Compucase 6C28 -מאוורר אחורי מרעיש. צריך עזרה בדגם החלפה בתקציב של 70 ש"ח מקסימו - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Compucase 6C28 -מאוורר אחורי מרעיש. צריך עזרה בדגם החלפה בתקציב של 70 ש"ח מקסימו

ggeell

Recommended Posts

שלום ,

קניתי מחשב חדש עם מארז Compucase 6C28.

המאוורר האחורי שבא עם המארז (120 MM) , די מרעיש. ציפיתי למארז יותר שקט . בוודאות זה המאוור של המארז כי ניתקתי את כל המאוורים האחרים לבודד את הרעש.

1. בגלל שלא נראה , שזה רעש סביר מהמאוורר , האם אפשר בכלל לבקש מהחנות להחליף את המאוורר בטענה שהמאוורר לא שקט ( לא ראיתי\שמעתי את המארז הזה לפני) .

2.במידה סעיף 1 לא רלוונטי , אני רוצה אופ' מוכנה מראש , כי אם לא יחליפו , אני מעוניין כבר לקנות במקום (אפילו בחנות אחרת) ולהחליף למאוורר אחר .

השאלה האם חייב יהיה לשים מאוורר 120 או שאפשר 90 קטן יותר (יהיה ניתן טכנית לחבר?) .יש לי כרטיס מסך מובנה ומעבד 5200

אשמח אם מישהו ימליץ על מאוורר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא שאלת קודם... אחד המארזים הרועשים שיש >:(

זה קצת כמו לקנות חישוקי מגנזיום לסוסיתא, אבל הייתי ממליץ לך על ה-S-FLEX 800RPM המצויינים.

מאוורר קטן יותר גם יהיה רועש בהרבה ו/או לא יזיז אוויר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על פוטנציומטר שמגיע עם מאווררי ZALMAN

אחרי שתשים אותו לא תשמע כלל את המאוורר(גם אם הוא ג'נרי)

הבעיה היא שהוא מגיע רק אם אתה קונה המאוורר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא שאלת קודם... אחד המארזים הרועשים שיש >:(

זה קצת כמו לקנות חישוקי מגנזיום לסוסיתא, אבל הייתי ממליץ לך על ה-S-FLEX 800RPM המצויינים.

מאוורר קטן יותר גם יהיה רועש בהרבה ו/או לא יזיז אוויר בכלל.

תודה TMPUSR .

ביררתי מול חנות אחרת(לא היכן שקניתי כי שם את גמים שלהם) ,יש במלאי את ה-S-FLEX 1200 ואולי אני אקנה אותו., ראיתי שציינת שאפשר להוריד אותו ל-7V , הגדרת המתח היא בביוס , נכון ?

שאלה נוספת , בחנות ביקשו תוספת תשלום על החלפת המאוור..במחיר של כמעט חצי מהמאוור... האם ניתן לבצע את ההחלפה באופן עצמאי . הבעיה היא לא לחבר את החיווט ללוח , אלא ההתקנה של המאוור עצמו על הפאנל האחורי . האם צריך ברגים מיוחדים או שזה סגירות מיוחדות .

שוב תודה רבה..אין ספק שטעיתי כשקניתי את המארז הנ"ל כי השידרוג של המאוור מייקר את המארז ובמחיר הזה כבר הייתי לוקח משהו אחר..אבל אין כרגע מה לעשות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאפשר להוריד אותו ל-7V דרך הביוס - אני עשיתי זאת עם מתאם שהיה לי זרוק.

המאוורר בא עם כל הברגים והציוד הנדרש - 3 דקות עבודה, אלא אם יש לך 4 ידיים שמאליות (רק תרכיב אותו בכיוון הנכון ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שאסתדר..

המאוור אמור לינוק אוויר החוצה ולא להכניס פנימה..אם אני מבין נכון...אז מקסימום אם אין סימון עליו , אני אוכל לשים נייר עליו ולראות אם נצמד..נראה לי...

תודה בכל אופן... :yelclap:..על כל העזרה...

עריכה: התקשרו אליי מהחנות שקניתי ואמרו שיש להם את ה- GLACIALTECH 120mm HYDRODINAMIC BEARING - 18dBA - GT12025-HDLA

יותר זול מהמאוור של S-FLEX וירכיבו לי גם בחינם .

מה דעתכם הוא מאוור שקט ?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקט יחסית ומשתלם אבל לא ברמת השקט והאיכות הטכנית של ה-S-FLEX שמשמעה שקט גם לאורך זמן לרוב.

תודה רבה לך.. :xyxthumbs:..ההודעות שלך בכלל תענוג..מסביר לרמת פרטים..עברתי היום על הרבה אשכולות..למדתי המון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה :-[

להבא בוא לכאן לשאול לפני שאתה קונה מארז ;) או כל רכיב אחר לצורך העניין.

לקחתי מפרט ממה שראיתי באחד האשכולות שדיי התאים לצרכים שלי. סה"כ מאוד מרוצה למעט נושא המאוור של המארז.

החלפתי אחה"צ את המאוור , לדגם GLACIALTECH 120mm HYDRODINAMIC BEARING - 18dBA - GT12025....הבדל שמיים וארץ בינו לבין המקורי של קומיוקייס בעלות של 40 ש"ח..

לילה טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...