צריך עזרה במציעת מידע על רכב מסויים THE VENOM - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במציעת מידע על רכב מסויים THE VENOM

iakovl

Recommended Posts

1. מפיסטו הלינק שלך הוא למידע על וייפר רגיל

2. יש משהו שאתם לא מבינים יש Dodge Viper Venom שהיא פשוט גרסא של הווייפר ויש Venom שהיא ווייפר שחברא נפרדת ועצמאית מקליפורניה משנה את רוב הדברים החשובים ( מנוע, תמסורת....) ויוצרת מכונית משודרגת Venom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויפר המדוברת שהגיע לארץ הייתה בגרסת GTS והנוכחות שלה הסתמה בנוכחות של כחודשיים במחסני המכס בחיפה ובקשר לונום אז ככה קיימות 2 גרסאות ה TT800 וה500 ה TT מסמל מנוע מצוייד ב twin turbo הספק שלה 830 כ"ס שמהם יורדים לגלגים 725 ה600 זוהי ויפר רגילה עם מעט שיפורי מנוע ושיפורי השילדה ושיפורי האחיזה של ה VTT הונום היא על בסיס ויפר והשינויים מויפר לונום מבוצעים בסדנאות האנסי כפי ששגיא ציין היא מאיצה ממנוחה ל 100קמ"ש ב 2.7 שניות עם צמיגי כביש תקניים מהירות השיא שלה היא 378 קמ"ש ואפשר לטגן ביצים על המפלטים שלה היא מגיעה רק בתצורת גג קשיח ישנן גם טענות שהיא מגיעה ל 2.4 בהאצה ל 100 ואף יורדת מזה עם צמיגי Thompson E.T. שהם צמיגי סליק ז"א צמיגים ללא תעלות ניקוז המים שיש בצמיגי כביש (אישית לא הייתי מסתכן לנסוע עם צימיגים כאלו בכביש - טיפת מים על הכביש ותגיד ביי ביי עולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי המטומטם שניסה להעלות וויפר על הכבישים בארץ? המפלצת הזאת לא מסוגלת לעבור פסי האטה בגרוש. כל פאק קטן בכבישים בארץ (ויש מיליונים כאלה) יגרום למפגש מצער של המנוע עם הכביש מלמטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי עשית זאת?

אני יודע שיש רק וייפר אחת בארץ

אני לא חושב שהיא ונום

זה לא היה בארץ ,זה היה בלוס אנגלס

רכב של אבא של בן דוד שלי

חולה מכוניות ועשיר מאד (שילוב מעולה)

יש להם איזה 19 מכוניות וזה אחד מהם

אני צריך לחפש את התמונות שצילמתי שם

אם אני ימצא אני יעלה לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי המטומטם שניסה להעלות וויפר על הכבישים בארץ? המפלצת הזאת לא מסוגלת לעבור פסי האטה בגרוש. כל פאק קטן בכבישים בארץ (ויש מיליונים כאלה) יגרום למפגש מצער של המנוע עם הכביש מלמטה.

מישה, אם אתה היית יכול, אתה היית הראשון שמעלה אוטו כזה על כבישי ... אז שששששששששששששששששששששש (ברוסית צחה).

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...