שאלה לגבי קניית משחק (Resident Evil 5) בארץ PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי קניית משחק (Resident Evil 5) בארץ PS3

shmil_y

Recommended Posts

היי,

הזמנתי PS3 של ישפאר (אמור להגיע מחר).

אני רוצה לקנות Resident Evil 5. ראיתי שבאתרים בחו"ל ובארץ המחיר הוא פחות או יותר אותו הדבר (הפרש של 40-50 ש"ח), ומכיוון שאני רוצה שהוא יהיה לי לפסח אני רוצה לקנות בארץ.

השאלה שלי היא אם אני קונה פה בארץ (מן הסתם זה איזור אירופאי) לא תהיה אח"כ בעיות ברכישת הרחבות? האם יהיה אפשר לרכוש הרחבה מהאתר האמריקאי גם אם המשחק הוא אירופאי? והאם בכלל יש עדיין בעיות לרכוש הרחבות מהרשת האירופאית עם כרטיסי הויזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לרכוש הרחבות לפי הZONE של המשחק (הPS3 לא משנה).

עם ויזה (ורק עם ויזה) אתה יכול לרכוש מהחנות האמריקאית.

מהחנות האירופאית אי אפשר לרכוש לא עם מסטרכרד ולא עם ויזה.

מסקנה - עדיף למצא משחקים אמריקאים אם בונים על הרחבות.

בקרוב אמורים לצאת כרטיסים טעונים בכסף לPSN - זה אמור לפתור את הבעיה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרשים בין מחירי המשחקים בישראל לארה"ב הרבה יותר גבוהים מ 40-50 שקל...

אני בדקתי ב play asia שם מדובר על 60$ לפני משלוח (אני מעריך שבסביבות 260-270 שח עם משלוח) כשבארץ זה 300 ש"ח.

אם יש לך אתר עם מחירים יותר טובים אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות, אבל האם יש מצב שאני מזמין היום משחק ומקבל אותו עוד לפני פסח? כמה זמן לוקח בד"כ למשחק להגיע ואיזה אתר הכי מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי הזמנה מwww.ebay.co.uk כאשר המוכר מבריטניה אמורה לקחת בין 5-7 ימים ומשלוח אמור לעלות בין 5.5-6.5 ליש"ט

וזה מגיע במעטפה ככה שהמשחק מגיע ישר לתיבת דואר שלך אם יש אצלך באיזור הרבה מקרים של גניבות מהתיבת דואר עדיף שיעשה מכתב רשום למעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות, אבל האם יש מצב שאני מזמין היום משחק ומקבל אותו עוד לפני פסח? כמה זמן לוקח בד"כ למשחק להגיע ואיזה אתר הכי מהיר?

שופטו עד שבוע מגיע, הבנתי שגם בGAME אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...