חתולים לא אמורים לתפוס יונים ?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתולים לא אמורים לתפוס יונים ?!

jacko_il

Recommended Posts

אבל פה ושם יש יוצאי דופן...

אגב אם הוכח שזאת חתולה אז הדבר פשוט לאללה! היא כמו כל אישה חשבה איך הארוחה הזאת תפגע לה בצורה ולבסוף היא החליטה שכך או כך היא בכל זאת תשמין...

:lol: :lol: יש מצב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא.

אם לחתול יש ביצים, הוא זכר, אחרת מדובר בנקבה, לא יותר ולא פחות.

כל הכבוד שאתה יודע את ההגדרה היבשה, אך נדיר מאוד למצוא זכר בעל פרווה עם שלושה צבעים ומעלה. מתוך ויקיפדיה:

"ככלל, רוב מוחלט (99.5%) של החתולים שפרוותם בעלת שלושה צבעים, הם ממין נקבה. חריגים יכולים להתאפשר רק אצל זכרים הלוקים בתסמונת קליינפלטר (תסמונת XXY)."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא נראה כמו ניסיון ציד רגיל של כל חתול.

תמיד שאני רואה חתולים שבונים על חבורה של ציפורים כארוחה הבאה, הם תמד יושבים בצד לא מעט זמן לפני שהם תוקפים. החתול הזה כנראה לקח את זה רחוק מדי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים לא אמורים לעשות כלום אלא אם מתחשק להם.

השילוב המוכר בשם TRI COLOR הוא שחור/גי'נג'י/לבן או שחור/חום בהיר/לבן . לא מדובר בפס שחור על גב ג'ינג'י אלא בעירוב כתמים של צבעים על כל הגוף. השילוב הזה מסיבות גנטיות מופיע 99 אחוז אצל נקבות ולא אצל זכרים, אלא אם יש לזכר תסמונת גנטית מסוימת.

החתולה בתמונה מורגלת באספקת קבועה ולא רואה ביונה פוטנציאלי. זו התנהגות מוכרת ורגילה אצל חתולים שמזונם בשפע, במיוחד אם כשהיתה גורה קטנה לא למדה לצוד יונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים לא אמורים לעשות כלום אלא אם מתחשק להם.

השילוב המוכר בשם TRI COLOR הוא שחור/גי'נג'י/לבן או שחור/חום בהיר/לבן . לא מדובר בפס שחור על גב ג'ינג'י אלא בעירוב כתמים של צבעים על כל הגוף. השילוב הזה מסיבות גנטיות מופיע 99 אחוז אצל נקבות ולא אצל זכרים, אלא אם יש לזכר תסמונת גנטית מסוימת.

החתולה בתמונה מורגלת באספקת קבועה ולא רואה ביונה פוטנציאלי. זו התנהגות מוכרת ורגילה אצל חתולים שמזונם בשפע, במיוחד אם כשהיתה גורה קטנה לא למדה לצוד יונים.

מפיך זה נישמע יותר עוצמתי... מי אם לא חתול מבין בדברים כאלה? (בצחוק כמובן)

יש מצב ולחתולה היו לאגים?

אגב אם כבר נימצאה בפורום חבורת משועממים הבה וניתן לחתולה שם!

אני מציע לפותח הדיון לפתוח סקר! (אל דאגה אני מהדיון על FXP... זה עובר לי מהר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר לי בזמנו שאי אפשר להגיש ביוטופ על חתול כי אין שום קשר בין ההתנהגות של החתולים של היום לדפוסי ההתנהגות שלהם

בכל ההיסטוריה. חתולים אמורים להיו טורפים אבל במאה האחרונה הם הפכו למלקטי שאריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתולים שלי (יש לי שניים בבית) בכלל לא יודעים שיש דבר כזה העולם החיצוני. הם ישנים כל היום וקמים מדי פעם לאכול משהו.. כל היום כמו איזה שני ג'ובניקים, מגולגלים בתנוחת בייגלה על איזה מיטה בבית..

*דרך אגב, יש שמועה שלחתולה המצולמת יש כבר שם לא רשמי - "מותק". לא יודע למה ומי קרא לה ככה.. אבל זה המצב כרגע..

אני מבטיח שאם יהיו הצעות יותר מעניינות אני אעביר אותן לאנשים שיכולים לשנות דברים מהסוג הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

אם לחתול יש ביצים, הוא זכר, אחרת מדובר בנקבה, לא יותר ולא פחות.

מסתובב לנו פה בשכונה חתול ג'ינג'י עם פסים לבנים ופס שחור על הגב ובברור ראיתי אצלו ענבים! (שפה נאותה כה?)

שניכם לחתימה... אויי נקרעתי פה איזה עשר דקות (במיוחד מהשני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לתפוס יונה בלי חפץ כלשהו או מלכודת מתוחכמת כלשהי(בקיצור עם מוח של חתול) ....זה קשה מאוד.

כנראה שהחתולים מעדיפים לא להתאמץ ולסרוק פחי אשפה..

אתה לא אמיתי, נכון?

איך אפשר להשוות זריזות ומהירות של חתול לבן אדם ? ובין המיומנות שחתול רוכש בצעירותו מאמו לבין החוסר ידע בכלל של האדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון לכל החתולים הביתיים..

אחד מהחתולים שלי מהיר כמו שד, הוא קופץ כמו משוגע ורץ אחרי זבובים ומה שמצחיק זה שבסוף הוא גם תופס אותם..

דרך אגב, כבר ראיתי עוד משהו מצחיק - חבורה של חתולים וקיפוד אחד מתקבצים ואוכלים ביחד.. זה בכלל הזוי.

בפעם הבאה אם אני אראה את זה - אני אעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...