האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ?

poths123

Recommended Posts

הטענה שבגלל המחירות הרבות של הרשת ככה סביר להניח שיהו הרבה יותר תלונות... היא די עלובה.

מספיקה העובדה שכל הגיימרים הרצינים באתר הזה... כל האוברקלוקים והאנשים שמתעסקים רציני במחשב לא קונים שם בכלל.

KSP זה לאנשים שרוצים מחשב משרדי או מחשב לילד מתנה מסבתא והמוצרים הג'נריים.. אין להם כוח אלינו ולמצורים של הגיימרים, אנחנו סתם מטרד עבורם.

הם יעדיפו למכור 7 כרטיסי 4 MX מאשר להתעסק עם מישהו שקונה 4870.

מצטער אבל הבחור פשוט היה צריך ללכת לקנות באחת החנויות הקטנות שמתעסקות בכרטיסים לגיימרים במקום עכשיו ילך לחפש מישהו שיקשיב לו ב KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ziv13 - אתה בפרוש קשקשן, הרבה אנשים "איכותיים" קונים את המערכות שלהם ב-KSP,

אני אחד מבניהם, עד עכשיו מספר מערכות מחשב ושלל ציוד הקפי בשווי של מעל 20 אלף שקל.

אז תספיק לדבר על דברים שאתה בפרוש לא מבין בהם.

אם תחקור טיפה לעומק את כל התלונות כלפי KSP תשים לב שרובם מופרחות לגמרה.

סריטות על הכרטיס? מה אתה חי בסרט? אתה עוד חושב שהם מוכרים MX 4 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אנשים מדברים פה.

קודם כל הרבה אנשים מבינים קונים מKSP.

אני בעצמי קניתי אצלם די הרבה ומעולם לא קיבלתי חלק משומש.

אין שום סיבה לומר שסטטיסטית יש אצלם יותר תלונות, ולכל חנות יש כמה כאלה מדי פעם.

כרטיסי מסך REFURBISHED ? מאיפה הביאו את הרעיון הזה, מגוחך.

אם הכרטיס הורכב בחנות יכול מאוד להיות שהכרטיס קיבל שריטה, ולא צריך לעשות מזה סיפור.

אם הוא נקנה כפריט באריזת OEM אז רוב הסיכויים שזה בכלל אשמת היבואן, וגם לא צריך לעשות מזה קונספירציה.

קניתה כרטיס שנראה לא חדש אז תחזיר אותו במקום או באותו יום.

בכל מקרה אם יש לך כרטיס תקול אז תחזיר והם יחליפו אותו אחרי בדיקה.

הצחיק אותי גם זה שהתלונן על החלפת מאווררים.

לא שאני מאשים או קובע מה הסיפור, אבל יש גם כאלה שמחזירים מאווררים אחרי חצי שנה ומצפים שיחליפו אותם כי הם מרעישים.

זה קצת כמו לבקש להחליף כי הכריות התקמטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל הבחור פשוט היה צריך ללכת לקנות באחת החנויות הקטנות שמתעסקות בכרטיסים לגיימרים במקום עכשיו ילך לחפש מישהו שיקשיב לו ב KSP.

מי ישמע מקבלים בחנויות שירות ברמה של ארצות הברית. הכל שטויות. אצל אף אחד אין אחריות. כולם נחמדים רק במעמד הקנייה. אני אחרי התקרית האחרונה אקנה רק באייבורי או KSP. נכון לא אקבל מהם אחריות, אבל לפחות המחיר בקרשים. עדיף על פני רכישה בחנות "גיימרים" שמתיימרת להיות מקצועית, אמינה ואיכותית, אבל ברגע שיש בעיה דופקת אותך. ואם מפרסמים ביקורת שלילית בפורום מקבלים איומים בטלפון סטייל עולם תחתון בלוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה קנו איפה שבא לכם... אני מעדיף לקבל מחשב מחנות שלפחות יודעת לעשות סידור חוטים כמו שצריך.

ולא מבין איך לקחת ברצינות את הקטע של ה 4MX אחי מה יש לך? :kopfpatsch:

כנראה שלא הייתם בחיים שלכם בחנויות חוץ מ KSP או איבורי שאתם מדברים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ל-KSP יש היסטוריה עם רפרבישט למשל הרדיסקים היו מוכרים במחיר אטרקטיבי אבל אחריות הייתה לשנה במקום 3 כמו שאר חנויות ,מימוש אחריות אצלם תמיד היה אתגר מבפני עצמו ושרות הנדיב תמיד היה נגמר לאחר קבלת הכסף .

דרך אגב שמתם לב שב- ZAP.CO.IL הם לא מופיעים ברשימת חנויות , הם קיבלו כל כך הרבה ביקורות רעות ש.....לא יודע ביקשו, איימו ....שורה תחתונה הם כבר לא ברשימה.

יכול להסביר מוות של ארד דיסק של שכן שלי שקנה לפני חצי שנה +- מחשב חדש מאו איבורי או KSP

לא כל כך זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...