השפעת מהירות הורדה על מהירות העלאה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השפעת מהירות הורדה על מהירות העלאה.

captaincaveman

Recommended Posts

בוודאי , נניח שרוחב השידור בייחס למספר החיבורים הינו log(x)*log(y)^2

כעת נגדיר ש :

s=s+0*cos(x+y)/tan(8*iii)

מכאן נמשיך

y*8=x-s

ומכיוון ש s=s+0

y*8=x

cot (x)*cot(s)-56788233345886634364=s^2

ולכן

1. מה ?

2. אני מקווה שהתשובה מטומטמת לפחות כמו השאלה.

3. טוב ששאלת את השאלה חידדת אצלי מושגים שחשבתי ששחכתי מזמן.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת דביל. מקווה שעזרתי לפסיכאטר שיאבחן אותך בעתיד הקרוב :P

הבהרה במידה והשאלה לא הייתה מספיק ברורה (שאלתי כמה אנשים פה במשרד וכולם הבינו למה התכוונתי...):

כדי להוריד קבצים צריך לשלוח מידע חזרה (ככה TCP/IP עובד) השאלה שלי היא מהו היחס בין המידע המתקבל לבין המידע שנשלח חזרה כאישור על מידע שהתקבל.

במילים אחרות, יש לי חבילת ADSL של 1.5MBIT יורד ו-128KBIT עולה כשאני מוריד במהירות מקסימלית כמה רוחב פס נשאר ל-UPSTREAM מתוך ה-128KBIT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה חתיכת דביל. מקווה שעזרתי לפסיכאטר שיאבחן אותך בעתיד הקרוב :P

הבהרה במידה והשאלה לא הייתה מספיק ברורה (שאלתי כמה אנשים פה במשרד וכולם הבינו למה התכוונתי...):

כדי להוריד קבצים צריך לשלוח מידע חזרה (ככה TCP/IP עובד) השאלה שלי היא מהו היחס בין המידע המתקבל לבין המידע שנשלח חזרה כאישור על מידע שהתקבל.

במילים אחרות, יש לי חבילת ADSL של 1.5MBIT יורד ו-128KBIT עולה כשאני מוריד במהירות מקסימלית כמה רוחב פס נשאר ל-UPSTREAM מתוך ה-128KBIT?

אתה כמובן גאון הדור. שלחתי לכמה אנשים את השאלה שלך ולכולם הייתה הבעת פליאה מהטמטום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כמובן גאון הדור. שלחתי לכמה אנשים את השאלה שלך ולכולם הייתה הבעת פליאה מהטמטום שלך.

גאון הדור אני לא, יותר אינטילגנט ממך כנראה... בעיקר בגלל העובדה שאני הייתי מבין לבד שאת התגובה לא כתבתי להודעה שלך אלא לזו של ITAMARZ. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גאון הדור אני לא, יותר אינטילגנט ממך כנראה... בעיקר בגלל העובדה שאני הייתי מבין לבד שאת התגובה לא כתבתי להודעה שלך אלא לזו של ITAMARZ. :P

תפעיל את הראש חבוב, תפעיל את הראש.

מה זה משנה למי הגבת? זה משנה איך הגבת! אתה שמוק.

בפעם הבאה שיש לך שאלה, תלמד לשאול אותה בצורה ברורה ומנומסת.

אל תטרח להגיב, לא אטרח לקרוא, שתלמד לכתוב כמו בן אדם תודיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

השאלה שלו הייתה ברורה מאוד , אמנם itamarz ענה לו בצחוק\ציניות אבל הכל תלוי באיך לוקחים את זה :)

אם מישהו יודע שיענה אם לא.....זה נהיה ספאם ;D

השאלה שלו בכלל לא ברורה, מישהו אמור להבין אם הוא מתייחס לאיזה תוכנת גונבה או סתם בכלליות? ככה לא שואלים שאלה.

נענה לו, רק בגללך נוקסר, אתה גורם לי להיות נחמד :-*

התשובה היא 128K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם שאל שאלה נורא הגיונית שמעניינת גם אותי ואתם לא הבנת את השאלה אז החלטתם לרדת עליו סליחה אבל אני הבנתי לפני שקראתי את ההסבר שלו

ואין סיכוי בחיים שהתשובה היא 128 אז אני לא חושב שהבנת את השאלה בכל מקרה

בקיצור מי כאן לא בסדר?

עריכה: מה שאני כן יודע זה שזה לא בדיוק קבוע כי אפשר לשחק עם הגודל פאקטים וכאלה אבל אמורה להיות נוסחה שנכונה בדרך-כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הבן אדם שאל שאלה נורא הגיונית שמעניינת גם אותי ואתם לא הבנת את השאלה אז החלטתם לרדת עליו סליחה אבל אני הבנתי לפני שקראתי את ההסבר שלו

ואין סיכוי בחיים שהתשובה היא 128 אז אני לא חושב שהבנת את השאלה בכל מקרה

בקיצור מי כאן לא בסדר?

הרוחב פס העולה הוא 128K נכון? אז הוא יכול להשתמש ב128K בשביל להעלות.

שישאל את הספק שלו.

ומי לא בסדר? תפעיל את הראש, באוברנט אתה יכול להוריד פי 3 ממה שאתה מעלה, בשרתים פרטיים אפשר לקבוע את הRATIO (איך מתרגמים לעברית?) ל1/10, אתה מוריד ב1K אתה מעלה ב10K (או הפוך) אז איך אפשר להבין למה בדיוק הוא מתכוון?

נ.ב.

תתחיל לכתוב עם סימני פיסוק, דחיל רבאק, אתה לא ילד בן 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע על כל X מידע שאתה מקבל אתה שולח אישור על זה וזה אוכל לך את הרוחב פס העולה

תפתח את הProperties של החיבור ותסתכל על כמה Uploaded כשאתה רק מוריד בלי קאזה או אוברנט פתוחים ואתה תראה שהמספר עולה כל הזמן

בקשר לסימני פיסוק יש לי בעייה קשה אני לא רואה אותם כשאני קורא ולכן אני לא מתייחס אליהם גם בכתיבה ואני אפילו לא בטוח איפה הם אמורים להיות במילים אחרות אני דיסלקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפרט קצת יותר:

הפרוטוקול שכולנו משתמשים בו מתסס על שידור המידע בחבילות. על מנת לאשר הגעה של חבילת מידע המחשב המקבל שולח למחשב השולח אישור על הגעתה (ל-THE EXORCIST, לא משנה באיזו תוכנה אתה משתמש, ככה זה עובד). שליחת האישורים האלה צורכת רוחב פס מסויים, מה שאומר למשל שאם אני מעלה קובץ לחבר בכל ה-128KBIT שעומדים לרשותי ומנסה להוריד קובץ ממקור כלשהו מהירות ההורדה תשאף לאפס כי לא נשאר רוחב פס לשליחת אישורים על חבילות המידע.

כשרק הגיע ה-ADSL היו בפורום של חישובים מדוייקים של המספרים האלה אבל מאז הפורומים שם חודשו וההודעות הישנות נמחקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תשמע על כל X מידע שאתה מקבל אתה שולח אישור על זה וזה אוכל לך את הרוחב פס העולה

תפתח את הProperties של החיבור ותסתכל על כמה Uploaded כשאתה רק מוריד בלי קאזה או אוברנט פתוחים ואתה תראה שהמספר עולה כל הזמן

בקשר לסימני פיסוק יש לי בעייה קשה אני לא רואה אותם כשאני קורא ולכן אני לא מתייחס אליהם גם בכתיבה ואני אפילו לא בטוח איפה הם אמורים להיות במילים אחרות אני דיסלקט

אני לא משתמש בקאזה או אוברנט, המספר עולה כל הזמן כי אתה גם כל הזמן שולח מידע. גם אם אתה לא מוריד שום דבר ולא עושה שום דבר עדיין יש קשר עם השרת.

ואל תתן את התירוץ העלוב של דיסלקציה, כבר יצא לי מכל החורים. אני דיסלקט ואין לי שום בעיה עם סימני פיסוק, גם לא לאחותי, לאחי ולכל מי שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...