מוניות שירות מתחנה מרכזית ת"א, או "תעזרו לשוקו לחזור לאמא" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוניות שירות מתחנה מרכזית ת"א, או "תעזרו לשוקו לחזור לאמא"

שוקו

Recommended Posts

טוב אני צריך להגיע מחר מחיפה לקרית גת.

הרכבת החליטה שכל הרכבות מת"א דרומה מבוטלות עקב שיפוצים ולכן אני צריך למצוא איך אני מגיע בצורה מהירה הביתה.

בעקרון אני נוסע מחיפה לת"א, אני צריך לרדת באחת מהתחנות וללכת ברגל לתחנה מרכזית

1. באיזו תחנה אני יורד?

עכשיו, יש עומס בערב ובמקום לחכות לאוטובוס חשבתי על מונית שירות,

2. מאיפה הן יוצאות? ועד כמה זה נפוץ שאני אצליח לתפוס מונית שירות לכיוון ב"ש?

(יש קו מטרופולין חצי שעה אחרי שהרכבת שלי מגיעה לת"א, כדאי להתעסק עם המוניות שירות, או ללכת על בטוח-אוטובוס)

בתודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוניות נמצאות בקומה רביעית ביציאה של לוינסקי

אבל... כאחד שמסתובב שם הרבה, אני לא חושב שיש מוניות לבאר שבע

נראה לי שכדי לקחת אוטובוס. וגם פה לשים לב, יש ישיר ויש דרך אשקלון שזו נסיעה של 200000000 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מוניות לב"ש?? מעניין איך אני מגיע לב"ש כל שבוע... כנראה אני חולם שאני נוסע במונית שירות

בקיצור, המוניות נמצאות בקומת הרחוב של התחנה, אתה לא נכנס לתחנה עצמה הן עומדות בצד המזרחי שלה, לקרית גת ובאר שבע זה המוניות הכי דרומיות בשורה (שורה ארוכה מאוד שנוסעת לכל הארץ)

תיהיה מוכן כי יהיה עמוס מאוד (היה מ-א-ו-ד עמוס במוניות שירות ובאוטובוסים בפעם הקודמת שלא היו רכבות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו המון אנשים! המון

אם אתה הולך לנסות אוטוסובים תיהיה מוכן למרפקים

אם אתה הולך לנסות מוניות שירות תקווה שהם כבר הבינו שלא יהיו רכבות ביום חמישי והם מגייסים את כל מי שיש לו מונית שיסע דרומה

ד"א לגבי מוניות שירות, יכול להיות שיהיה סיכון שהן לא עוברות בגלל הלחץ בקרית גת (הנהגים מעדיפים יותר כסף שכולם נוסעים לב"ש), אם אתה לחוץ פשוט תגיד לו שיעצור לבצומת ואם הוא ממש מתעקש תשלם לו מחיר של ב"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יורד ב"תל אביב ההגנה", לפי זאת התחנה הקרובה לתחנת האוטובוסים המרכזית, 10 דקות הליכה.

אני נוסע מחר, שזה רביעי.

אני אגיד לו שיעצור בצומת מקסימום, אין לי הרבה הליכה משם, נקווה שיהיה יותר נורמאלי מהפעם שהיתה שביתת רכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...