, לא ראיתי את YNET משתמש במילה ''מחבלת'' אלא ''בנערה בדואית'' שרק ירתה לעבר הבסיס ולא חלילה על החיילים.

זאת בניגוד NRG ן-OMEDIA שכן השתמשו בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה: האם מי שניסתה לבצע פיגוע נחשבת למחבלת?

אם כן אז תשימו לב לסיקור של ניסיון הפיגוע היום, לא ראיתי את YNET משתמש במילה ''מחבלת'' אלא ''בנערה בדואית'' שרק ירתה לעבר הבסיס ולא חלילה על החיילים.

זאת בניגוד NRG ן-OMEDIA שכן השתמשו בה.

אתה בטוח? כי ספרתי 10 פעמים את המילה מחבלת בדיווח המקורי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נולדת וכבר שחכת מה זה לסתום את הפה ולהפסיק להיות זבל בן זבל בוגד וחובב טרוריסטים (סליחה, לוחמי חופש)..

סמרטוט אפס.

מזכיר לי את הצעקות בין ליברמן לבין אחמד טיבי כשניסו להעיף אותם מהבחירות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...