מסך 22 אינצ במחיר של 1300 ש"ח עם חיבור של HDMI מיועד למשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 22 אינצ במחיר של 1300 ש"ח עם חיבור של HDMI מיועד למשחקים

SUB-ZIRO

Recommended Posts

וגם לשימושים רגילים

אני לא כל כך מבין גדול בHDMI אבל יש לי את החיבור הזה בכרטיס המסך ואם כבר הייתי רוצה לנצל את המחבר הזה כי לפי מה שקראתי המחבר הזה הוא עדיף על DVI

הכרטיס המסך שלי הוא

SPARKLE GeForce 9800GTX+ 512MB PCI-E+HDMI

אם זה קשור אז המפרט הוא

לוח אם גיגה בייט X48DSL

זיכרון 4גיגה בייט של חברת במהירות 800 מגה הרץ

מעבד Q9300

תודה רבה מראש לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש הבדל אבל רק בסאונד.

HDMI מסוגל להעביר 7 ערוצים כשDVI לא מעביר סאונד בכלל,

אבל בין כה למסך מחשב יש רק 2 רמקולים ככה שגם עם וגם עם כבל רגיל תקבל בערך את אותה האיכות.

איזה מסך יש לך כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא מתאים למשחקים כבדים?

העניין שאני רוצה לקנות מסך ולהיות איתו כמה שנים טובות ושיתאים לצרכים שלי

נ.ב. ראיתי שהוא עם 5MS יש כאילו עם 2MS ? או שזה לא כל כך נורא פשוט הידע שלי המסכים LCD הוא ממש ממש לא טוב ואין לי שמץ של מושג על כל המאפיינים שצריכים להסתכל עליהם כשקונים מסך

ותודה על העזרה אם יש משהוא עם אותם מאפיינים רק יותר חזק אני אשמח לשמוע אני בכלל רציתי ללכת על הASUS בדגם MW221C מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא מתאים למשחקים כבדים?

אין כזה דבר "מסך מתאים למשחקים כבדים" או "לא מתאים". משחקים לא מכבידים על המסך יותר מאשר סרט או פלאש או סתם תמונת רקע של שולחן העבודה.

העניין שאני רוצה לקנות מסך ולהיות איתו כמה שנים טובות ושיתאים לצרכים שלי

הצרכים שלך הם רגילים לחלוטין, כל מסך יתאים. אגב, HDMI לא נותן לך שום יתרון, אלא אם כן אתה מתכוון להשתמש במסך בתור טלוויזיה, ולחבר אליו נגן / סטרימר / משהו. כי כפי שנאמר, השוני רק בזה ש- להבדיל מ-DVI מעביר אודיו, ואודיו אתה גם ככה תחבר לרמקולים חיצוניים / .

נ.ב. ראיתי שהוא עם 5MS יש כאילו עם 2MS ? או שזה לא כל כך נורא פשוט הידע שלי המסכים LCD הוא ממש ממש לא טוב ואין לי שמץ של מושג על כל המאפיינים שצריכים להסתכל עליהם כשקונים מסך

יש גם כאלה עם 2MS. זה לא עקרוני.

באופן כללי, אם אתה רוצה להעלות את הידע שלך במסכים בצורה ניכרת, יש מדריך מצוין בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP תודה רבה על העזרה אני לא שמתי לב שיש מדריך של מסכים בסטיקי ואני כבר קורא אותו בכל אופן אשמח מאוד לעצה שלך בהתחשב למה שאמרת שHDMI לא משנה כאן מה עדיף יותר (עם חיבור DVI כמובן)

ASUS בדגם MW221C או CHIMEI 222H

אני לא מתכון לחבר כרטיסים וכו' למסך את זה יש לי כבר במחשב וכן אני לא רוצה להפוך את המסך לטלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז ה - CHIMEI יהיה מעט עדיף בגלל ארגונומיה עדיפה למרות שלמשחקים הרבה אוהבים מסך GLOSSY כמו האסוס.

הייתי הולך על 2243BW במקומם כי הוא עולה 200-250 ש"ח פחות ולא נופל מהם כמעט בכלום (אותה ארגונומיה כמו ב - 222H).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אשמח לעוד המלצות שלכם אני פשוט מבולבל כי האגרונומיה לא כל כך חשובה לי אני הולך להניח את המסך על השולחן ותו לא אבל מאידך אם אני מקבל עם המסך גם קורא כרטיסים ( שאת זה ממילא רציתי לקנות) הרי זה משובח בכל אופן מבחינת צפיה במסך אם במשחקים אם בסרטים מה עדיף וגם העניין שאני מסתכל על העתיד שאם אני ארצה לחבר פלייסטיישין וכו' אני אוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה גם קורא כרטיסים הCHIMEI 222H יהיה מושלם בשבילך כי הוא מגיע עם אחד כזה בתוך המסך.

וכן, תוכל לחבר לCHIMEI קונסולת משחק דרך או דרך אחד החיבורים האחרים שיש בו (מומלץ דרך אם יש בקונסולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...