התחממות כרטיס המסך בגלל קירור המעבד!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות כרטיס המסך בגלל קירור המעבד!!

shloosh

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסל R9700 PRO של גיגה בייט ,ומעבד 2000 מעליו עם קירור SMART FAN 2 בגלל שהמאוורר הזה חזר כל הרוח החמה עפה על הכרטיס ומחממת אותו מאוד!!! מה לעשות???

וזה עדיף על הקירור של ה- ???

Vantec Icqberq 3CCB-A1C VGA/Chipset Cooler?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה בכלל, אויר רק תורם בקירור ובכלל עד כמה אויר יכול להיות חם?!

אני מאמין שאם המאוורר זורק אויר על הכרטיס זה רק תורם לקירורו..

יש לך בעייה עם הקירור של ג'יגה ביית? אם כן אז עדיף שתחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה בכלל, אויר רק תורם בקירור ובכלל עד כמה אויר יכול להיות חם?!

אני מאמין שאם המאוורר זורק אויר על הכרטיס זה רק תורם לקירורו..

יש לך בעייה עם הקירור של ג'יגה ביית? אם כן אז עדיף שתחליף אותו

לא נראה לי ... נגיד המעבד שלו 40 מעלות אז ההיטסינק בערך ב 50 מעלות(ב LOAD כי ב IDLE ההיטסינק לא מתחמם) אז אתה חושב שהאויר שיוצא מהיטסינק שהטמפ' שלו היא 50 יכול לקרר משהו ?? לא נראה לי...

אני מסכים עם הבחור שאמר שצריך לסדר את הסירקולציה במחשב ושהרוח החמה תצא מחוץ למארז לפני שהיא פוגעת בכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד סתם ככה שההיטסינק ב45מעלות , האויר שיצא ממנו יהיה בערך על אותם מעלות, כשהו "בדרכו" אל הכרטיס הוא מתקרר וכתוצאה מכך האויר שמגיע לבסוף אל הכרטיס לא יהיה ב45 מעלות אלא קרוב מאוד לטמפ' החדר.

אם הסירקולציה שלו לא בסדר אז עדיף שיסדר אותה

*קודם שיגיד איזה מן סירקולציה יש לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מתכוון לאורר שנמצא על הסינק של המעבד, לא על משהו שנושף לידו. במקרה הזה שום לכרטיס מסך ישירות(שמצמידים לCORE) יעזור. הוא צריך: או להשאיר את המחשב פתוח או לדאוג שמשהו ינשוף אוויר קר מבחוץ לאיזה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ברור .. אבל המצב יהיה שונה אם יש לו מאוורר מוציא אויר מאחורה..

ניראה לי שכדאי שנפסיק להתווכח עד שהבחור יגיד לנו מה יש לו ומה אין לו

מוסכם? :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמו שאמרתי את ה- smart fan 2 והכרטיס מסך,יש לי מאוררר של וולקנו 6 שחיברתי והוא מכניס אוויר לאותו איזור ועוד מאוורר גנריק שמוציא מליד המעבד. עוד מאוורר גנריק שמעיף אוויר בערך על האיזור הזה והוא נמצא על הדלת.ובתחתית המארז עוד מאורר שנקרא matrix שהוא מתחבר ל-pci slot ומוציא אוויר החוצה ככה שמתחת לכרטיס מסך לא יהיה חם ובאמת פחות חם שם עכשיו מאשר לפני ששמתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ... נגיד המעבד שלו 40 מעלות אז ההיטסינק בערך ב 50 מעלות(ב LOAD כי ב IDLE ההיטסינק לא מתחמם) אז אתה חושב שהאויר שיוצא מהיטסינק שהטמפ' שלו היא 50 יכול לקרר משהו ?? לא נראה לי...

אני מסכים עם הבחור שאמר שצריך לסדר את הסירקולציה במחשב ושהרוח החמה תצא מחוץ למארז לפני שהיא פוגעת בכרטיס .

איך בדיוק יכול להיות שההיטסינק חם יותר מהמעבד ? אם זה היה נכון הוא היה מחמם את המעבד ולא המעבד את ההיטסינק.

המעבד הוא מקור החום, ממנו והלאה הטמפ' יכולה רק לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...