מבקש הצעת לרכישת מצלמה תקציב 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הצעת לרכישת מצלמה תקציב 1000 ש"ח

oz12

Recommended Posts

שאלון לקניית דיגיטלית קומפקטית

מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון?1000אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? בתנאי יום יום כולל לילה ויום

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? לא ממש. כיאלו מתכון לצלם עם פלאש אם אני אהיה בחושך נגיד.

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך?לצפות על גבי מסך.

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. לא ממש הבנתי למרות שקראתי את המאמר אבל נירא לי שה 28 כיאלו אתם יודעים צילום רגיל כזה.כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? חשוב לי מאוד שתיהיה קלה ולא גדולה ,קומפקטית שתיכנס לכיס.

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? olympus בגלל שיש עברית.

אילו מן התכונות הבאות קריטיות לך, אילו חשובות ועל אילו אתה יכול לוותר:

מהירות תגובה (השהייה בין תמונות, מהירות פוקוס) חשוב אין לי כוח שבין תמונה לתמונה עם יש טווח של 12 שניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוג'י F100 היא מצלמת הכיס הטובה ביותר בתקציב, ויש לה עדשת 28 מ"מ. אין לה תפריטים בעברית, אבל לשימוש P&S בסיסי אין צורך לשחק ביותר מדי אפשרויות.

הקומפקטיות של אולימפוס הרבה פחות מוצלחות, אבל אם אתה ממש חייב אולימפוס אז ל-FE290 יש גודל קומפקטי ועדשת 28 מ"מ. אני לא בטוח שיש לה תפריטים בעברית, אבל אם הנושא הזה חשוב לך, כדאי שתוודא לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אומרים" זה בלשון רבים. אני רואה שם משתמש אחד, ואני לא רואה אותו מתייחס להבדלים בין ה-1010 ל-F100fd. ובכלל, כשאתה רואה "ביקורת" שבה לא מופיע שום דבר שלילי, תתעלם ממנה וחפש מקור מידע אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רואה שהרבה רושמים על בעיה עם הISO במצלמה של פוגי . אני לא צלם מקצועי . אני אדם רגיל מוציא תמצלמה מהכיס ומצלם .

אולי בגלל שהיא "משוכללת" מדי יש איתה בעיות ?

ועדיף ללכת על האולימפוס שנחשבת לפחות טובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רואה שהרבה רושמים על בעיה עם הISO במצלמה של פוגי . אני לא צלם מקצועי . אני אדם רגיל מוציא תמצלמה מהכיס ומצלם .

ה-F100 עדיפה ב-ISO גבוה על כל קומפקטית עכשווית אחרת - כולל האולימפוס הזו. הבעיה היא שעם מוניטין כזה אנשים קונים את המצלמה עם ציפיות לקבל ISO גבוה של מצלמת DSLR, ומכאן הם יכולים רק להתאכזב.

אולי בגלל שהיא "משוכללת" מדי יש איתה בעיות ?

אם מצלמים איתה כמו עם כל קומפקטית אחרת אז אין שום בעיות, רק תוצאות טובות יותר. אם מצפים לקבל DSLR בתחפושת של מצלמת כיס מוצאים "בעיות", ובשפע. אם משתמשים ביתרונות הייחודיים של המצלמה (למשל מצב הצילום הכפול או ה-ISO הגבוה האיכותי יחסית) מגלים שהיתרונות בהחלט שם, אבל שהמימוש יכול היה להיות טוב יותר. לפוג'י כנראה אין אינטרס לייצר שאף אחד מהקונים לא יירצה להחליף...

אם כבר, החסרון העקרי של ה-F100 הוא שהיא לא מספיק משוכללת. למי שמחפש שמאפשרת לשנות הגדרות ידניות נרחבות ובצורה נוחה, ה-F100 היא די מתסכלת. יש הרבה קומפקטיות שיתאימו יותר. אבל אם אתה רק מתכוון להוציא את המצלמה מהכיס ולצלם", אז יהיה לך קשה למצוא מצלמות טובות יותר בתקציב הזה.

ועדיף ללכת על האולימפוס שנחשבת לפחות טובה .

ה-1010 היא מצלמה די מעפנה בעיני, אבל נראה שמצאת בה משהו שמאוד מושך אותך ואני לא בטוח שאני רוצה להיות זה שיקלקל לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...