שאלה מעניינת(מלצריות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מעניינת(מלצריות)

Judas Iscariot

Recommended Posts

לפני כמה ימים ישבתי עם חברים באיזו מסעדה,

המלצרית שלנו הייתה ממש חמודה וכמובן שחלקתי את רגשותיי העזים כלפיה(מי שלא מכיר אותי עדיין - אני אוהב להיות סרקסטי בהודעות שלי) עם חבריי.

לאחר שסיימנו להיות גברים מגעילים וחילקנו לה ציונים כאלו ואחרים על הפנים, הגוף, החזה, התחת וכו' וכו'

אחד החברים העלה תהייה מעניינת -

האם אי פעם, מישהו, הצליח, להתחיל עם מלצרית?

כלומר - האם אי פעם היה אדם X אשר ישב במסעדה Y ושירתה אותו מלצרית Z, ואותו X התחיל עם Z כאשר הוא יושב באותה מסעדה Y בה Z עובדת, התחיל איתה בה במקום, תוך כדי שהיא משרתת אותו, וזה עבד/הלך?(זה ממש לא משנה אם זה התפתח לחיי זוגיות מאושרת או סטוץ, העיקר שזה "עבד").

ואני מדגיש - אני לא מתכוון לכך שאתם מכירים מישהו או אתם בעצמכם יצאתם פה ושם עם מלצריות/ברמניות וכו' - זה לא נדיר בכלל, השאלה היא איפה היה המפגש הראשוני ואיפה התחלתם איתן.

אני והחברים פישפשנו בזיכרוננו ולא מצאנו באמת שום מקרה, גם אחיות שלי לא מצליחות לחשוב על זוג שהן מכירות(או הן בעצמן, שהיו מלצריות בעברן) שסיפור ההיכרות שלהם הוא "בדיוק הייתי באמצע המשמרת שהוא התיישב בשולחן 13... ואז..."

סתם משתף אתכם בתהייה שלי, משעמם לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי משעמם: בו ננתח את המקרה הזה.

רוב המלצריות לא יסכנו את העבודה שלהם בשביל גבר.

אלא אם כמובן מדובר על מקרה נדיר, אני לא מתחייס למקרים כאלה.

בשביל שזה "יעבוד", המלצרית לא יכולה להמשיך בעבודתה כרגיל.

אלא אם כמובן היא מביאה את המספר פלאפון שלה (אמיתי או לא) ואומרת לו שלום,

שוב, לא סביר, שלא יעבוד על כל בחורה ובטח לא עם כל גבר.

מכל הנאמר להעליל ובהתאם לנסיבות, אני פוסק חד משמעתית,

שאין זה מקרי שגם החברים\אחיות\דודות\קרובים בדרגה רביעית, לא זוכרים מקרה כזה

כי פשוט מאד מדובר על מקרה נדיר במיוחד, שלדעתי, לא קיים כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי להצלחה, במקרה והבחור חיכה לסיום המשמרת של המלצרית.

ואז העייפות שלה יכולה לגרום נזק לסיכוי לקשר.

מסקנה שלי: אם יש מלצרית שאתה מעוניין להכיר, עדיף לנסות להתחיל לפני תחילת משמרת שלה כל עוד היא רעננה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים כאילו כל מלצרית בארץ עסוקה כל שנייה מהמשמרת שלה.

לא נראה לי שיש למלצריות זמן לזה, גם אם יש מישהו שמעניין אותן.

אולי רק במקום פחות תוסס.

רוב המלצריות לא יסכנו את העבודה שלהם בשביל גבר.

אלא אם כמובן מדובר על מקרה נדיר, אני לא מתחייס למקרים כאלה.

בשביל שזה "יעבוד", המלצרית לא יכולה להמשיך בעבודתה כרגיל.

מכל הנאמר להעליל ובהתאם לנסיבות, אני פוסק חד משמעתית,

שאין זה מקרי שגם החברים\אחיות\דודות\קרובים בדרגה רביעית, לא זוכרים מקרה כזה

כי פשוט מאד מדובר על מקרה נדיר במיוחד, שלדעתי, לא קיים כלל.

יש לציין שלא הזכרתם מקרה שלקוחה או מס' לקוחות ממין נקבה מפלרטטות/מתחילות עם מלצר. (קרה לי בעצמי בזמן שמרחתי למישהי באגט ופעם נוספת כשמילצרתי שולחן של 3,4 בנות).

נסחפתם לגמרי, יש אין סוף הזדמנויות בהן לקוח/ה יכול/ה להאריך בשיחה עם המלצר/ית שלו. דוגמא': משמרת בוקר שהמקום לא מלא יחסית, במקרה ואין עבודה בשולחנות אחרים (המנות שלהם בהכנה וכו') וכן, כהנה וכהנה אפשרויות שכל מי שעבד אי פעם בעסק של מכירת יכול לחשוב עליהם בקלות.

לדעתי לא קוצר הזמן הוא הגורם שמקשה על הסיטואציה אלא אופי המפגש. אבל מי שיודע איך לדבר ומצליח ליצור חיבור נכון יכול לקחת את זה לאיפשהו. מקרה שקרה לי :

ישבנו כמה חברים לבירה בפאב מקומי, במהלך כל שהותנו במקום ובכל פעם שהמלצרית הגיעה אחד החברים שלי הגניב איתה כמה מילים (הבאת תפריטים, לקיחת הזמנות, הגשה, החלפת מאפרות, החלפת קעריות זיתים ובייגלה) ולקראת סיום הוא הציע לה לשבת איתנו קצת בטענה ש"אין הרבה אנשים", התשובה שלה הייתה משהו בסגנון "לא חכמה להזמין אותי כשאני במשמרת. תזמין אותי כשאני לא באמצע עבודה". הוא תפס אותה כשכולנו כבר היינו בדרך לאוטו ולקח טלפון .

נ.ב

מצלצר/ית שמשרתים אותך, לרוב יהיו אלייך הכי נחמדים בעולם. הטיפ שלך תלוי ביחס שלהם.כמו כן, תגובתך לטעויות שהם עלולים לעשות עשויה להיות נעימה יותר בעקבות יחס טוב מצדם.לכן, יהייה טיפשי ולעיתים פתטי לפרש כל חיוך או מבט כ "זרימה" איתך. לא אחת קרה שמלצרית שעבדתי איתה סיפרה כמה לקוח X חי בסרט עם הניסיונות להתחיל איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו, על זה דיברתי.

כמה עשרות אלפי פעמים שמעתי חברים וסתם אנשים שישבו איפושו ואמרו שהמלצרית הייתה כוסית ואיך היא פלירטטה וזרמה שזה בעצם הכל .. חלק מהעבודה.

אני חושב שדווקא בגלל שאנשים מודעים לזה שמלצרית נחמדה וחמודה זה Part of the work description אז הם לא הולכים על זה. זאת המחשבה שבד"כ לי יש שמשרתת אותי מלצרית נחמדה.

וזו באמת סיטאוציה ממש מוזרה, אתה יושב עם חברים מתחיל עם המלצרית ושנייה אח"כ אחד החברים שלך מזיין לי את השכל שתביא לו עוד ועוד מים ועוד בייגלה? ואז אתה "חייב" להשאיר טיפ גבוה, כי אם תתחיל איתה ותביא לה שקל טיפ היא לא תשתין לכיוון שלך.

מאוד מוזר כל העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם תתחיל איתה ותביא לה שקל טיפ היא לא תשתין לכיוון שלך.

הרגע ציינת את הסיבה בגינה מלצרים מפגינים נחמדות חזקה בהרבה מזו שבאמת בא להם לשדר. אם הם יצרו איתך איזשהו קשר של נחמדות הדדית, אתה מתחייב אוטומטיות לא להיות שמוק מסריח ולתת להם שקל טיפ.

אני חושב שדווקא בגלל שאנשים מודעים לזה שמלצרית נחמדה וחמודה זה Part of the work description אז הם לא הולכים על זה. זאת המחשבה שבד"כ לי יש שמשרתת אותי מלצרית נחמדה.

לדעתי אדם שמבין א' , ב' של יחסי אנוש וקיים כמה קשרים עם נקבות בחייו (קשרי ידידות ו/או רומנטיים) ידע להבחין בקלות מול מה הוא עומד. תן ל"מחשבה" הזו להמשיך להוביל אותך. אם היה משהו מעבר היית שם לב (מקווה בשבילך).

אין סיבה להתחיל עם המלצרית אלא אם כן זה נראה לך משהו שבאמת שווה את זה.

נ.ב

סתם ככה תוך כדי כתיבה עולה לי מחשבה מצחיקה :

מצא את ההבדלים "קופאית VS מלצרית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם בחורות, אבל די מועט - אז אולי אני פשוט לא מספיק משופשף בשביל להבחין בין סימני חיבה של "תנו לי טיפ גבוה" לסימני חיבה של "המממ אתה חמוד".

וההבדל בין קופאית למלצרית נורא פשוט - הלכת לקופאית, שילמת על מה שרצית וזהו - עכשיו אתם סתם שני אנשים.

מלצרית אמורה לשרת אותך לאורך כל השהות שלך במקום, ותסכים איתי שזה טיפה מוזר לקחת ממלצרית מספר טלפון ודקה אחרי זה לבקש ממנה כוס מים, שתי צלוחיות בייגלה וצלוחית זיתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם בחורות, אבל די מועט - אז אולי אני פשוט לא מספיק משופשף בשביל להבחין בין סימני חיבה של "תנו לי טיפ גבוה" לסימני חיבה של "המממ אתה חמוד".

כנראה שאתה צודק... :P

סימני חיבה של "המממ אתה חמוד" לא יובילו אותך לשום מקום, אלא אם המטרה שלך זה להיות הידיד הטוב שלה, זה שהולך איתה לקניות ומסתובב כשהיא מחליפה חולצה, ואז אתה דווקא נמצא בדרך הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שזה טיפה מוזר לקחת ממלצרית מספר טלפון ודקה אחרי זה לבקש ממנה כוס מים, שתי צלוחיות בייגלה וצלוחית זיתים.

אני מבין שאתה מדמיין מצב שבו ביקשת ממנה ת'טלפון שנייה אחרי שהיא מסיימת לומר "שלום ,אני *** ואני המלצרית שלכם להערב". אז זהו שלא, אם זה כבר קרה אז זה יהייה בסוף הערב ושוב, במקרים מאוד מסויימים.

ההבדל בין מלצרית לקופאית לא אמור להיות כזה גדול. זה היחס שעושה את ההבדל. באותה מידה שקופאית זה "שילמת וזהו" גם קופאית יכל להיות "הזמנת וזהו" רק שה "מסביב " עושה את כל ההבדל.

סימני חיבה של "המממ אתה חמוד" לא יובילו אותך לשום מקום, אלא אם המטרה שלך זה להיות הידיד הטוב שלה, זה שהולך איתה לקניות ומסתובב כשהיא מחליפה חולצה, ואז אתה דווקא נמצא בדרך הנכונה.

איזה סימנים אתה מחפש מבחורה שמילצרה אותך והזמן המסתכם של המפגשים בינכם מגיע ל 7 דקות גג (וזה כולל ההמתנות בזמן שאתה מעיין בתפריט והזמן שאתה מסתכל עליה בזמן שהיא מפנה) ? "אתה נראה לי חם אש נראה לי שאני רטובה"?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן, קלעת בול.

ברור שהיא לא תגיד את זה במילים האלה, אבל כל אחד עם קצת ניסיון ויכולת לקרוא אנשים ולהבין רמזים יכול לזהות מישהי שסתם "חושבת שהוא חמוד" לבין רמזים שמראים לך על מישהי שאתה מוצא חן בעיניה ושאם זה הדדי יש סיכוי שיהיה ביניכם משהו.

באמת שזה לא כזה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה צודק... :P

אוי נו.

שאני אומר חמוד אני מתכוון חמוד מבחינת המראה ומבחינת מה שאני משדר(כריזמה/נוכחות וכו') לא חמוד במובן של "וואי איזה חמוד הוא! הוא נראה כמו אחי הקטן! אינ רוצה לדבר איתו על היי סקול מיוזיקל!".

כל הבחורות שהייתי איתן, על הפעם הראשונה שנפגשנו איתי חשבו "וואי, הוא ממש חמוד..." ותאמין לי שעשיתי איתן טיפה יותר מללכת לקנות חולצות בקניון(קנינו גם מילקשייק).

google18 - שוב, לא יצא לי באמת להיות בסיטואציה בה אני מתחיל עם מלצרית אז קשה לי לדמיין אותה כמו שצריך.

והדיון הזה הוא חצי הומוריסטי כמובן - זה ברור לחלוטין שיש זוגות שהכירו כאשר הבחורה מילצרה - פשוט שמתי לב שזה ממש ממש לא נפוץ ועובדה שיש כאלו שחושבים שזה אפילו ממש בלתי אפשרי :P

עריכה: עומרי, קשה להעביר את זה באינטרנט אבל אני דיברתי על "המממממממ(אני רוצה אותו), איזה חמוד(אני רוצה אותו ממש)" ולא על "ממממממ(הוא נראה כמו דובון אכפת לי!), איזה חמוד(אני רוצה לדבר איתו על הבחור שאני רוצה ומתעלם ממני)"

בשביל להמחיש את זה בעזרת שפת הסמיילים העולמית -

אני מתכוון ל

"... איזה חמוד ^^"

ולא

"... איזה חמוד :D"

או באנגלית - mmm, he's cute....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם קטני אמונה :P

סך הכל הסיבה שזה נראה נדיר יותר היא כי אחוז הסירובים באמת גדול יותר מהממוצע הרגיל, מה שנובע כמו שכבר אמרו פה מהעובדה שהמלצרית אובר-נחמדה פשוט כי היא רוצה טיפים, יש הרבה שחושבים שהיא נדלקה עליהם בגלל ההתנהגות הזאת, הם מנסים את מזלם, נכשלים, ומורידים את הממוצע.. :P

אבל אם שני אנשים ששניהם מוצאים חן אחד כלפני השניה יפגשו במסעדה, ואחד מהם יתחיל עם השניה, סביר להניח שזה דווקא יצליח בלי קשר לזה שאחד מהצדדים היה על תקן לקוח והשניה על תקן מלצרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...