הצעת חוק: איסור מכירת סיגריות ו/או נרגילות לבני נוער. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: איסור מכירת סיגריות ו/או נרגילות לבני נוער.

Vega

Recommended Posts

אני גר בהוד השרון ואני מעשן נרגילה מגיל 9 בערך...

זה הדבר הכי נפוץ פה בערך לכל ילד מגיל 10 יש פה נרגילה!

ומוכרים אלכוהול אצלי בסופר חופשי...

לא יודע לגבי סופרים אבל המצב די דומה פה ברעננה עם פיצוציות (ויש פול כאלה בכל חור). מעניין שדווקא בשרון זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון שאתה מכור לזה... כל הדברים שתיארת אפשר להגיד על סיגריות ועל כל דבר ממכר. ככה חושב ומרגיש כל מכור.

אז צא מהאשליות שלך.

על סיגריה אפשר להגיד שיש לה ריח וטעם נהדר? ::)

לא נראה לי... אני אף פעם לא נתקלתי במישהו שמכור לסיגריה, שאומר שיש לזה ריח וטעם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכרמיאל יש סופרים שאוכפים את החוק הזה, אז כל הכבוד להם כי בחיפה עוד לא נתקלתי בכזה דבר.

פה בחיפה נכנסים לסופר, לוקחים שישית בירה, משלמים בקופה ושלום עליכם, לא תעודת זהות ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם בכרמיאל יש סופרים שאוכפים את החוק הזה, אז כל הכבוד להם כי בחיפה עוד לא נתקלתי בכזה דבר.

פה בחיפה נכנסים לסופר, לוקחים שישית בירה, משלמים בקופה ושלום עליכם, לא תעודת זהות ולא כלום.

אחותי דואגת לבקש תעודת זהות ממי שנראה לה קטין (היא גרה ועובדת בחיפה באיזה פאב או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אנחנו הלכנו לסופר שיש בBIG באיזור חיפה כשהיינו בכיתה ט', לקחנו בירה לבנה וקנינו בלי ששאלו אותנו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האזורים שדיברתם עליהם לא משתווים בכלל למה שקורה בב"ש כבר נסגרו רק אצלי בשכונה 3 פיצוציות שמכרו סיגריות לא חוקי זאת אומרת ילדים שלא היה להם כסף לקנות חפיסת סיגריות אז הקיוסקים מכרו להם סיגריה אחד בש"ח.... חוץ מזה חבר שלי קנה וודקה כמה פעמים והוא בן 16 והכי מצחיק זה שהוא קנה את הוודקה במקטם שיש שם שלט של "מכירת משקעות חריפים לקטינים אסורה" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא קטין אבל כשהייתי אז היו מוכרים לי אלכוהול בכיף מגיל 15 ואף אחד לא ביקש תעודת זהות או משהו אז אתם חושבים שישימו על החוק של סיגריות?

נ.ב. איפה MaSTeR NaRGilA בדיון הזה?

אצלנו בטיילת בבת ים ראיתי לילד בן 9 מוכרים בקבוק וודקה ואתה עוד מדבר על גיל 15 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בקריות, כמו שדארק-מיינד אמר, אפשר לקנות הכל ( סגריות, טבק וגחלים לנרגילה, אלכוהול לכל סוגיו, וגם באנגים ומבחנות ) בכל פיצוצייה ולא מבקשים שום ת"ז או דבר אחר שמראה על הגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זו יוזמה מבורכת וחבל מאד שלא הנהיגו את זה קודם :-\

אבל גם עם החוק יעבור(או מה שזה לא יהיה)לא נראה לי שתהיה בעיה לקנות סיגריות בכל מקום גם אם אתה בן 6 כמו שהיום אפשר לקנות אלכוהול גם אם אתה קטין ובקלות.אני אישית לא נוגע לא באלכוהול לא בסיגריות ולא בשום דבר שדומה להן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית זה לא משנה שיעשו הגבלות לבני נוער, כי אני כבר לא בן נוער.

אבל למה להגביל את זה למבוגרים ?! אם מישהו רוצה לעשן, שיעשן...

למה להתחיל להגביל גם מבוגרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...