מועניין לקנות מסך חדש 17" CRT. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מועניין לקנות מסך חדש 17" CRT.

1

Recommended Posts

הרזולציה שאני אשתמש בה היא 1024 על 768 ואולי רזולציה אחת יותר.

אני לא צריך מסך שתומך לי ברזולוציות יותר מאלה כי זה מיותר ואני לא אשתמש בזה.

התקציב שלי הוא עד 1200 אז תתנו רעיונות כי אין לי צורך במסך יקר שתומך במלא רזלוציות שלא יהיה לי שימוש בהם לעולם, או שכן?

טוב תנו תדעה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTX PR705F

יש לי בדיוק את המסך הזה .

מסך מעולה , עם רזולוציה של עד 1200 על 1600 .

מסך מומלץ [=

אם כבר יש דיון , אז נשאל כאן :0~

אני רוצה לקנות מסך 19" , שיתמוך ברזולוציה גבוהה ( 1200 על 1600 ) , ושיוכל להתחבר בצורה דיגיטלית .

התקציב שלי עומד על 2000 שקל , למרות שזול עדיף P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את המסך הזה .

מסך מעולה , עם רזולוציה של עד 1200 על 1600 .

מסך מומלץ [=

אם כבר יש דיון , אז נשאל כאן :0~

אני רוצה לקנות מסך 19" , שיתמוך ברזולוציה גבוהה ( 1200 על 1600 ) , ושיוכל להתחבר בצורה דיגיטלית .

התקציב שלי עומד על 2000 שקל , למרות שזול עדיף P:

VIEWSONIC P95F+ . אבל אני לא יודע אם יש לו יציאה דיגיטלית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTX PR960F 8)

אם הכוונה באומרך "חיבור דיגיטלי" ל DVI, אז אין מסכים כאלה בארץ (CRT), לפחות לא כאלה שאני מכיר.

מה שכן, ל PR960F יש 5 מחברי BNC בנוסף למחבר ה D-SUB הרגיל, מה שמאפשר הפרדת צבעים וחדות ברמה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTX PR960F 8)

אם הכוונה באומרך "חיבור דיגיטלי" ל DVI, אז אין מסכים כאלה בארץ (CRT), לפחות לא כאלה שאני מכיר.

מה שכן, ל PR960F יש 5 מחברי BNC בנוסף למחבר ה D-SUB הרגיל, מה שמאפשר הפרדת צבעים וחדות ברמה גבוהה יותר.

אתה חושב שה-CTX PR960F יותר איכותי מה-P95F+ באיכות תמונה וחדות וכל זה ? (לא מדבר על ביצועים - רזולציות וקצבי רענון וכדומה) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTX PR960F 8)

נתחיל בזה , שאני לא מבין כלום ממה שהרגע אמרת -_-

יש לי R9700 Pro , ויש לו יציאה דיגיטלית . אמרו לי שחיבור מסך ליציאה הזו , יגרום לתצוגה הרבה יותר חדה בלה בלה בלה .

אז אל תכתוב לי על מחברים , כי אני לא מבין בזה כלום :0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה , שאני לא מבין כלום ממה שהרגע אמרת -_-

יש לי R9700 Pro , ויש לו יציאה דיגיטלית . אמרו לי שחיבור מסך ליציאה הזו , יגרום לתצוגה הרבה יותר חדה בלה בלה בלה .

אז אל תכתוב לי על מחברים , כי אני לא מבין בזה כלום :0

1. כמעט לכל כרטיס מסך שמוכרים היום יש יצאה דיגיטלית ככה שהכרטיס מסך שלך הוא לא מיוחד . :)

2. כעקרון יציאה דיגיטלית נועדה בכלל למסכי LCD ולא למסכי CRT אבל אפשר בעזרת מתאם לחבר למסך CRT (שאין לו יציאה דיגיטלית) את היציאה הדיגיטלית בכרטיס מסך . לפי מיטב הבנתי לא יהיה שום שיפור באיכות תמונה וחדות וכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמעט לכל כרטיס מסך שמוכרים היום יש יצאה דיגיטלית ככה שהכרטיס מסך שלך הוא לא מיוחד . :)

2. כעקרון יציאה דיגיטלית נועדה בכלל למסכי LCD ולא למסכי CRT אבל אפשר בעזרת מתאם לחבר למסך CRT (שאין לו יציאה דיגיטלית) את היציאה הדיגיטלית בכרטיס מסך . לפי מיטב הבנתי לא יהיה שום שיפור באיכות תמונה וחדות וכל זה.

1. היי ! הכרטיס מאוד מיוחד , כי הוא ... שלי ! :)

2. מישהו הזכיר CRT ? אני ביקשתי מסך .. בכל מקרה , אם הולכים על LCD , 19" יעלה לי כמו בית , ואני לא רוצה לקחת משכנתא על מסך . כמה יעלה מסך 17" LCD , שיתמוך ברזולוציה 1200*1600 ( מאוד נוח לעבודות עיצוב ותלת מימד :) ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...