מה הסיבות האפשריות לזמן תגובה ארוך...ב- W2K? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיבות האפשריות לזמן תגובה ארוך...ב- W2K?

Xmen

Recommended Posts

אני חושב שמפרט מדויק של המחשב, כמה זיכרון, איזה התקנת (חדשים, ישנים וכו') איזה SERVICE PACK ועוד יעזרו לאנשים לענות לך על זה.

WIN2K היא מערכת די איטית. אין מה לעשות, אם יש לך מחשב איטי אז אתה תסבול, אם יש לך מעט , זאת בעיה, אם יש איזושהי בעיה ומשום מה ה-UDMA לדיסק הקשיח לא מופעל אז שוב הכל זוחל.

אי אפשר לנחש בלי שתתן עוד פרטים אוקיי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה..

לוח - A7V 133C

מעבד- 1.13G

זיכרון- 384M

כ. מסך - gforce 2MX

לא מותקן אף- SP

דיסק קשיח ATA 100

אני זו ה"כלה"...

מקווה לא לקבל תשובות בנוסח תחליף מעבד ל..... תוסיף כך, וכך...תחליף כרטיס מסך...

ברור שככל שהחומרה חזקה יותר הביצועים עולים...

אלא אני מקווה לקבל טיפים כללים...שאמורים לשפר את ביצועים...לדוגמא:תתקין את זה...וזה....

תשנה הגדרות......

והביצועים ישתפרו......

ואולי לא ניתן??

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה..

לוח - A7V 133C

מעבד- 1.13G

זיכרון- 384M

כ. מסך - gforce 2MX

לא מותקן אף- SP

דיסק קשיח ATA 100

אני זו ה"כלה"...

מקווה לא לקבל תשובות בנוסח תחליף מעבד ל..... תוסיף זיכרון כך, וכך...תחליף כרטיס מסך...

ברור שככל שהחומרה חזקה יותר הביצועים עולים...

אלא אני מקווה לקבל טיפים כללים...שאמורים לשפר את ביצועים...לדוגמא:תתקין את זה...וזה....

תשנה הגדרות......

והביצועים ישתפרו......

ואולי לא ניתן??

???

מפרט בסדר גמור. הרצתי חלונות 2000 גם על מחשבים חלשים יותר והכל היה בסדר. אז ככה : חלונות 2000 לא תומכת ב-ATA100 לפני ה-SP2 ! זאת בעיה כאובה אבל יש לה פתרון. תתקין בשלב ראשון את חבילת העידכונים הזאת שמתאימה למערכת ההפעלה שלך (האם כולה בעברית או שהתפריטים באנגלית אבל היא תומכת בעברית).

דבר שני דרייברים ! מאד חשוב לעדכן ולהתקין את החדשים ביותר שאתה יכול למצוא לכל החומרה שלך !, במיוחד לצ'יפסט שעל לוח האם כי זה קובע בין היתר את פעולת אפיק ה-AGP של כרטיס המסך ואת מהירות בקרי ה-IDE (אם אתה באמת רוצה לעבוד בתקן ATA100 המהיר והטוב).

חלונות 2000 קצת מיושנת ואם יש לך חומרה חדשה אז אתה חייב עידכונים של דרייברים.

אחרי כל זה תעשה UPDATE כי יש תיקונים ועידכונים חשובים שבאו אחרי ה-SP2.

תבדוק ב-DEVICE MANAGER שלך מה קורה עם ההתקנים שמחוברים לבקרי ה-IDE אחרי שאתה מסיים עם כל העידכונים ועשית מספיק איתחולים למחשב. חשוב שהתקנים שתומכים בזה יהיו במצב DMA (או UDMA כשמדובר בדיסקים קשיחים, במיוחד ה-ATA100 שיש לך).

אם משהו מההתקנים נמצא במצב PIO נסה לשנות את זה ולאתחל. אם זה ישאר במצב DMA גם אחרי האיתחול אז הרווחת פה ביצועים ויהיה פחות עומס על המעבד שלך.

זהו בינתיים נראה לי. אחרי שתעשה את כל זה תחזור לפה ותשאל עוד דברים אם יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שהתקנתי את SP2 הופיעה בעיה לאחר ההיתחול מסך כחול עם הודעה של ERROR ולא הצלחתי להעלות את

מע"ה ונאלצתי לבצע emergency repair רק אז הצלחתי להתחל את הווידוס, נשאלת השאלה גורל ההתקנה של

התקנת ה- SP2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...