R9200 VIVO 128MBב-680 ש"ח - שווה? (פרטים בפנים) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9200 VIVO 128MBב-680 ש"ח - שווה? (פרטים בפנים)

Roces

Recommended Posts

לאחר שראיתם (ואני מקווה שראיתם :)) את ההודעה הקודמת שלי - בקשר לכ"מ לאחים שלי - דיברתי עם הספק הפרטי שלנו (אהם אהם פרוטקציות ;D)

הוא הביא לי הצעה מעניינת - R9200 PRO - (לאחר מכן התברר שזה בעצם ... לא נורא :P יש בכלל גירסת פרו?) כמובן ש-128MB

זה היה נשמע טוב מאוד, ודי בתקציב - ובהנחה שזה כולה לאחים שלי לא ציפיתי לR9800 :D...

טוב הכרטיס כבר מותקן והכל נראה אחלה - אז כל מה שאני מבקש ממכם עכשיו חבריי היקרים, לספר לי קצת על היצור הזה.

צינורות עיבוד, מהירויות שעון, ואיך הוא בהשוואה למספר כרטיסים -

ה-9600, אולי PRO

ה-8500, אולי גם LE

גרסת הPRO שלו, אם יש...

ה-9000, אולי גם PRO

הTI4200

הGF-FX5200

אפשר לעשות את זה פשוט כמו רשימת קניות, מהכי טוב לפחות טוב ;)

בקיצור כמו שאמרתי הכל מותקן אז אם ייצאתי ממש פראייר (ויש לי תחושה טובה שלא :)) אל תבאסו יותר מדי...

יום טוב לכם! מקווה שיהיה לכם זמן לכל המגילות שאני כותב בחדווה רבה! ;D

נ.ב

לא, אני לא נגמל מהסמיילים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך... אבל מה שקנית לא ממש שווה... המחיר שקנית לא טוב, אפשר להשיג אותו ב100 ש"ח פחות פה: http://www.pch.co.il/docs/pd1871060479.htm.

גם כל הכרטיסים שהצעת למטה עדיפים בהרבה ממה שקנית ומציגים ביצועים עדיפים, וגם עולים פחות ממה שקנית (חוץ מTI4200 ו9600). היה עדיף לך בתקציב הזה לקנות TI4200 שטוב בהרבה, או בפחות כסף 9100. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צינורות עיבוד, מהירויות שעון, ואיך הוא בהשוואה למספר כרטיסים -

ה-9600, אולי PRO

ה-8500, אולי גם LE

גרסת הPRO שלו, אם יש...

ה-9000, אולי גם PRO

הTI4200

הGF-FX5200

גוגל יענה לך על כל השאלות האלו !

הוא מכר לך את זה די ביוקר, הזכירו את זה בתגובה מעליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לבחרי המלומדים אני חושב שהכרטיס מעולה !!

איכות תמונה מדהימה

שליטה בני צגים באופן מעורר השראה ופליאה !!

אני לא יודע אם דברים אלא חשובים לך אבל רק בגלל זה אני כל כך אוהב לעבוד על המחשב החלש שלנו (P4 1.6@2.5 )

שמחובר לשני צגים .

וגם ה מדהים !!

אם מכונת משחקים חיפשת -זה לא הכרטיס למרות שגם את זה הוא יכול לעשות יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. שכחתי לציין שהכרטיס מבית גיגאבייט...

2. AGP X8

3. DVI

לא עניתן לי על כמה שאלות, החשובה ביניהם היא האם יש גירסת פרו לכרטיס זה, ובמה היא מתבטאת?

ואם לא שמתם לב, אבא שלי מקבל החזר מע"מ כך שבסופו של דבר הכרטיס עולה בסביבות ה-570, ואני לא יודע אולי יש לו עוד הוזלות (התקנה בחינם, כמובן :D)

ולמפיסטו, תודה על התגובה המעודדת עד מאוד! ולא, לא חיפשתי מכונת משחקים! זה מחשב כללי שהאחים שלי רק הרגע נכנסו לעולם הרציני יותר של משחקי מחשב, ומשחקים בEnter The Matrix ובRaymen 3, לא יותר!

תודה שוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה ביצועי הכרטיס שלך שווה ערך לרידאון 8500+/- ועוד 10% (כן, זאת הסקאלה שלי..) (להזכירך משהו בסביבות גיפורס 3 Ti500, ונגיד עוד 10 אחוז)..

תסיק לבד אחרי חיפוש בגוגל כמה Ti4200 יותר מהר, או אפילו רידאון 9500/9600 פרו.

האם שווה את הכסף ? בעקרון גיפורס Ti4200 נותן יותר ביצועים ואיכות (שוב, לדעתי) לא פחות טובה (פרט אולי ל שאין לי כלכך נסיון איתו אז אני לא אגיב, של ATI הוא באמת איכותי וטוב, ולדעתי האיכות בגיפורס 4 הוא לא הרבה יורד ממנו - זה גם תלוי באיזה שבב /חברה מדובר).

גיפורס 4 Ti4200 כיום אפשר למצוא (ללא VIVO) בחנויות במחיר של פחות מ 650 שקל.

דעתי האישית היא שהמחיר של הכרטיס שקנית גבוה יחסית לביצועים/תמורה שהוא נותן והייתי משקיע ב Ti4200 (אלא עם אתה מוגבל בתקציב וחייב , ואז אין לך ברירה אחרת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TI4200 ב650 שח???? מאיפה בדיוק ושל איזה חברה?

המחירים של הכרטיסים האלו נע בסביבות ה850 לכרטיס איכותי

רק שתדע, ה9500 PRO יותר טוב מהTI 4200

מה אתה אומר.. ?! והוא גם עולה הרבה יותר..

כרטיס בסיסי Ti4200 עם 64 מגה אפשר למצוא באחת החנויות הפופולריות (באמת שזה היה סתם כניסה לחנות רנדומלית, לדעתי אפשר למצוא גם בפחות כסף) בפחות מ 650 שקל.. כרטיס "איכותי" עולה כ 100-150 יותר (והבסיסי מספיק ויתן ביצועים עדיפים על פני ה 9200).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...