מערכת קירור מים שאני מזמין- כמה סגירות לפני הזמנה. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים שאני מזמין- כמה סגירות לפני הזמנה.

Bug2000

Recommended Posts

המיסים שחשבתי היו מע"מ, ואת זה יש בכל מקרה... 14x1.155x4.3=69.53

וזה לפני חישוב מחיר המשלוח והמעמ שמשלמים גם על המשלוח (כן כן, משלמים 1.15 אחוז מעמ על המחיר אחרי המשלוח)

למה לפי דעתי עדיף לקנות בארץ?

1 - אחריות (נניח שמשהו נדפק בחודש, חודשיים הראשונים)

2 - המשלוח לארץ מחושב לפי משקל החבילה, משקל נמוך יותר = מחיר נמוך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חבר'ה זה השינויים שעשיתי בהזמנה . בסוף הלכתי על מאווררים אחרים והוספתי פאן באס.

אגב איך אני מחשב את המשלוח בחנות הזאת ? זה באמת היה עוזר לי בעיניין חישוב המחיר .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע"מ הוא 15.5% מכלל המחיר..ככה שזה יוצא לו +- אותו הדבר כמו בחו"ל (בלי המשלוח :-X)..על כל מקרה מאווררים עדיף לרכוש בארץ מכל בחינה שהיא..אבל לפעמיים יש דגמים שלא נמכרים כאן..כמו כן לדעתי לקחת את ה SLIP STREAM זה טעות..שכן המיסב שלהם בעל אורך חיים קצר יחסית..

הקיט "השתקה" די מיותר..וגם אני מחכה לLAMPTRON שלי שיגיע... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LAMPTRON הזה מסוגל לעצור לגמרי את המאווררים שהוא שולט בהם ?

זהו נראה לי זה מה שאני מזמין בסוף מחר בבוקר :

מישהו יודע לגבי מאוורר ה 250 אם הוא באותו העובי של מאוורר רגיל ? כלומר 25 MM ? ואם יש מאוורר כזה בארץ?

לגבי המחיר - כל ההזמנה כולל מע"מ יוצאת 1800 שח . ויש עוד לקנות מאווררים בארץ בעוד כ 300 שח.

יוצא 2100 שח . מקווה שזה שווה את זה :).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול כן..אבל מביקורות שקראתי..הוא עדיין מספק קצת מתח..אבל זה לא מספיק על מנת להניע את המאוורר..ככה שזה בסדר..

מאווררי 25מ"מ די נדירים בארצנו..ואם תמצא משהו כבר (20/25 מ"מ) הוא יעלה כמו מארז..אבל כמו שציינתי כבר וכמו ששאלו מעלי..למה אתה צריך אותו ? יופי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המאוורר 250? קשה לי לראות אותו משפיע על משהו במארז מקורר מים...

כעקרון רק המעבד מקורר פה במים . יש גם כרטיס מסך ולוח אם שצריך לדאוג לו .

לדעתי מאוורר כזה בדלת יסדר את העסק, מה גם שהמחיר שלו לא גדול . כמו כן התכוונתי למאורר בעובי של 2.5 ס"מ ולא 25ממ .

נכון לעכשיו יש לי במארז 10 מאווררים החל מ 80 מ"מ ועד 120 . הרעיון הוא להחליף את כולם ב - 8 מאווררים של 120 ומעלה . (5 לקירור מים + 3 נוספים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להישמע :bash: אבל 25/20 מ"מ זה 2.5 ס"מ..אז כן התכוונתי למה שאתה מדבר (מבחינת עובי)..

8 מאווררים 120 מ"מ ועוד 3 בכללי..אני מקווה שאתה עם אטמי אוזניים.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שכל מאוורר פועל ברעש של 23 דציבלים (נתוני החברה הם 20db, לפי מדידות של SPCR הרעש הוא 23db).

9 מאווררים יפעלו ב-29db ביחד (שזה לא כזה נורא..)

זה לא ממש שקט, אבל זה לא בגדר אסון טבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...