אוברקלוק ל-P4 2.4B . התלבטויות , התיעצויות ובעיקר הרבה שאלות . - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל-P4 2.4B . התלבטויות , התיעצויות ובעיקר הרבה שאלות .

King Of Action

Recommended Posts

ציוד :

מעבד - P4 2.4B

לוח אם - GIGABYTE 8PE667 PRO .

זכרונות - OCZ 512 PC 2700 . (לא ידוע דגם מדוייק) .

קירור מקורי של אינטל על המעבד .

טמפרטורות : 45-46 (רגוע) . במאמץ הטמפרטורה לא ידועה אך אני חושב שהיא לא תעבור את ה-50 .

אז ככה אנשים המהירות העכשווית של המעבד היא : 3.09 GHZ .

שינויים בביוס :

DIMM OVERVOLTAGE CONTROL +0.2V - הכי גבוה שאפשר .

AGP OVERVOLTAGE CONTROL +0.3V - הכי גבוה שאפשר .

CPU VOLTAGE CONTROL 1.725V - זהו המתח הכי גבוה שיש (מתח נורמלי - 1.525) .

שאלות :

1. מה אתם אומרים על האוברקלוק ?

2. מה חוסם אותי מלהתקדם ?

3. אם אני אשים זכרונות TWINMOS 512 PC 3200)TMD-50D) אני אוכל להתקדם עוד ב-OC ?

4. שאלה כללית , מי יותר טוב בביצועים - BARTON 2500 + TWINMOS 512 PC 3200 או P4 3.9 GHZ + OCZ 512 2700 ?

5. האם זה מסוכן לעבוד בכאלו מתחים (+0.2 לזכרון , +0.3 ל-AGP ו-1.725 למעבד) ?

6. מה זה בדיוק אומר , AGP OVERVOLTAGE CONTROL ?

7. האם ניתן להגיע ל-OC יותר טוב בעזרת אחר למעבד ? אם כן , בבקשה ציינו איזה ועוד כמה מגהרצים אפשר להוסיף בעזרת הקירור החדש .

8. מה אתם אומרים על הטמפרטורות ? נורמליות ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.שאלות :

1. מה אתם אומרים על האוברקלוק ?

2. מה חוסם אותי מלהתקדם ?

3. אם אני אשים זכרונות TWINMOS 512 PC 3200)TMD-50D) אני אוכל להתקדם עוד ב-OC ?

4. שאלה כללית , מי יותר טוב בביצועים - BARTON 2500 + TWINMOS 512 PC 3200 או P4 3.9 GHZ + OCZ 512 2700 ?

5. האם זה מסוכן לעבוד בכאלו מתחים (+0.2 לזכרון , +0.3 ל-AGP ו-1.725 למעבד) ?

6. מה זה בדיוק אומר , AGP OVERVOLTAGE CONTROL ?

7. האם ניתן להגיע ל-OC יותר טוב בעזרת קירור אחר למעבד ? אם כן , בבקשה ציינו איזה קירור ועוד כמה מגהרצים אפשר להוסיף בעזרת הקירור החדש .

8. מה אתם אומרים על הטמפרטורות ? נורמליות ?

1. סבבה.

2. , מעבד, לוח, ספק, טמפרטורות... קשה לדעת.... נסה ותראה.

3. אם הזכרון הוא מה שמגביל אז כן.

4. P4 3.9GHZ ללא ספק, אם התכוונת ל-3.09 (כמו שלך) אני עדין נוטה לכיוון ה-P4. בגדול ההשוואה לא הוגנת כי אם תמהיר קצת את ה-BARTON הוא ישאיר אבק על ה-P4 הזה....

5. לזכרון לא נורא, למעבד לא נורא. ל-AGP לא נותן כלום... לא חושב שזה בריא.

6. מספק ל-SLOT (לא לכרטיס) מתח גבוה יותר.

7. שוב, אם הטמפרטורות מגבילות אותך אז כן. אחרת לא תעזור החלפה של הקירור. AX478 הוא טוב מאוד. אי אפשר לדעת בכמה תשפר את יכולת ההמהרה שלך ע"י החלפה של הקירור מהסיבות שציינתי קודם. (ובבקשה אל תשאל "ונניח שהטמפרטורות מגבילות אותי, כמה אז יעזור חדש?")

8. טמפרטורות סבירות. האינדיקציה הכי טובה להאם טמפרטורה היא נורמלית או לא היא מידת היציבות של המחשב. אם הוא לא מתרסק או מתאתחל ספונטנית מצידי שיראה שהוא על 120 מעלות (הוא לא כי אחרת הוא היה באמת מתרסק). בקיצור, האובססיה אחרי מספרים נמוכים היא מוגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סבבה.

2. , מעבד, לוח, ספק, טמפרטורות... קשה לדעת.... נסה ותראה.

3. אם הזכרון הוא מה שמגביל אז כן.

4. P4 3.9GHZ ללא ספק, אם התכוונת ל-3.09 (כמו שלך) אני עדין נוטה לכיוון ה-P4. בגדול ההשוואה לא הוגנת כי אם תמהיר קצת את ה-BARTON הוא ישאיר אבק על ה-P4 הזה....

5. לזכרון לא נורא, למעבד לא נורא. ל-AGP לא נותן כלום... לא חושב שזה בריא.

6. מספק ל-SLOT (לא לכרטיס) מתח גבוה יותר.

7. שוב, אם הטמפרטורות מגבילות אותך אז כן. אחרת לא תעזור החלפה של הקירור. AX478 הוא טוב מאוד. אי אפשר לדעת בכמה תשפר את יכולת ההמהרה שלך ע"י החלפה של הקירור מהסיבות שציינתי קודם. (ובבקשה אל תשאל "ונניח שהטמפרטורות מגבילות אותי, כמה אז יעזור חדש?")

8. טמפרטורות סבירות. האינדיקציה הכי טובה להאם טמפרטורה היא נורמלית או לא היא מידת היציבות של המחשב. אם הוא לא מתרסק או מתאתחל ספונטנית מצידי שיראה שהוא על 120 מעלות (הוא לא כי אחרת הוא היה באמת מתרסק). בקיצור, האובססיה אחרי מספרים נמוכים היא מוגזמת.

בקשר לסעיף 4 ...אכן התבלבלתי והתכוונתי ל-3.09 GHZ .

6. אממ...למה זה לא נותן ל-AGP כלום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה ממהיר את המעבד של = מעלה את ה FSB יחד איתו (עם ה FSB) עולה מהירות ה AGP וה PCI וה IDE כשאתה נועל אותם זאת אומרת שהמהירות של ה PCI AGP לא עולה (למרות שאתה מעלה את ה FSB), ולכן אין צורך בהוספת מתח ל AGP . אגב נועלים את ה AGP וה PCI בגלל שהם מפריעים לאוברקלוק כי נגיד הדיסק הקשיח פתאום קורס(בגלל FSB גבוה) או הכרטיס מסך וכשאתה נועל את ה AGP PCI דברים כאלה לא יפריעו לך לאוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה ממהיר את המעבד של = מעלה את ה FSB יחד איתו (עם ה FSB) עולה מהירות ה AGP וה PCI וה IDE כשאתה נועל אותם זאת אומרת שהמהירות של ה PCI AGP לא עולה (למרות שאתה מעלה את ה FSB), ולכן אין צורך בהוספת מתח ל AGP . אגב נועלים את ה AGP וה PCI בגלל שהם מפריעים לאוברקלוק כי נגיד הדיסק הקשיח פתאום קורס(בגלל FSB גבוה) או הכרטיס מסך וכשאתה נועל את ה AGP PCI דברים כאלה לא יפריעו לך לאוברקלוק.

אוקיי , הבנתי ...איך נועלים את ה-PCI/AGP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...