לאיזה כרטיס מסך אפשר להשוות את הכרטיס שלי: - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה כרטיס מסך אפשר להשוות את הכרטיס שלי:

1

Recommended Posts

אני משחק בכל המשחקים על רזולוציה 1024* 768 32 ביט.

עריכה: המשחקים נראים מצויין והפעלתי את כל האפשרויות שאפשר להפעיל, אין תקיעות ועצירות במשחק.

אתה קורא לזה הגדרות מקסימום ? חחחחחחחחחחחח....LOL ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בפורום הודעת סטיקי (אחת שתמיד בראש הרשימה בפורום) שנקראת משהו כמו "הFAQ של פורום גראפיקה ותלת מימד" יש שם הרבה דברים שיכולים לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לזה הגדרות מקסימום ? חחחחחחחחחחחח....LOL ! :D

תסביר לי למה אתה קורא הגדרות מקסימום, זאת הרזולוציה שלי בסביבת , חשבתי שזאת הרזולוציה שכולם משתמשים בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי למה אתה קורא הגדרות מקסימום, זאת הרזולוציה שלי בסביבת , חשבתי שזאת הרזולוציה שכולם משתמשים בה?

הגדרות מקסימום במשחקים זה משהו כמו 1600X1200X32 ו-AA -AF כל הכי גבוה ...בשביל זה אתה צריך משהו כמו 9700 פרו לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בשביל זה צריך להיות טחון בכסף ןאיש משועמם מאוד.

עדיין לא הבנתי למה AA ןוAF עושים אותכם כל כך מאושרים... הכרטיס מסך שלי יכול לעמוד ברוב המשחקים עם כמה שיפורים שכאלו אבל אני סתם מתעצל לשים אותם כי זה ממש אבל ממש לא קריטי, משחק על HIGH עושה את שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בשביל זה צריך להיות טחון בכסף ןאיש משועמם מאוד.

עדיין לא הבנתי למה AA ןוAF עושים אותכם כל כך מאושרים... הכרטיס מסך שלי יכול לעמוד ברוב המשחקים עם כמה שיפורים שכאלו אבל אני סתם מתעצל לשים אותם כי זה ממש אבל ממש לא קריטי, משחק על HIGH עושה את שלו

עם AA AF המשחק נראה מדהים

באחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו משהו לי יש מסך 15 אינץ :P

ואני על 600\800 בווינדוז אחרת הכל קטן וב75 הרצים ומטה(600\800=100hz)

זה רזולוציה כזאת מעצבנת שהפירסומת ב hwzone מסתירה לי את הכפתורים(תנסו)

אין צורך לרחם עלי שבוע הבא אני קונה את ה 900p למי שלא יודע:19 אינץ 1200\1600=85hz מת על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו משהו לי יש מסך 15 אינץ :P

ואני על 600\800 בווינדוז אחרת הכל קטן וב75 הרצים ומטה(600\800=100hz)

זה רזולוציה כזאת מעצבנת שהפירסומת ב hwzone מסתירה לי את הכפתורים(תנסו)

אין צורך לרחם עלי שבוע הבא אני קונה את ה 900p למי שלא יודע:19 אינץ 1200\1600=85hz מת על זה.

אהממ...גם לי יש 15 אינצ' .

ואני הולך לקנות 9600 פרו ואת ה-VIEWSONIC P95F+ . אז אין צורך לרחם גם עליי . :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים נראים יותר טוב, אבל לAF לא תשים לב אלא אם ישימו לך תמונה אחת מול השניה בשביל שתשים לב, כמו ההשוואה שהיתה כאן של ה9800VS5900.

AA זה גם פיצ'ר נחמד אבל זה לא תמיד כזה משפיע, הרבה פעמים להעלות רזולוציה תייפה יותר מאשר שימוש בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...