בעיה באובר קלוק OC ל-Q6600 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה באובר קלוק OC ל-Q6600

n857

Recommended Posts

מהשאלות שלך אני רואה שאתה לא בקיא כל כך

מהשאלות שלו זה נראה שהוא לא בקיא בכלל, כאילו מה, קמת בבוקר יום אחד והחלטת שאתה רוצה אוברקלוק? ויאללה בשביל החיים הקלים תן לנו לעבוד בשבילך ולהגיד לך מה לעשות... תקשיב, קרא מדריך, תעשה בדיוק מה שאומרים לך במקום לבזבז זמן ולפתוח ט'רדים מצחיקים, ואם תהיה לך בעיה אחרי שכיוונת את הVCORE וFSB או שאתה מקבל BSOD כשאתה מנסה לעלות ת'מולטיפלייר, יעזרו לך...אבל רבאק, אנשים צריכים להסביר לך מזה FSB ו?VCORE.. פתח מדריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא. כמו שאמרתי, התדר של הזכרונות ושל המעבד מושפעים מאותו גורם ולכן כאשר אתה עושה שינוי באותו גורם (תדר הבאס) בשביל להעלות את תדר המעבד אז גם תדר הזכרון עולה.

בשביל לא להעלות את התדר של הזכרונות (= לבצע להם OC) אז אתה משנה את ההשפעה של אותו גורם על הזכרונות על ידי זה שאתה משנה את המכפלה של הזכרונות ושומר עליהם שלא יעברו את התדר שבו הם נועדו לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zix.co.il/viewer.php?id=865242866.JPG

הינה עשיתי אובר קלות ל 3.00

1.עכשיו תיראו בתמונה אני שיניתי את ה-SYSTEM VOLTAGE CONROL בימקום ידני עשיתי אוטומטי האים זה בסדר

2.שיניתי את ה-PCI-E ל-100

3.מה זה ה-performance enhance אני שיניתי אותו לסטנדרט כי שהוא היה על טורבו הוא היה מהבהב באדום

והאים לפי התמונה זה אובר קלוק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעזור לך וחבל שאתה לא מקשיב. הOC שלך לא יהיה יציב, זה אומר ריסטים /BSOD וכו'...

בפעם ה-3, אתה צריך לשנות את המכפלה של הזכרונות בשביל להוריד את התדר שלהם, התדר שלהם כרגע על 1000 והם בOC.

בעקרון לשים את המתח Vcore על Auto זה לא מומלץ אבל בינתיים זה בסדר, ברגע שתתקבע תצטרך למצוא את המתח המתאים בצורה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעזור לך וחבל שאתה לא מקשיב. הOC שלך לא יהיה יציב, זה אומר ריסטים /BSOD וכו'...

בפעם ה-3, אתה צריך לשנות את המכפלה של הזכרונות בשביל להוריד את התדר שלהם, התדר שלהם כרגע על 1000 והם בOC.

בעקרון לשים את המתח Vcore על Auto זה לא מומלץ אבל בינתיים זה בסדר, ברגע שתתקבע תצטרך למצוא את המתח המתאים בצורה ידנית.

דווקא עכשיו הוא לא עושה לי ריסטים

ליפני זה כשהזיכרונות לא היו ב-OC המחשב ניכבה

וכרגע שהזיכרונות על -OC של 1000 והמעבד על 3.0 המחשב פועל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אני לא מבין למה אתה מתעקש לא להפנים מה שממליצים לך?

קודם כל תעיין במדריך באתר ותקרא קצת מהסטיקי (גם חיפוש נושא הOC היה עוזר)..

לאחר מכן תבדוק טמפ' עם REAL TEMP או TEMP..

בדיקות יציבות עשית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אני לא מבין למה אתה מתעקש לא להפנים מה שממליצים לך?

קודם כל ץעיין במדרי באתר ותקרא קצת מהסטיקי (גם חיפוש נושא הOC היה עוזר)..

לאחר מכן תבדוק טמפ' עם REAL TEMP או TEMP..

בדיקות יציבות עשית ?

בדקתי חום הוא מגיע ל50 האים זה בסדר?

ואיך אני בודק יציבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיבו עשיתי OC ל3.0

ועשיתי בדיקת מעמץ עים התוכנה OCCTPT3.0.1

החום של המעבד היגיע ל-73

יש פה קישור של התוצאות של הבדיקת מעמץ אים בא לכם להעיף מבט עליו ולהגיד לי מה צריך לעשות אז תודה

http://www.f2h.co.il/82856818

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהה...

50 מעלות במנוחה?.

איזה מעבד זה?, G0?.

יש לי את המעבד הנ"ל ובמנוחה הוא לא עובר את 31 - 34 מעלות...

מאמץ תופת של שעה וחצי עם OCCT ועם OC של 3.GHZ עם סטוק הוא מגיע ל63 מעלות, ואני עם 1.26V...

המעבד שלך לא אמור לעבור את 70 מעלות בתוך רבע שעה של מאמץ!.

בבדיקה שנתת אין שום OC, אתה עם 2.40Ghz.

אם אתה עם 2.40 ואתה מגיע ל73 אז אל תעשה OC.

נ.ב: בעניין הכיבוי, זה בגלל המתח, יש לי את הלוח הזה ותמעבד הזה וכאשר אתה מנסה לעבור את 2.60 Ghz אתה חייב להעלות מתח, שים ברמה אחת יותר, אתה לא צריך יותר מזה אלא אם כן אתה עושה OC של יותר מ 3GHZ.

בביוס המתח נמצא בלשונית CPU Voltage Control.

זה בסדר שperformance enhance מהבהב, הוא רק מתריע לך שאתה על OC!, אל תפחד, למחשב שלך לא יקרה כלום אם הOC לא יציב...

הוא פשוט יעשה Restart...ואתה תדע שהוא לא יציב..אבל כדאי שתבדוק לפני שהוא עושה ריסטרט..לא כדי שהוא יגיע למצב הזה!

מקווה שעזרתי,

מני חן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה עם סטוק..והטמפ' שלך גבוהות ועוברות את התחום הסביר..בטל את הOC..

כמו כן אתה לא צריך להביא את כלל הלוגים של התוכנה..מספיק שתעלה לכאן את הגרף של הטמפ'..

על כל מקרה הטמפ' שלך גבוהות מדי..וגם הידע שלך לא ממש נרחב..ולכן אני מציין שוב..לפני הכל תקרא/תדע..

והמעבד שלו לא צריך לעבור את 70-75 גם אחרי שניה/דקה/שעה/יום/שנה וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהה...

50 מעלות במנוחה?.

איזה מעבד זה?, G0?.

יש לי את המעבד הנ"ל ובמנוחה הוא לא עובר את 31 - 34 מעלות...

מאמץ תופת של שעה וחצי עם OCCT ועם OC של 3.GHZ עם קירור סטוק הוא מגיע ל63 מעלות, ואני עם 1.26V...

בבדיקה שנתת אין שום OC, אתה עם 2.40Ghz.

אם אתה עם 2.40 ואתה מגיע ל73 אז אל תעשה OC.

נ.ב: בעניין הכיבוי, זה בגלל המתח, יש לי את הלוח הזה ותמעבד הזה וכאשר אתה מנסה לעבור את 2.60 Ghz אתה חייב להעלות מתח, שים ברמה אחת יותר, אתה לא צריך יותר מזה אלא אם כן אתה עושה OC של יותר מ 3GHZ.

בביוס המתח נמצא בלשונית CPU Voltage Control.

זה בסדר שperformance enhance מהבהב, הוא רק מתריע לך שאתה על OC!, אל תפחד, למחשב שלך לא יקרה כלום אם הOC לא יציב...

הוא פשוט יעשה Restart...ואתה תדע שהוא לא יציב..אבל כדאי שתבדוק לפני שהוא עושה ריסטרט..לא כדי שהוא יגיע למצב הזה!

מקווה שעזרתי,

מני חן.

יש לך את המעבד על כמה הOC שלך?

ובבדיקה שנתתי הוא היה על 3.0MHZ

וכשאני על 2.4 במנוחה אני על 35 מעלות

יש לי מאוורר של zalman

http://www.trg.co.il/Product.asp?Pid=CNPS7000BAL478&Cat2Cat1ID=42&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

האים אני צריך להחליף מאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...