טבילה במקווה לגברים. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טבילה במקווה לגברים.

pain_killer12

Recommended Posts

רגע אז בסוף הוא מקבל כרטיס אדום ויוצא מהמשחק?

מותר לו לצבור שלוש אזהרות , בשלישית אלוהים נותן לו באן מחיי העולם הבא ;D

אבל אפשר לבוא לעולם הזה עוד פעם , ולפתוח משתמש חדש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה לרדת לעולם הזה?

מגן העדן...

או מהגיהנום, תלוי איפה כל אחד מהם ממוקם...

לפי דעתי הם ממקומים רק במוחות של האנשים... כי שום דבר מכל זה לא באמת קיים...

דרך אגב, מי זוכה לגלגול נוסף? מקיימי המצוות או לא?

כי אם זה לא מקיימי המצוות, אז איפה בדיוק העונש על זה שהם לא קיימו מצוות?

ובסופו של דבר כל הדת הזאת טיפשית, כי אדם שלא נולד למשפחה יהודית, לפי התורה לא יוכל להגיע לגן עדן...

מה הוא אשם? ובמיוחד מה הוא אשם אם הוא גר בחור בלי אמצעי תקשורת, או הכרה של דתות אחרות חוץ משלו? זה דן אותו אוטומטית לגיהנום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אוי כמה שטויות לא פלא שאדם מגיע לחוסר אמונה.

יש נושא דת -ואמונה .

אין קשר אדם דתי חרדי חילוני או גוי - יצא לי לראות פעם שלרדת לעולם הזה זה יותר גרוע מהגהנום [שהרי גהינום זה לא מושג כמו שלמדתם בגן לא קשה לעשות חיפוש בגוגל ולהתחיל ללמוד] מה גם שגהנום זה עוד מקום טוב יש כאלה שלשם לא נכנסים.

המשפט למעלה זה משפט צדק.

גוי גם יש לו חלק בגן-עדן [לא ידעתם שגן ועדן זה שתי מקמות שונים נכון?]

לגוי יש שבעה מצוות אם מקיים אותן יש לו חלקה [גן-עדן ויש גם עולם הבא ] בקיצר מי שרוצה ללמוד אפשר הכל בלחיצה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם שלא מאמין בדת יהדות...

אז לא יקיים מצוות מסויימות הקיימות בדת.

אין בעיה שיאמין באלוהים כלשהו, אבל הוא יקיים את המצוות על פי הדת שלו.

לכן אדם שלא מקיים את המצוות על פי הדת היהודית, לא יוכל להגיע לאותו מקום כמו אדם יהודי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סיבה לשאול שם...

כבר הכרתי מספיק דתיים ודתיות בחיים שלי שלא ידעו לענות לי על שאלות, ותמיד הפנו אותי לרב שלהם...

מצד שני, גם בתקופת הבר מצווה שהייתה לפני עשור+ שאלתי אם הרב שאלות, וגם הוא לא ידע לענות...

אז מה הטעם לשאול אנשים בורים, שאינם ממומחי הדת, ואינם יודעים לענות לשאלות מסויימות?

ולסיכום, כי אין טעם שאמשיך לחפור בדיון הזה, במיוחד שזה לא נוגע לשאלה המקורית.

הדתיים האמיתיים הם הקראים, אשר מקיימים את חוקי התורה לפי מה שכתוב שם באמת, ולא לפי רבנים ו"חכמים" שהחליטו שמשהו לא מתאים להם, אז הוא אסור, ומה שכן מתאים להם הוא מותר.

בסופו של דבר, הם יאשרו לרבנים לבצע מעשים מגונים אצל מי שבא לבקר אותם, אחרי הכל זה מתאים לחלקם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמעתי ממקור מוסמך ש21 ימי טהרה וטבילה במקווה + אמונה שלמה שאדם הולך להשתנות אכן יחזקו את האשליה שיש שינוי.

שמעתי גם שאדם שמאמין שאם הוא מתרכז אז הוא בריכוז באמת מרוכז.

אשרי המאמין... אפשר למכור לו הכל.

מישהו רוצה קמע מיוחד במיוחד במחיר מיוחד שמביא כל טוב ומה לא ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סיבה לשאול שם...

כבר הכרתי מספיק דתיים ודתיות בחיים שלי שלא ידעו לענות לי על שאלות, ותמיד הפנו אותי לרב שלהם...

מצד שני, גם בתקופת הבר מצווה שהייתה לפני עשור+ שאלתי אם הרב שאלות, וגם הוא לא ידע לענות...

אז מה הטעם לשאול אנשים בורים, שאינם ממומחי הדת, ואינם יודעים לענות לשאלות מסויימות?

ולסיכום, כי אין טעם שאמשיך לחפור בדיון הזה, במיוחד שזה לא נוגע לשאלה המקורית.

הדתיים האמיתיים הם הקראים, אשר מקיימים את חוקי התורה לפי מה שכתוב שם באמת, ולא לפי רבנים ו"חכמים" שהחליטו שמשהו לא מתאים להם, אז הוא אסור, ומה שכן מתאים להם הוא מותר.

בסופו של דבר, הם יאשרו לרבנים לבצע מעשים מגונים אצל מי שבא לבקר אותם, אחרי הכל זה מתאים לחלקם...

כוונתי היית שאני ישיב לך שם [ידעתי שיש לי עסק עם ליצן]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pain_killer12 :

אם אתה אדם מאמין ובא לך לעשות לדוגמא הנחת תפילין -אז תעשה כי כל מצווה ומצווה זה בפני עצמה- לא טוב לומר אם אני כבר לא שומר אז אני כבר לא יעשה כלום,זה טעות.

קח דוגמא אדם שלא שומר שבת- יום אחד החליט שברצונו לשמור את השבת וכך היה ... רק שבחצי הימימה של השבת הוא אינו הצליח להתאפק והדליק לעצמו סיגריה :hat:[מה עובר כמעט לכל אדם בראש? אם כבר הדלקתי סיגריה אז אני החלל כבר את כל השבת- זה טעות, תמשיך לשמור עדיין את השבת כי כל מצווה וכל עבירה זה לעצמה אם הדלקת סיגריה פעם אחת זה עבירה אחת ולכן אם תמשיך לחלל את השבת על כל חילול מצטבר עוד עבירה ועוד עבירה.]

לכן אם יש דברים שאתה יכול לעשות- תעשה.

לגבי שאלתך הבנתי אותה [אני מבין שבכלליות אתה נוגע בחברה כי אינך שומר נגיעה- אבל ב21 יום במקווה טהרה אתה רוצה לדעת אם אפשר לגעת שזה לא מבטל את ה21 יום טהרה] קודדם כל תסביר מאיפה לך ומי אמר 21 יום?

עברתי תקופה לא קלה בזמן האחרון, והתקרבתי יותר לדת וזה (לפי דעתי) שיפר את מצבי הנפשי והחומרי רבות.

מאז ומעולם האמנתי באלוהים, אך גדלתי בבית חילוני. כשמו כן הוא.

בכל מקרה, תפילין אני מניח בכל יום (אמנם לא מתפלל שחרית כי אין לי כל כך מניין בבית) אך אומר את התפילה הקצרה.

הלכתי לרב שהמשפחה המורחבת נוהגת להיוועץ בו בנושאים שונים.

נכנסתי אליו, הוא דיבר איתי על מה שקורה איתי ונתן מספר דברים שכדאי לעשותם כגון- מקווה, תיקון הכללי ועוד.

הבנת אותי בדיוק. 21 יום עליי לטבול במקווה, וכן בחיי הרגילים אני נמצא עם חברתי ונוגע בה, אז זו בעצם השאלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחשוב שנגיעה בחברה שלך זה טומאה זה חטא נגד אלוהים חברה שלך ועצמך.

הכל בראש וצר לי שאתה מעצב את תפיסת המציאות שלך בצורה שגורמת לעיוות המציאות.

לאהוב זה לא חטא, ומגע לא צריך להיות דבר טמא.

אם יש משהו טמא זה הגישה שלך לנושא שטומאה ע"י אנשים שלא יודעים לשים פרופורציות בחיים ולוקחים דברים רחוק מדי.

כנראה שאתה פתחתה את הדלת למחשבות שאתה לא בסדר ועכשיו אתה נותן לאנשים שחייהם סובבים סביב תחושת הלא בסדר ונגררים לעבודה בלתי פוסקת כדי להילחם בדברים שהם בעצמם מחזקים באופן מוגזם ע"י אותה מלחמה שהם מחריפים ללא סיבה, להיכנס לך לנשמה ולזרוק את כל מה שלא בסדר בם!.

החוכמה האמיתית בחיים היא לא לחיות את החיים סביב מה לא צריך לעשות, אלה איך כן כדאי ונכון לחיות את החיים.

אם תבדוק טוב בנשמה שלך אולי תגלה שהעולם יותר פשוט ממה שנדמה לך ועדיף לא לחפש להעמיס דברים שאינם נחוצים.

תהיה טוב לעצמך ותלמד לאהוב את עצמך ואחרים, ורק אז תשיג את מה שכולם מחפשים.

אושר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...