בעיה ב-xp log on מתחבר ומתנתק בלופ לאחר ניקוי עם ספיבוט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-xp log on מתחבר ומתנתק בלופ לאחר ניקוי עם ספיבוט

yosside

Recommended Posts

הבעיה שלי די מוכרת ברשת "Windows XP Log On/Log Off Loop" והיא התחילה לי לאחר שהסרתי עם התוכנה Spybot משהו שנקרא

Rightmedia (אם אני לא טועה זה היה מזמן)

מצב זה קרה לי בעבר, אז השתמשתי בלייב סידי-ERD COMMANDER על מנת לעשות שיחזור מערכת-ריסטור הבעיה עכשיו היא, שאין לי נק' שחזור זמינות (אין בכלל) אז זאת היא לא אופציה.

אלו הדברים שניסיתי כבר ולא עובדים: safe mode ,Last Known Good Configuration בכל המצבים. ניסיתי לעשות התקנת תיקון אבל אין אפשרות כזאת אצלי (ניסיתי מכמה דיסקים בגרסאות SP2\SP3). להחליף את הקובצים ntdetect.com\winlogon.exe

ניסיתי לבצע את המדריך הזה עד דף 9 http://thinkinginpixels.com/quick-fixes/fix-windows-xp-log-onlog-off-loop אבל לא הצלחתי להתחבר. (אותה התקלה)

יש ברשותי את הכלים הבאים:XP SP2\3 ERD COMMANDER, Hiren's BootCD, Mandriva on DOK, BartPE liveCD, Recovery Disc, Offline Registry Editor

אני כבר כ-8 חודשים במצב הזה, שאני עובד עם מדיסקאונקיי ונמאס לי כבר. אין לי אפשרות לפרמט כי יש לי חומר מאוד חשוב ואין לי אפשרות לגבות אותו (אין לי איפה).

אשמח לכל עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...