סוף טוב הכל טוב ותודה ל PCHardware - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף טוב הכל טוב ותודה ל PCHardware

mrraz

Recommended Posts

כשאני יהיה גדול אולי אני יספק ספקים וזה היה ההמלצות שלי..

1 HEC

2 Eneramax

3 Antec

4 something else

5 ג'נרי ...

LOL

HEC עוקפים את כולם, אתה עושה צחוק?

אני מודה ש HEC מצויינים אבל בשום פנים הם לא עוברים את . את Eneramax אולי אבל בחיים.

אני הייתי אומר:

1 Antec

2 Eneramax

3 HEC

4 something else

5 ג'נרי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרשימה היא ככה :

1.ANTEC עם סדרת ה-TP הבלתי מעורערים , מתחים הכי יציבים , ומעגלים מוקדשים לכל מתח !

2. HEC , טובים כמו ENERMAX ועולים חצי מחיר !!! לדוגמא ה-300HEC וה-350ENERMAX יש ביניהם הבדל של 5W לטובת האנרמקס שעולה פי 2 !!!

3.ENERMAX....

4.כל השאר

זה לארץ !

בחול יש עוד חברות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני האלכסים מ PCH באמת סבבה, הטכנאי גבר, את אלכס המנהל לא פגשתי עדיין אבל דיברתי איתו בICQ והוא גם אחלה :)

ד"א ENERMAX אחלה, אני אישית שרפתי אחד (לא יודע איך, באמת שלא, יצא להם אחד דפוק כנראה) אבל למזלי הוא לא לקח איתו קורבנות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לנצל את הבמה ולהודות לטכנאי אלכס מ-PCH שעזר לי והחזיר אותי לכשירות מלאה.

וכמובן ל PCHardware על השירות טוב.

אני כבר מחכה 20 יום למחשב שלי שמתעכב בגלל הכרטיס מסך שהיה חסר.. כל הזמן אני מתקשר והם אומרים לי לדבר עם אלכס באיי סי קיו, אך הוא ממשיך להתעלם ממני (לא, הוא לא OFFLINE\NA\AWAY) אני מדבר על זה שהוא מתעלם גם כשהוא אונליין.

ב-PCH אמרו שעד שאין תשובה מאלכס לא יוכלו לספק לי את הכרטיס מסך, מה שאומר שאלכס מתעלם ממני ועד שהוא לא עונה לי אני לא מקבל את המחשב. מחר (יום א') אני אתקשר ל-PCH ונראה מה יש להם להגיד בנושא.

(דרך אגב, אני לא יודע אם האלכס שבאיי סי קיו זה המנהל או הטכנאי, אבל זה לא משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי העסק בנוי ככה

יש אלכס הטכנאי שהוא אדם נפלא ונותן שירות טוב מאוד

יש אלכס מנהל האתר באינטרנט שהוא אדם נעדר (כשאתה צריך אותו)

יש ליאוניד שהוא מנהל החנות וכנראה גם הבעלים (הוא אף פעם לא נמצא בגלל כל מיני ארועים משמחים שקורים לו אבל אם משאירים הודעה הוא משתדל לחזור וזו נקודת זכות גדולה לטובתו)

ויש עוד טכנאי, 2 מוכרים ו2 פקידות (אחת בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה לחכות עוד? חסר רק הכרטיס מסך.. כבר 10 ימים.. ואמרו שאפשר לאשר את ההזמנה של ה- 9800 רק באישור של אלכס, והוא פשוט לא מוכן לענות לי, ואין לו סיבה לא לענות.

מחר אני אתקשר לברר מה קורה, ואם לא יהיה להם תשובה אני אתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא דיבר עם היבואן והכרטיסים בדרך לפה.. הוא גם אמר שאם לא הוא לא יצא בהפסד אז הוא יתן לי את ה-9800 במחיר של ה-9700 אפילו אם לא יהיה לו רווח, העיקר שלא יהיה לא הפסד.

ואם הוא כן יצא בהפסד, אז הוא יוסיף לי 100-200 ש"ח וזה בסדר מבחינתי, אך רק אם זה יהיה הכרחי.

aleX ownZ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...