האם מלחמת העולם השלישית בפתח?? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמת העולם השלישית בפתח??

נמרוד2

Recommended Posts

כולנו יודעים יפה מאוד שבימנו מתקיים לו ציר רשע הדוק ביותר בין מספר מעצמות ומדינות שונות שרוצות להחליף את ארה"ב ולכפות סדר עולמי חדש,

ציר הרשע כפי שהגדיר בוש מורכב מצפון קוריאה,איראן,רוסיה וזרועות טרור שונות שפזורות לאורך העולם כמו חמאס,חיזבאללה,אל-קאידה וזרועות הטרור שבעיראק.

אני יודע שזה נשמע די הזוי :s07: אבל כולם יודעים שמלחמת העולם השלישית היא שם נוסף למלחמת גוג ומגוג לפי נבואות נוסטרדמוס,ביהדות ובנצרות.

שוב ברצוני להדגיש אני חילוני לחלוטין אני לא מאמין באלוהים או בנבואות אך יש בכך אמת כי אם נסתכל על זה טוב טוב

הנצרות ונוסטרדמוס מנבאים את בואו של האנטיכריסט(משיח השקר),לפי נוסטרדמוס יהיו 3 אנטיכריסטים:נפוליאוןתהיטלר,והשלישי שעוד לא נגלה??

רבים מנבאים כי האנטיכריסט השלישי הוא לא אחר מאשר ברק אובמה-יש להדגיש משיח השקר אינו חייב להיות אדם רע בהותו כמו נפוליאון(נעזוב לרגע את המוטיביים השטניים שהדת מטבעה מדביקה למשיח השקר שלא ניתן להוכיחם),ישנם מספר תכונות עיקריות שאכן אובמה ממלא באופן מושלם:

מצוטט מויקפדיה:

"לצר המשיח אמורים להיות סממנים צורניים דומים למשיח הנוצרי, ולכן הוא אמור להיות אדם כריזמטי ונואם בחסד "פום ממלל רברבן", שיכונן בתחילה תחת משטרו רב העוצמה שלום עולמי, ויאחד עמים רבים תחת חסותו, כשלצדו נביא שקר דתי.כמו כן רבים מן האמריקאים הנוצרים הקיצוניים הלבנים שבחרו באובמה מתוך תחושה שהוא יביא לאחרית הימים מהר יותר:

ראו סרטון בyoutube:

כתבה נוספת:http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=9729

האנטיכריסט יזוהה לפי הכינוי שיינתן לו בשם: The beast או החיה כמו כן יהיה לו אות החיה שזה סימן ההכר שלו שיוטבע לאחר מכן בכול אדם:אולי הכוונה לסימן ביומטרי שיבוצע בזמנו של אובמה,ראו כתבה שבו אובמה והרכב החדש שלו נקראים: The beast: http://www.nowpublic.com/world/obamas-new-car-codename-beast

יודעים מה גם אלה שלא מאמינים לי שאובמה זה סמן אחד למשיח שקר שמבטיח שינוי ומכניס את העולם לתרדמת בזמן שציר הרשע מתחזק,אני אלך רחוק יותר ואומר שבאיסלאם כמו ביהדות ובנצרות קיימת אמונה במשיח בשם האימאם ה12 הידוע בשם האימאם הנעלם,ההנהגה האיראנית אחמניג'אד בעיקר כולל חומייני מאמינים כי האימאם ה12 יגיע יותר מהר ככול שיזרוע כאוס בעולם,להלן הכתבה הבאה שמעידה על הטירוף של מנהיגי האיסלם כולל איראן,חאמס,חיזבאללה

"מנהיג איראן, מחמוד אחמדינג'אד, הוא בעל תפיסה שיעית קיצונית הגורסת כי יש לזרז את ביאתו של המהדי, המשיח המוסלמי באמצעות יצירת כאוס ברחבי העולם. הכנת התנאים לכך כבר החלה בשורה של התקפות של החמאס בעזה ושל החיזבאללה בלבנון, ארגונים המקבלים תמיכה כספית, והדרכה מגורמי משמרות המהפכה האיראניים, המאיימים לדרדר את האזור למלחמה כוללת.

בעיראק, איראן ממשיכה לבחוש מאחורי הקלעים ולעודד טרור השוטף את כל המדינה. מחויבת לרעיון הכאוס, אין איראן פוסקת מלפעול על אף הפגיעה הקשה בכל המקומות הקדושים האפשריים לשיעה בעיראק- מסגד חוסיין בן עלי, מסגד עלי והמסגדים בסאמארה שבהם קבורים על פי האמונה השיעית האימאם ה-10 והאימאם ה-11, כמו גם מקדש לכבודו של האימאם ה-12 "הנעלם", אותו מהדי או משיח לו מחכים האיראנים שיופיע במהרה.

רשתות הטרור האיראניות נפרסות ברחבי העולם וממתינות להוראות מטהרן בכדי לבצע פיגועים כנגד הצלבנים והיהודים. ובאיראן עצמה, נמשכת ביתר שאת תוכנית הגרעין האיראנית במטרה לייצר פצצה גרעינית "שיעית", כאמצעי נוסף ליצירת כאוס.

איראן אף פועלת במישור הכלכלי- היא אחת מהמדינות המשפיעות ביותר על מחירי הנפט בעולם, והמדיניות שבה היא נוקטת נחשבת לאחד מהגורמים המרכזיים לעליית מחירי הנפט בעת האחרונה - בימים אלה שוב מתקרב מחירה של חבית נפט לכיוון 80 דולר, פי 4 לערך מהמצב לפני 10 שנים ואף פחות. בעוד המחירים עולים, מתעשרת מדינת ההאייתוללות וכלכלתן של המדינות המתועשות נפגעת קשות. בכדי לשמר לעצמה תמיכה בקרב מדינות צורכות נפט החשובות לה כמו סין, מוכרת איראן נפט מוזל או מקפידה על אספקה סדירה לאותן מדינות שהיא חפצה ביקרן.

מחמוד אחמדינג'אד, הנשיא האיראני, כבר הוכיח את חשיבות הסמליות בחייו - כשנאם בפני מליאת האו"ם לפני כמה חודשים, סיפר בשובו לאיראן כי הילה אפפה אותו בזמן שדיבר בעוד שומעיו גמעו את דבריו בשקיקה ובהערצה. הוא עושה שימוש בסיפורים מהקוראן ומהחדית' (הרחבה הלכתית של הקוראן) בנאומיו ובדבריו.

אחמדינג'אד מקפיד לשפץ מקומות בעלי חשיבות לאמונה האסלאמית-שיעית ברחבי איראן - לאחרונה הקצה אחמדינג'אד 20 מיליון דולר לשיפוץ המסגד בג'אמקארן, מסגד הנמצא בעיירה ליד קום (המרכז הדתי של איראן). על פי האמונה השיעית, אתר זה הוא אחד המקומות שמהם עשוי להופיע האימאם הנעלם. לדעת אחמדינג'אד, הוא צפוי להגיע בשנתיים הקרובות. "

כתבה על הקמת משרד למשיח:http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=21037&MenuID=822&ThreadID=1014019

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"לצר המשיח אמורים להיות סממנים צורניים דומים למשיח הנוצרי' date=' ולכן הוא אמור להיות[u'] אדם כריזמטי ונואם בחסד "פום ממלל רברבן", שיכונן בתחילה תחת משטרו רב העוצמה שלום עולמי, ויאחד עמים רבים תחת חסותו, כשלצדו נביא שקר דתי.כמו כן רבים מן האמריקאים הנוצרים הקיצוניים הלבנים שבחרו ]

אחי אובאמה שחור.המשיח הנוצרי לא היה טופאק.

תיקח תרופות דחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכו לקרוא לגבי איראן אנשים!!![br]פורסם בתאריך: 4.02.2009 בשעה 17:42:43

אחי אובאמה שחור.המשיח הנוצרי לא היה טופאק.

תיקח תרופות דחוף

מה הקשר טופאק תגיד לי ראית כזו ההערצה למנהיג כאשר קלינטון נבחר זו ההערצה חולנית עד כדי עיוורון!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתהאומר שהוא דומה לו צורנית.משתמע מזה שהוא דומה לו במובן פיזי,מראה.בטוח במה שאתה אומר??? :silly:

תגיד אתה קורא את כול המשפט כולו רשום שם סממנים=תופעה חוזרת, צורני=צורה,חיצוני

הכוונה פה לא לבן אדם שדומה בתווי הפנים לישו למען השם -מה זה היגיון של ילד קטן אלא בן אדם שבדומה לישו סחף אחריו אנשים רבים גם משיח השקר יסחוף אחריו המונים ואנשים רבים. חוץ מזה אף אחד לא יודע איך ישו היה נראה הוא לא היה רזה ולבן כמו שמציגים אותו אלא שחום במידה ובעל אף יהודי וזה לפי מחקרים שנעשו ובכלל לאף אחד אין ניתוח ברור לפניו של ישו וחד משמעי אז אין על מה להתווכח פה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו לא טורח לקרוא. רפרפתי בין השורות, ראיתי שמדובר בבנאדם הזוי וזהו.

עצם זה שאתה לא קורא פוגם בך,מה לא הבנת בכך שמנהיגי איראן רוצים לדחוף לכאוס כדי להביא לבוא המשיח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו יודעים יפה מאוד שבימנו מתקיים לו ציר רשע הדוק ביותר בין מספר מעצמות ומדינות שונות שרוצות להחליף את ארה"ב ולכפות סדר עולמי חדש,

ציר הרשע כפי שהגדיר בוש מורכב מצפון קוריאה,איראן,רוסיה וזרועות טרור שונות שפזורות לאורך העולם כמו חמאס,חיזבאללה,אל-קאידה וזרועות הטרור שבעיראק.

אני יודע שזה נשמע די הזוי

תקשיב אתה קצת טועה בקשר לציר הרשע , לאחר פירוק הכור הגרעיני בצפון קוריאה היא נמחקה מהמדינות האדומות (או משהוא מהסוג הזה ) והמסכנות ועכשיו ארה"ב מעבירה תמיכה לצפון קוריאה ולא בדיוק קוראת לא ציר הרשע , ושנית רוסיה וארה"ב נמצאות במצב מיוחד הן ממש לא רוצות לפתוח מלחמה (מהסיבות המובנות ) ולכן הן שומרות קשר של "ידידות" מתונה , לכן ארה"ב לא מכנה גם את רוסיה ב"ציר הרשע " הזה .

לגביי כל שאר המדינות אני מסכים במאה אחוז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יהיו בקרוב מאבקי כוחות ושינוים בסדרי עולם

אבל לדעתי רוסיה ואירן לא יהיו באותו צד, האירנים משתמשים ברוסים כדי להגיעה להגמוניה במזרח התיכון ולהשתלט על הספקת הדלקים בעולם.

והורסים משתמשים באירנים כדי לעשות כסף, הרוסים שונאים את הערבים ומבחינתם אם אנחנו נשמיד את אירן זה גן עדן, כי אז הם יכולו להתעשר משיקומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אתה קצת טועה בקשר לציר הרשע , לאחר פירוק הכור הגרעיני בצפון קוריאה היא נמחקה מהמדינות האדומות (או משהוא מהסוג הזה ) והמסכנות ועכשיו ארה"ב מעבירה תמיכה לצפון קוריאה ולא בדיוק קוראת לא ציר הרשע , ושנית רוסיה וארה"ב נמצאות במצב מיוחד הן ממש לא רוצות לפתוח מלחמה (מהסיבות המובנות ) ולכן הן שומרות קשר של "ידידות" מתונה , לכן ארה"ב לא מכנה גם את רוסיה ב"ציר הרשע " הזה .

לגביי כל שאר המדינות אני מסכים במאה אחוז .

אומנם פורק הכור אך אתה לא יודע אם נשאר או לא נשאר ארסנל גרעיני לשעת הצורך וחוץ מזה לפיה הצעדים הבאים: קוריאה לא ממש בדרך החוצה ראה כתבה הבאה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3666761,00.html -ניסוי טילים לעבר יפן שיכול להגיע עד לארה"ב -זה לא מבשר טובות יש כאן תחושה שמישהוא מבשל כאן מתקפת פרל הרבור2 על ארה"ב כדי לשתק את העולם !!!

כמו כן כולי תקווה שבאמת כול מה שכתבתי יתבדה כי ממש אין לי רצון עכשיו להיגרר למלחמת עולם שמעמידה את עצם הקיום של בסכנה-אני עוד צעיר בן 22 ולא מוכן למות בשביל הטירוף שקיים בעולם הזה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...