המלצה לשני ניידים שירכשו בחו"ל - תקציב 2000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשני ניידים שירכשו בחו"ל - תקציב 2000 ש"ח

xena

Recommended Posts

צרכים משרדיים דיי בסיסיים. אולי גם ישחקו בו, אז כדאי כרטיס מסך מתאים. מסך 14-15". משקל, זמן מסך מט או מבריק - כל אלו לא משנים. הייתי שמח להמלצה הזולה ביותר, נגיד עד 2000 ש"ח (ששווה משהו כמובן. אפשר גם דגם ישן שירכש יד שנייה באיביי) ולהמלצה הטובה ביותר, נגיד עד 10000 ש"ח.

אין צורך באחריות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בארה"ב קשה מאד למצוא מחשב שעולה 2000 ש"ח (מלבד לנטבוקים) עם כרטיס מסך נפרד.

אם מה שאתה מחפש זה את ההכי זול, קשה להמליץ וגם אין הרבה טעם כי ההבדלים בין המחשבים ברמת המחיר הזו מתבטאים בעיקר במפרט וזו שאלה של נבירה במציאות והסתכלות על כל מפרט בנפרד, לא על כל דגם. הכנס לאתרי חנויות המחשבים והאלקטרוניקה הגדולות וסדר את האופציות על פי מחיר. מיד יתחוור לך מה הכי זול. אתה יכול גם לחפש דילים באתרים שמפרסמים מבצעים או קופונים למחשבים. במחירי יד שניה בארה"ב אני לא מתמצאת.

בתקציב של 10,000 ש"ח המחשב הכי טוב בקטגוריית הגודל שהגדרת הוא לדעתי ה- T400. האיכות טובה, חיי הסוללה מעולים וכרטיס המסך ההיברידי הוא יתרון משמעותי ומתאים לצרכים שהגדרת. אם אתה לא צריך אחריות בארץ מחירו כלל לא יהיה כלכך גבוה ובטח שלא יתקרב ל-10,000 ש"ח. דרך יש עליו כרגע קופון של 20% הנחה כך שדגם בסיסי עם כרטיס מסך נפרד יתחיל קצת מתחת ל-800$ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה טס לארה"ב הברית תקנה בבסט ביי. שם קניתי את הלפטופ שלי. אני יכול להגיד לך חד משמעית! אל תתפשר על כ.מסך ואחריות. קניתי משיקולים כספיים אומנם מחשב מנצח אבל כשמגיעים להרצת משחקים הוא די מקרטע! יש לי כ.מסך מובנה של NVIDIA 7150. ראיתי באתר של בסט ביי מחשב שיכול לעלות בערך 850 דולר כולל מס עם כ.מסך NVIDIA 9600GS שזה יענה על הרבה ציפיות שלך. ואם לא זה אז יש הרבה מחשבים אחרים שיתאימו לך

תבדוק פה:

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?id=pcat17080&type=page&qp=crootcategoryid%23%23-1%23%23-1~~q70726f63657373696e6774696d653a3e313930302d30312d3031~~cabcat0500000%23%230%23%2311a~~cabcat0502000%23%230%23%23o~~nf518%7C%7C4c657373207468616e2024363030&list=y&nrp=15&sc=abComputerSP&sp=%2Bbrand+skuid&usc=abcat0500000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אכן מחליט לפסול את כל המותג מתוך ההכללה ש"לנובו ירדו באיכות הבניה שלהם", אתה יכול להסתכל על ה-E6400 של שהוא מחשב טוב מאד גם כן (לדעתי פחות מומלץ בגלל שאין לו את פונקציית כרטיס המסך ההיברידי וחיי הסוללה נפגעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה שאפסול את המותג בהכללה כאשר יש לי 3 X61 בבית ואני מבסוט עד השמיים. בדגם ששלחת ובלא מעט דגמים מודרנים אחרים שלהם (יותר טוב?) הם הפכו לפלסטיקיאדה בתחפושת של Thinkpad. האם את באמת לא רואה את זה?

בכל אופן, אשמח להמלצות אחרות, כאשר השמים הם הגבול (10,000 ש"ח). אל תפגעי אבל החלפת לי פלסטיקיאדה אחת באחרת (Dell). (ושוב, תרגמי זאת לא להכללה). אוהב (כמה דגמים של) DELL וממליץ עליהם בלי הפסקה למי שמחפש משהו סביר במחיר סביר. אני לא שם.

ברצינות עכשיו: אין ניידים שעומדים בסטנדרט הבנייה של ה Thinkpads? זכור לי ש עשו פעם דברים יפים. אין שם כלום?

עריכה: מפחיד כמה הדרישות שלי דוחפות אותי למאקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה שאפסול את המותג בהכללה כאשר יש לי 3 X61 בבית ואני מבסוט עד השמיים. בדגם ששלחת ובלא מעט דגמים מודרנים אחרים שלהם (יותר טוב?) הם הפכו לפלסטיקיאדה בתחפושת של . האם את באמת לא רואה את זה?

לא רק היא, גם רוב האחרים לא רואים את זה. ::)

ה-Thinkpads החדשים לא נופלים באיכות בנייה מהקודמים. ה-T400 לא נופל מה-T61 למשל, זה בטוח. התלונה היחידה שלי לגביהם זה שהם נהיו מכוערים למדי. ואני באמת מתחיל להעדיף את המראה של ה-DELLים למיניהם. אבל כשמשווים למשל את ה-E6500 עם ה-NVS 160M שלו ל-T500 עם ה-HD 3650, אין ספק שמבחינת ביצועים ופיצ'רים, ה-T500 לוקח.

אל תפגעי אבל החלפת לי פלסטיקיאדה אחת באחרת (Dell). (ושוב, תרגמי זאת לא להכללה). אוהב (כמה דגמים של) וממליץ עליהם בלי הפסקה למי שמחפש משהו סביר במחיר סביר. אני לא שם.

אל תיעלב, אבל אם אתה קורא לדגמים העסקיים של Lenovo ו-DELL "פלסטיקיאדה" וחושב שתקבל משהו איכותי יותר מ-ASUS ו-, הידע שלך בניידים באמת לא שווה יותר מידי. :)

עריכה: מפחיד כמה הדרישות שלי דוחפות אותי למאקבוק.

ניסיתי לעבור על הדיון ולראות איפה הצבת "דרישות" כלשהן, שיכולות "לדחוף" לכיוון כלשהו, ולא מצאתי. :nixweiss:

אם אתה מחפש צעצוע נוצץ ויקר, ה- זה הדבר, ללא ספק. לעבודה רצינית כלשהי, הייתי מעדיף לעבוד על מכסחת דשא מאשר על ה"יענתו-מחשב" הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...