האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם KSP מוכרים כרטיסי מסך ריפרביש ?

poths123

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציין לחיוב את סניף רעננה, קניתי שם המון ותמיד קיבלתי גם שירות טוב וגם יעוץ מקצועי.

אני מת על נושא ה"עליהום" שכל פעם קורה פה על חנות מסוימת. לפני שבוע זה היה IQPC אם אני לא טועה. צריך להבין שקורים 3 סוגי דברים:

1. טעויות, קורה שמוצרים לא באים בסדר מהספקים ו/או חנויות עושות טעויות מלאי ומבטיחות דברים שאין או בטעות מוכרות את הRMA שלהן.

2. יש לפעמים בעיות של איכויות כח אדם:

א. אנשים שהם אנשי מכירות טובים, מבינים נאדה במחשבים אבל חיים אחוזי רווח. מוכרים זבל בלי לדעת.

ב. אנשים שטובת הקונים שלהם לא מעניינת להם את קצה ה... מוכרים זבל כי זה זול אז זה קל.

ג. אנשים קטנים עם חשיבה קרימינלית. מוכרים זבל כדי שזה לא ישאר במלאי, שיטת המצליח.

3. לפעמים קורה שהמחיר זול כי הסחורה זולה מדי.

אבל כולם צריכים להבין:

העסקים רוצים שנמשיך לקנות אצלם, הם לא מחפשים פרסום שלילי כדוגמת ת'רד זה, ובהחלט שהם לא מחפשים ליצור לקוחות שיפתחו ת'רדים כאלו.

ולכל חנות אפשר למצוא לפחות 10 שיהיו הראשונים שיתנדבו להצית את כל הסניפים שלה בארץ כי הם נדפקו על ידה. אני אישית נדפקתי על ידי מרדנית, שפשוט נעלמו מהשטח כשנה אחרי שקניתי אצלם מחשב, סגרו את סניף רעננה שלהם, וכשעוד היה הסניף קיים, היחס לא היה טוב, והם דאגו להכחיש כל בעיה שהתעוררה. אבל לא זינקתי לפתוח ת'רד "מרדנית נוכלים". מתישהו גם הבנתי למה הם נעלמו מהסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ברגע שכמות הסיפורים היא ענקית, למרות שהיקף המכירות של החנות גם גדול מאוד, זה אומר משהו על החנות.

רוב האנשים שיש להם בעיה כלשהי עם מוצר בחנות, יקבלו התייחסות כלשהי, וברגע שההתייחסות הזאת גרועה, הלקוח ירצה לפגוע בהכנסות החנות ובמיוחד להזהיר לקוחות אחרים שלא יעשו את הטעות שהוא עשה.

אז דיונים מסוג זה כן מומלצים, ועובדה שהרבה לקוחות קונים משהו, ולא יודעים מה אפשר לעשות איתו אחר כך, במידה והם מקבלים מוצר תלוי או שאינו זהה למוצר המוזמן, ורק בדיונים כאלה נותנים להם הצעה מה כן לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום חזרתי למשרד KSP עם הכרטיס

הכרטיס פתאום עלה ללא בעיות .

לאחר שהגעתי הביתה צפיתי בסרטים שעה ושוב התחילו ניצנוצים של אדום

ולאחר עוד חצי שעה פסים ורודים בכל המסך

חזרתי ל- KSP והכרטיס לטענתם הולך לבדיקת מאמץ

האם המבדק הזה שווה משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת מאמץ צריכה לאשר את הטענות שלך (שהכרטיס פגום).

בפעם הבאה תברר עם איזה חנות אתה מתעסק לפני שאתה קונה את המוצר...

מה אתה מציע שאני ישכור עו"ד

לכל מה שאני קונה ?

מספיק להאשים את הלקוח

ברמאות של החנות

מה אתה רוצה שאני יעסיק אדם מיוחד שיבדוק באם הכרטיס חד ש או ריפרביש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP בשבילי מתה

אבל כל הפרסומים שלך לא אומרים כלום .

אין שום פרסום על עם בעיות

ועד כמה שאני כועס על KSP

מהקישורים שלך יש חשבון אישי או עסקי

במיוחד שמדובר ברשת הכי גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כתבת את מה שכתבת כתגובה ללינקים שנתתי?

אני לא חיפשתי תקלה של כרטיס מסך, אני רק הראתי לך שהיו מספיק דיונים ברשת האינטרנט כנגד החברה...

היית צריך להבין לבד.

אתה צריך להבין, שקנייה בדרך כלל מתבצעת טוב בכל מקום שתקנה, הבעיה היא במימוש האחריות.

(במקרה שלך הבעיה הייתה גם בקנייה, אבל זו בעיה שלך כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כתבת את מה שכתבת כתגובה ללינקים שנתתי?

אני לא חיפשתי תקלה של כרטיס מסך, אני רק הראתי לך שהיו מספיק דיונים ברשת האינטרנט כנגד החברה...

היית צריך להבין לבד.

אתה צריך להבין, שקנייה בדרך כלל מתבצעת טוב בכל מקום שתקנה, הבעיה היא במימוש האחריות.

(במקרה שלך הבעיה הייתה גם בקנייה, אבל זו בעיה שלך כרגע)

כמעט כל מה שכתבת לא נכון

כל הלינקים שלך מספרים על דיונים שאנשים קנו מחשבים עם רכיבים זולים ובעייתים

אין שום דבר שמוכיח בדברייך הוכחה שיש כאן מעשה פלילי

יותר מכך יש לך אובססיה של שנאה ל-KSP

גם בחניות שקניתי בעבר שלא KSP יש בעיות אז ?

כל החניות לא טובות ? או רק איפה שאתה מוכר טובות ?

אתה יודע כמה בעיות היו לי ? עכברים ? מקלדות ? שאחרית שווה לתחת ?

בדבר אחד אתה צודק לי יש בעיה עם כרטיס שעבד שעה ומקווה שהבדיקה של מאמץ תגלה שהוא דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, יש לך בעיות נפשיות קשות?

אני נתתי לך קישורים שמוכיחים שKSP באופן סדרתי במוצרים שונים, לא מממשת אחריות, או נותנת מוצרים מחודשים.

לא אמרתי שהם מבצעים מעשים פליליים, כי את זה בחיים לא תצליח להוכיח, אלא אם כן תמצא בית משפט שיסכים שיש יותר מידי מקרים אצלהם...

כמובן שבחרתי במילות חיפוש אקראיות, שתמיד נפוצות בדיונים על KSP, אתה מוזמן להמשיך לעשות חיפושים ולמצוא עוד הרבה לינקים אחרים עליהם.

אני קניתי בKSP מספיק דברים, HD, לוח אם, מעבד, מחשב שלם, ומאווררים.

וניסיון מימוש האחריות של המחשב השלם, ושל המאווררים אצלם היה שואתי.

אני גם קניתי בIVORY דברים, של NEC, שלא צרב טוב, עדכנו לו קושחה, ועדיין הוא לא צרב טוב, מאוורר של AC למעבד, וHD של , שמתברר שהוא לא שייך לסדרה הפגומה למרות שהוא כן שייך לאחת הסדרות הפגומות שם.

תראה כשמתייחסים אליך כפי שמתייחסים בKSP, במיוחד שאני עדיין מחכה לשיחת טלפון מעידן, על מנת לטפל בנושא המאווררים (שאני יודע שאני לא אקבל שיחה כזאת ואין לי כח להתעסק איתם יותר), אתה מתחיל להבין שאין טעם לקנות בחנות הזאת, ועדיף שגם אחרים לא יקנו, אחרת סיפורים כמו שלך, וכמו הרבה אחרים ימשיכו להציף את הרשת.

אולי אם יפסיקו לקנות מהם הם ישנו את דעתם.

ואם תשים לב, אני כן ממליץ לקנות מKSP וIVORY מוצרים, אבל מוצרים זולים או מוצרים שמימוש האחריות שלהם לא מתבצע אצלהם בחנות.

אז לפני שאתה כותב משהו, פשוט תחשוב קצת, כי זה ממש לא קשה, או מצד שני במקרה שלך כן, אם קיבלת קופסא מחודשת ואתה עדיין מסכים שיבדקו את הכרטיס.

ולמען הדיוק, אני לא מוכר בשום חנות, אז אל תמציא שטויות בהודעות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...