חתולים לא אמורים לתפוס יונים ?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתולים לא אמורים לתפוס יונים ?!

jacko_il

Recommended Posts

חתול מטומטם שתפסתי מתחת לבית שלי. פשוט עומד חצי מטר מיונה ובוהה בה בלי לעשות כלום. אחרי איזה שתי דקות החלטתי לצלם אותו.

אם לא הייתי עושה לו רעש, אני חושב שהוא היה ממשיך לעמוד שם עד היום. אותי זה הצחיק, תנו בתגובות - אפשר גם ב ..

ביי

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהוא קצת פחד ממנה.... בגלל זה הוא לא קפץ עלייה

ורק שהיא ברחה הוא קיבל אומץ וניסה לתפוס אותה ..

מה שיותר מדהים זה שהוא עמד פחות מ30 ס''מ ממנה ולא זז

והיא גם לא זזה...

אכן נדיר חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתול לא שמן.

מדובר בחתולה בהריון מתקדם, אם היית בחודש התשיעי גם אתה לא היית שש לרוץ אחרי יונים.

איך הבחנתה שזאת חתולה?

לי ניראה שהחתול/ה הזה פשוט חיכה שהזכרון שלו יגיע למצב RESET ושהזכרון בו הוא אכל ימחק...

או שהוא קרא ספר של ארון זריף וניסה להפנט את היונה ואז לחלוק את הארוחה עם חברו האפור שישב ליד...

או שהוא פשוט NOOB שעבר שיעור.. כה תיראו איך החתול השני מכתיב לו מה לעשות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לחתול יש פרווה בעלת יותר משניים/שלושה צבעים (לא זוכר בדיוק), מדובר בנקבה.

מסתובב לנו פה בשכונה חתול ג'ינג'י עם פסים לבנים ופס שחור על הגב ובברור ראיתי אצלו ענבים! (שפה נאותה כה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy צודק, זאת חתולה. איך אני יודע ? כי אמא שלי לקחה אותה לעיקור.. והיא לא בהריון - היא סתם שמנה כי אבא שלי נותן לחתולים שם אוכל. (זה ליד החנות שלו).

ואכן, כל חתול (יותר נכון חתולה) שיש לה שלוש צבעים היא חתולה. לא שלוש גוונים - שלוש צבעים.

*F/A-18 , וואלה לא חשבתי על זה.. :kopfpatsch:

ערכתי את זה לאנגלית, ככה זה יותר "בינלאומי"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy צודק, זאת חתולה. איך אני יודע ? כי אמא שלי לקחה אותה לעיקור.. והיא לא בהריון - היא סתם שמנה כי אבא שלי נותן לחתולים שם אוכל. (זה ליד החנות שלו).

ואכן, כל חתול (יותר נכון חתולה) שיש לה שלוש צבעים היא חתולה. לא שלוש גוונים - שלוש צבעים.

*F/A-18 , וואלה לא חשבתי על זה.. :kopfpatsch:

ערכתי את זה לאנגלית, ככה זה יותר "בינלאומי"..

אבל פה ושם יש יוצאי דופן...

אגב אם הוכח שזאת חתולה אז הדבר פשוט לאללה! היא כמו כל אישה חשבה איך הארוחה הזאת תפגע לה בצורה ולבסוף היא החליטה שכך או כך היא בכל זאת תשמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...