XIII האדפטציה הקולנועית הכי טובה למשחק מחשב אי פעם? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XIII האדפטציה הקולנועית הכי טובה למשחק מחשב אי פעם?

DOGMA

Recommended Posts

מיני סדרה בת כ-3 שעות על המשחק XIII של יוביסופט מלפני כמה שנים טובות בהפקה של NBC וCANAL+.

כנראה שמישהו הבין שאי אפשר לדחוף משחק מחשב של כמה שעות טובות לסרט של שעה וחצי ושזה יהיה שווה משהו.

אז בכל מקרה העלילה מעולה כפי שהייתה במשחק, התסריט והבימוי ממש טובים גם כן. השחקנים לא רעים גם כן סטפן דורף(Felon) בתור XIII וVal Kilmer(שבניגוד לדעה הרווחת כן יודע לשחק למי שלא ראה את The Saint או Kiss Kiss Bang Bang או כמובן Felon הלא רע בכלל) בתור Le Mongouste ודיי הרבה שחקני חיזוק טובים.

כמו כן גם רמת ההפקה היא בכמה רמות ממה שאנחנו רגילים אליה מסרטי אובה בול האייומים, הקצב נכון ואין דילוג על עלילה לטובת אקשן, קטעי האקשן מצולמים בצורה מעולה, ושום דבר לא נראה כמו פרוייקט שנה ג' של סטודנט קולנע, AKA זה לא Bloodryane או כל דרעק דומה אחר.

החסרון היחידי שאולי זה מאוד מזכיר את זהות בדויה, אבל בהתחשב שהטרילוגיה של bourne נכתבה בשנות ה90 וכנראה שימשה לא מעט השראה למשחק המקורי.

http://www.imdb.com/title/tt1117667/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששמעתי שעומדים להוציא סרט על סדרת היפריון של דן סימונס אני

גם ככה רוצה למות, שאני לא מתכוון לנסות לראות שום דבר שמבוסס על משחק / ספר שוב אי פעם

וזה עוד בלי שאני אגיד מילה על סדרת המוסד, שאמור לצאת סרט שלה, שאני חושב שאסימוב עדיין

עושה גלגלונים בקבר אחרי מה שעשו ליצירת המופת שלו - I, Robot

אהה,

ואני היחיד שחשב שסרטי Jason Bourne ממש גרועים? האקשן בהם לא משהו, העלילה מסכנה, ומאט

דיימון בתור wanna-be-007? בחייכם... פשוט פתטי

בפעמיים הראשונות שראיתי את הסרט הראשון נרדמתי, ורק לפני מספר שבועוות ראיתי את כל הסדרה באיזה

יומיים, ולמען האמת? 6 שעות מהחיים שלי שלא יחזרו שנית ובוזבזו לריק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוציאים על סדרת המוסד :s07: - למה להרוג סקדטת מופת כזו. כנ"ל היפריון (למרות שהוא לא נמצא באותה רמה של המוסד, למרות

שהספר הראשון כתוב בצורה מבריקה). רק חסר שיעשו סרט על "שיר של אש ושל קרח" (למי שלא מבין את הקשר בין הנ"ל , אני לא משווה

סגנונות אלא אשפי כתיבה שברור שסרטים רק יבזו את ספריהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני סדרה בת כ-3 שעות על המשחק XIII של יוביסופט מלפני כמה שנים טובות בהפקה של NBC וCANAL+.

כנראה שמישהו הבין שאי אפשר לדחוף משחק מחשב של כמה שעות טובות לסרט של שעה וחצי ושזה יהיה שווה משהו.

אז בכל מקרה העלילה מעולה כפי שהייתה במשחק, התסריט והבימוי ממש טובים גם כן. השחקנים לא רעים גם כן סטפן דורף(Felon) בתור XIII וVal Kilmer(שבניגוד לדעה הרווחת כן יודע לשחק למי שלא ראה את The Saint או Kiss Kiss Bang Bang או כמובן Felon הלא רע בכלל) בתור Le Mongouste ודיי הרבה שחקני חיזוק טובים.

כמו כן גם רמת ההפקה היא בכמה רמות ממה שאנחנו רגילים אליה מסרטי אובה בול האייומים, הקצב נכון ואין דילוג על עלילה לטובת אקשן, קטעי האקשן מצולמים בצורה מעולה, ושום דבר לא נראה כמו פרוייקט שנה ג' של סטודנט קולנע, AKA זה לא Bloodryane או כל דרעק דומה אחר.

החסרון היחידי שאולי זה מאוד מזכיר את זהות בדויה, אבל בהתחשב שהטרילוגיה של bourne נכתבה בשנות ה90 וכנראה שימשה לא מעט השראה למשחק המקורי.

http://www.imdb.com/title/tt1117667/

המשחק XIII של (שהוא אגב אחל'ה משחק אם כבר מדברים עליו) מבוסס בעצם על צרפתי מאוד מוכר. אז באופן עקרוני מדובר על עיבוד לקולנוע של , ודווקא בתחום הזה יש הרבה יותר הצלחות מאשר עיבודים של משחקי מחשב לקולנוע ששם התוצאה היא כמעט תמיד זוועתית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...