צריך אוזניות טובות למוסיקה וסרטים 450-500שח' - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך אוזניות טובות למוסיקה וסרטים 450-500שח'

אבשה

Recommended Posts

אז ככה, כבר מלא מלא זמן אני לא בפורום:sleep: ועכשיו לאט לאט אני יתחיל להתעדכן בינתיים אני צריך לקנות שטובות לשמיעת מוסיקה בעיקר וגם קצת סרטים

ושהאוזניות לא יחממו את האוזניים יותר מדי כי אני שומע הרבה זמן ברצף וגם שאם אני שם על עוצמה חזקה שישמעו טוב והתקציב הוא משהו כמו 450-500שח' בערך תודה מראש לעוזרים. :D;):):yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא רק Sennhieser, יש עוד המון חברות ואין שום סיבה (באמת שלא) להעדיף חברה אחת על פני אחרת רק בשל מאמצי מחלקת השיווק שלה.

יש המון חברות טובות, למשל AKG ואודיו טכניקה, שתתפלא, הדגמים שלהם (גם ברמות הגבוהות) לא נופלים מסנהייזר והרבה אנשים אפילו מעדיפים אותן, ובאמת שלא חסרים דגמים וחברות.

אוזניות פתוחות אלו מהזן הנפוץ יותר, אלו שהרמקול לא מכוסה מהצד החיצוני ולכן יש "דליפה" של סאונד החוצה, למשל באוטובוס תאלץ לחלוק את המוזיקה שלך עם אחרים. סגורות אלו שהצד החיצוני שלהן אטום, ולכן הן מבודדות רעשים והמוזיקה שלך כנראה לא תדלוף.

היתרון בפתוחות שהן בדרך כלל נשמעות טוב יותר, עם באס פחות מהדהד וצליל יותר מאוזן, בנוסף יש אוורור קבוע לאוזניים והן מתחממות פחות. לעומת אוזניות סגורות שהיתרון שלהן הוא בידוד רעשים פסיבי בסביבה רועשת. לנגנים עדיף לדעתי אוזניות סגורות גם בשל ההתחשבות בזולת שבאמת לא צריך לשמוע את מה שאתה שומע וגם בהגנה על השמיעה שזה יתרון חשוב מאוד אם אתה רוצה להמשיך לשמוע כמה שנים נוספות. העניין בהגנה על השמיעה פשוט, באוזניות פתוחות כל הרעש דולף מהסביבה דולף פנימה כשם שהרעש מהאוזניות דולף החוצה, ולכן אתה צריך להתגבר על רעשי הסביבה עם רעש חזק יותר ולכן שומע בעוצמות גבוהות מדי אבל בכלל לא מודע לזה. באוזניות סגורות רעש הסביבה מוחלש מאוד ואתה לא צריך להתגבר על רעש חזק, ולכן שומעים מעולה גם בווליום נמוך בהרבה.

לדעתי בשל סגנון המוזיקה שלך אוזניות סגורות יתאימו יותר, הבאס באוזניות סגורות בטווחי המחיר שהבאת נוטה להיות חזק ובומי ולכן כנראה שתאהב אותן יותר.

הייתי ממליץ לך לנסות את AKG K414 וגם כמה דגמים של סנהייזר.

אם יש אופציה להזמין מחו"ל היצע הדגמים הופך להיות רחב הרבה יותר, יש אפשרות להזמין מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AKG חברה טובה. טובה, לא יותר.

סאן הייזר זו חברה בעלת שם עולמי שמיתמחה באוזניות מיקצועייות ולא מפתיע שדגם שלהם קטף את המקום הראשון בעולם באוזניות

בלי שום קשר, יש עוד הרבה מעולות אחרות בתקציב יותר נמוך

אני מישתמש באוזניות של טכניקס 1200

אוזניות מעולות ונוחות בעלות אטימה מצוינת

לי הם עלו 620 ש"ח לפני חודש בערך .. היה מבצע בקילמבו אז כמובן רצתי ליקנות.

מה שטוב בסאן הייזר זה שיש להם מגוון ענקי של ואתה יכול להתאים לך אוזניה לפי תקציב ונוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם לא צריך לחרטט, סנהייזר ממש לא החברה הכי טובה. האמת היא שעד כה היא הייתה דיי ממוצעת בגלל שהדגם הכי טוב שהיה להם בייצור הוא ה-HD650 שהיה נחשב בינוני. עכשיו כשיצא ה-HD800 ייתכן והמצב ישתנה (עוד לא ממש הגיעו כאלה ללקוחות שהזמינו).

אבל בימים שבהם לכל חברה יש משהו ברמה של ה-650 לפחות (ה-880/990, ה-701/702, ה-AD2000, W1000,W5000, ה-4040, ה-3030 אפילו, ועוד) אין מה להתלהב מהן. גם אני לפני כמה שנים כשחיפשתי איזה לקנות להתחלה (סביבות ה-200$) מאוד קסם לי לקנות סנהייזר (HD600 אם לדייק), אבל אחרי האזנה החלטתי שאין שם יותר מדיי מה להתלהב ולא הפסדתי הרבה.

בנושא הדיון אם פתוחות, תבדוק האם אפשר להכניס HD555 (כן, של סנהייזר) בתקציב. או DT440 של בייר (לא שמעתי אותך, אבל שמעתי לא מעט המלצות). סגורות אפשר לבדוק את ה-RP21 של Equation.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli תודה על ההסברים וההצעות אבל זה חריגה יותר מדי גדולה מהתקציב.... :'(

אבל מה דעתך על אלא: http://www.kilombo.co.il/default.asp?catid={AA385921-9F18-4DAF-9229-CA6C7245D2FF}&details_type=1&itemid={310463BD-A9CD-4D98-8F15-794DEDA46995}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא קשורה כל כך לדיון, אבל יש לי שאלה בנושא,

בנושא הדיון אם פתוחות, תבדוק האם אפשר להכניס HD555 (כן, של סנהייזר) בתקציב. או DT440 של בייר (לא שמעתי אותך, אבל שמעתי לא מעט המלצות). סגורות אפשר לבדוק את ה-RP21 של Equation.

Anatoli.

אני גם מתכנן על בתקציב הדומה, השאלה אם לא צריך לקנות להם מגבר אוזניות?

ואם לא, כרטיס קול בסיסי כמו X-FI Xtreme Audio יסתדר איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא קשורה כל כך לדיון, אבל יש לי שאלה בנושא,

אני גם מתכנן על בתקציב הדומה, השאלה אם לא צריך לקנות להם מגבר אוזניות?

ואם לא, כרטיס קול בסיסי כמו X-FI Xtreme Audio יסתדר איתם?

לגבי הHD555, הן נשמעות מצויין גם בלי מגבר. אני אמנם שומע אותן מחוברות למגבר סטריאו, אבל יצא לי לבדוק אותן גם בחיבור ישיר לכרטיס או לאייפוד, והן נשמעות מעולה גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן לקנות בקילמובו, נראה לי הכי טוב שתבקש לשמוע אותן ואז תחליט מה מתאים לך (תביא איתך את סוג המוזיקה שאתה אוהב לשמוע כמובן). אני חושב שבדר"כ כלל יש להם דגמים להשמעה, ולי בכל אופן נתנו לבדוק את האוזניות לפני שקניתי אותן. סנהייזר היא בכל אופן חברה טובה וידועה, אז לא "תיפול" בכל מקרה, רק חשוב שהאוזניות יתאימו לטעם שלך ולצרכים שלך.

בציוד אודיו בסופו של דבר מי שקובע מה טוב לך ומה לא - זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...